لیکرز' دوایت هاوارد در بر داشت آن را 'بی معنی شد و در گزارش نه با پوشیدن ماسک در NBA حباب

علامت مدینه ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:52 PM EDT ژوئیه 18 سال 2020دریاچه BUENA VISTA, Fla. – این زما

توسط NEWSAMINS در 29 تیر 1399

دریاچه BUENA VISTA, Fla. – این زمان به نظر می رسید مناسب برای لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد برای تبدیل شدن به unmasked.

هوارد ابراز دلخوری برای کسی که به تازگی گزارش او به NBA پردیس تدریس خصوصی در خانه برای پوشیدن ماسک در ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است.

"این بی معنی برای کسی بگویید که من یک ماسک توسط خودم" هوارد گفت: روز شنبه در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران. "من حتی نمی دانم که این می ام اتفاق افتاده است. من فقط فکر می کنم همه ساخت یک معامله بزرگ از آن. اما من احساس می کنم ما در امن ترین مکان در اورلاندو است. ما تست شده در هر روز است. بنابراین ما فقط در اطراف هر یک از دیگر."

با توجه به NBA 113-صفحه سند از سلامت و ایمنی پروتکل همه بازیکنان و مربیان و کارکنان ملزم به پوشیدن یک ماسک و حفظ اجتماعی-دورى قوانین هنگامی که آنها خود را ترک اتاق های هتل ها. اما بازیکنان مجاز به ماسک خود را در طول شیوه های scrimmages ها و بازی ها. آنها همچنین می توانید خود را خاموش ماسک اگر آنها در حال غذا خوردن در خارج توسط خود و یا در حال اجرا است.

"من شخصا نمی بینم خطر از ما گرفتن آن در طول دوره زمانی است که ما در اینجا" هوارد گفت. "ما مجاز به ترک حباب. ما فقط در اطراف هر یک از دیگر در هر روز است. من فقط آن را دوست دارم احساس بی معنی خواهد بود برای کسی به هر چیزی می گویند.

"من درک می کنم در خارج از این حباب با پوشیدن ماسک در مکان های مختلف بسیار مهم است. بنابراین من نمی خواهد می گویند که آن مورد نیاز نیست. اما از آنجا که ما در اینجا در این حباب و ما تنها موجوداتی هستیم که در اینجا و کارکنان و همه تست شده هر روز احساس می کنم مثل ما امن است."

هوارد گزارش در مورد بی احتیاطی در طول یک Instagram چت زنده در روز چهارشنبه. روز جمعه لیکرز مربی Frank Vogel گفت: "همه ما باید با پوشیدن ماسک در داخل و اطراف لابی هتل و مناطق که ما خواسته بودن به پوشیدن ماسک, ما باید یک ماسک."

مردم را به نام لیگ پردیس تدریس خصوصی در خانه تنها تعداد انگشت شماری از بار بیش از جزئی گناهان. هنوز هوستون Bruno Caboclo و ساکرامنتو را Richaun هلمز را به صرف روز اضافی در قرنطینه پس از خروج از دیزنی پردیس.

"من شخصا فکر می کنم آن است که جدی در حس هیچ کس انجام هر چیزی که مضر است" لیکرز به جلو جرد دادلی گفت. "کسی نیست داشتن یک ماسک در یک نقطه در زمان آنها بوده ام در تلفن و یا فقط انجام گرفتن آزمون و یا فقط انجام می شود در وعده غذایی آنها فقط می خوردند."

بیش از ماسک

هوارد گفت: او می داند کسانی که نگرانی ها در یک سطح بزرگتر. او استدلال کرد هر چند که با توجه به عدم ماسک پوشیدن حادثه detracted از مسائل جدی تر.

او صحبت کردن در مورد قتل Breonna تیلور گزارشی 26 ساله سیاه زن که به ضرب گلوله کشته شد در خانه اش توسط ماموران پلیس در تاریخ 13 مارس در لوئیزویل ، هیچ یک از این سه افسر -- Jonathan Mattingly برت Hankison و Myles Cosgrove -- متهم شده است. لویی مترو اداره پلیس اخراج Hankison در اواخر ماه ژوئن.

"آنها هنوز هم رایگان. آنها در خارج وجود دارد زندگی خود را به بهترین زندگی" هوارد گفت. "به جای نگرانی در مورد اگر من ماسک یا نه که چیزی است که ما باید به بحث در مورد. چرا این افراد آورده شده است ؟ چرا آنها متهم شده است برای هر چیزی و یا حتی بازداشت برای آنچه آنها انجام داده است؟"

سپس Howard صحبت در جزئیات بیشتری در مورد خود "نفس دوباره" ابتکار است. او در ابتدا تمایلی به ادامه این فصل تا حدودی به دلیل نگرانی که این امر منحرف کردن کشور از تمرکز بر برابری نژادی تظاهرات زیر جورج فلوید را کشتن در روز یادبود. او گفت: او اهدا خواهد شد بقیه از حقوق و دستمزد خود را به این علت از طریق خود بنیاد و افزود که این پروژه را حمایت از کلاس های سواد مالی, کشاورزی, قانون و تاریخچه هر دو به شهرستان درونی کودکان و بزرگسالان در شهر آتلانتا.

"این چیزی است که گم شده در جامعه" هوارد گفت. "...یکی از دلایل که چرا ما با این ایده است که شده است وجود دارد بسیاری از کودکان و نوجوانان در آتلانتا-و احتمالا در سراسر شهرهای مختلف آمریکا -- این بچه ها در خیابان به فروش آب و Gatorade تلاش برای ایجاد برخی از پول به طوری که آنها می تواند زندگی می کنند. اما آنها نمی دانند که چگونه به نگه داشتن آن پول است. آنها نمی دانند که چگونه به صرفه جویی در پول خود را. ... ما می خواهیم به آموزش این بچه ها چگونه به صرفه جویی در پول خود را تا زمانی که آنها مسن تر آنها می توانند چیزی برای تصویب به بچه ها و برای بچه های خود را' بچه ها."

هوارد نیز منعکس شده در میراث کنگره و حقوق مدنی آیکون, John Lewis, درگذشت جمعه در سن 80 گفت: Lewis' چپ کار او الهام گرفته است.

"من فکر می کنم ما باید زندگی خود را جشن می گیرند و همه چیز را که او ایستاده بود. همه چیز را که او جنگیدند. چگونه او به نمایندگی از ما به عنوان مردم سیاه و سفید به عنوان به خوبی به عنوان او" هوارد گفت.

هاوارد را باز کرد تا در مورد درد او را احساس کردند در ماه های اخیر پس از ملیسا ریوس از او 6 ساله پسر دیوید درگذشت در تاریخ 27 مارس در نزدیکی خانه در کالاباساس کالیفرنیا. هوارد گفت: مرگ بود و نه مربوط به COVID-19 و ریشه از ریوس با داشتن یک تشنج پس از مبارزه با بیماری صرع. پس از آن Howard بود تضاد در مورد از سرگیری فصل به طوری که او می تواند حضور به دیوید.

هنوز معلوم نیست اگر هر واقعه خاص می تواند بی درنگ او را به ترک NBA پردیس. لیگ مجوز بازیکنان برای ترک در شرایط تخفیف از جمله خانواده های اضطراری پزشکی. اما بازیکنان خواهد بود موضوع را به عنوان چند به عنوان چهار روز در قرنطینه تا زمانی که آنها همچنان به دریافت روزانه آزمون COVID-19 که معلوم شد منفی.

"من یک تعهد یک تعهد قراردادی به این تیم, سازمان, بازیکنان, فن پایه و به خودم" هوارد گفت. "بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که من فراموش کار من و من تکمیل کار است که ما مندرج قبل از شروع فصل. بلکه زمانی که من بازی نیست فقط سعی کنید به مردم را تشویق به تمرکز بر روی آنچه که در زندگی شخصی خود و خانواده خود را, اما همچنین (در) چگونه ما می توانیم متحد به عنوان مردم برای تغییر آنچه که در جهان ما است."

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز NBA نویسنده علامت مدینه در Twitter, Facebook و Instagram.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب