علامت Teixeira: MLB باید به عقب برگشت اما صاحبان بهتر نیست 'شکسته' اتحادیه

علامت Teixeira گفت که او "با احتیاط خوش بینانه" لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان ارتباط خواهد رسیدن به توافق در هفت

توسط NEWSAMINS در 9 خرداد 1399

علامت Teixeira گفت که او "با احتیاط خوش بینانه" لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان ارتباط خواهد رسیدن به توافق در هفته آینده اجازه می دهد وجود دارد به صورت مختصر فصل است.

اما بازنشسته یانکی افزود: اگر دو طرف نمی آیند با هم وجود دارد می تواند عواقب وخیمی برای این ورزش است.

"من از آنها بدم میاید برای صاحبان برای استفاده از این فرصت برای شکستن اتحاد" Teixeira گفت. "این است زندگی ما."

صحبت کردن در بیس بال امشب پادکست های ESPN تحلیلگر به نام صاحبان پیشنهاد به اتحادیه این هفته که شامل کشویی مقیاس پرداخت که هزینه بسیار پرداخت می شود جانبازان یک تکه بزرگ از حقوق خود را "بدتر از پیشنهاد شناور چند هفته پیش با 50-50 تقسیم درآمد."

"آنچه من می بینم این کشویی مقیاس پرداخت هزینه معامله است که در واقع صاحبان و گفت:" من میخوام گودال بازیکنان جوان در برابر جانبازان و من با تو شرط می بندم که این بازیکنان جوان می خواهید به بازی' " Teixeira گفت. ""و من میخوام شرط جانبازان جاوا هستند می گویند به هیچ وجه این مسخره است و من میخوام به شما اجازه مبارزه میان هر یک از دیگر 'تا وقتی که شما دوباره به روی میز است." '

Mark Teixeira
علامت Teixeiraگتی ایماژ

آن را در حال حاضر کشیده نقد قوی از بازیکنان کهنه مانند واشنگتن حداکثر Scherzer که در توییتر نوشت شنبه شب "پس از بحث در مورد آخرین تحولات با بقیه بازیکنان وجود دارد هیچ دلیلی برای تعامل با MLB در هر بیشتر جبران کاهش است."

عضو دیگری از MLBPA اجرایی فرعی سابق یانکی اندرو میلر بود و بیشتر لحن مثبت صحبت کردن با پست کن Davidoff پنج شنبه.

"من فکر می کنم ما آن را شکل میلر گفت:" در حال حاضر با کاردینالز. "من می دانم که این حرف وجود دارد این است که در بزرگترین محل در دو روز گذشته. واقعیت این است که آن را در بهترین منافع برای همه به بازی."

آن را نمی خواهد بود آسان است.

بازیکنان و صاحبان توافق به پیمان در ماه مارس که محافظت هر دو طرف در برابر بدترین سناریو از فصل در همه. آن گفت: از بازیکنان می خواهم یک سرشکن بخشی از خود پرداخت اما واقعیت بازی بازی طرفداران گل آلود است آب است.

Teixeira که درو انتقاد اوایل این ماه زمانی که او گفت که او "به جای سکه بر روی دلار و دادن امید به مردم و بازی بیس بال از هر چیزی و از دست دادن یک سال تمام خود را حرفه ای", گفت: این بازیکنان باید از صاحبان برای باز کردن کتاب های خود را.

"I'm not gonna اعتماد شما هنگامی که شما فقط به من بگویید که "این چیزی است که ما در حال ساخت' " Teixeira گفت. "باز کردن کتاب های خود را. آن است که سخت به کشف کردن آنچه که درآمد جاوا. تلویزیون قراردادهای تنظیم شده است. ما خیلی درک آنچه در هر بازی به معنی از نظر حذفی و درآمد ایجاد شده است اما اگر هیچ طرفداران در غرفه شما فقط که خط مورد از درآمدهای بودجه است."

به وضوح وجود دارد یک شکاف قابل توجهی بین دو طرف اما Teixeira معتقد است آن را ببندید.

"من فکر می کنم در نهایت بازیکنان و صاحبان درک خواهد کرد وجود دارد راه برای حرکت رو به جلو," او گفت:. "و به عنوان بد آن را به عنوان به نظر می رسد [پنج شنبه] من با احتیاط خوش بینانه برای برخی از توافق در چند هفته آینده."

و این که در بخشی به دلیل بازیکنان می دانند که چقدر در خطر است به خصوص برای بازیکنان که بیمار می-توانیم بدون داشتن فصل منجر به یکی دیگر از توقف کار به عنوان بعدی CBA.

"[اتحادیه] به هم چسبیده ممکن است به این معنی که هیچ یک از ما نیست که یک فصل در این سال و این چیزی است که باعث ترس من بیشتر" Teixeira گفت. "اگر بازیکنان اصلا در مبارزه اگر آنها را نمی طعمه صاحبان انداخته اند در خارج وجود دارد, آنها رو به دوباره به صاحبان با برخی از مرتب کردن بر اساس پیشنهاد که باعث می شود احساس های مالی پس MLB نوعی انگیزه را در واقع به بازی بیس بال در این سال — از آنجا که آنها در حال رفتن به از دست دادن boatload از پول بدون توجه به آنچه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن