بگویید: اجازه ندهید که بیماری همه گیر ربودن خود را سرمایه گذاری تصمیم گیری AllianceBernstein می گوید: — اینجا چیزی است که به جای

آیا شما تا کنون خرید خود را راه فضیلت در اطراف یک سوپر مارکت هوشمند تصمیم گیری در مورد سالم و ارگانیک پایدار ت

توسط NEWSAMINS در 29 اردیبهشت 1399

آیا شما تا کنون خرید خود را راه فضیلت در اطراف یک سوپر مارکت هوشمند تصمیم گیری در مورد سالم و ارگانیک پایدار تولید منابع پروتئینی و نوشیدنی تنها به بازی شیر یا خط یک تعداد انگشت شماری از درخشان-بسته بندی آب نبات در سبد خرید خود را به عنوان شما در صف انتظار به پرداخت خسته از تمام تلاش های خود را?

این معما رو بسیاری از سرمایه گذاران در حال حاضر در هفته دو تا از این بیماری همه گیر کوروناویروس استدلال AllianceBernstein در یک پژوهش توجه داشته باشید ارسال شده در جمعه. ما سوخته و وقتی اتفاق می افتد که نویسنده با نوشتن "سنجیده و منطقی بخشی از مغز می تواند تبدیل به خسته از مقابله با چالش ها و اخلال اطلاعات است."

تحقیق و تولید شده توسط asset manager مشاور موسسه است که با هدف مشاوران مالی هر چند استدلال انتقادی تمرینات آن را تشریح می تواند مفید باشد برای هر کسی است.

توجه داشته باشید بررسی اکتشافی مفهوم معروف ساخته شده توسط اقتصاددانان رفتاری Daniel Kahneman و آموس Twersky. ابتکارات اغلب فکر به عنوان کلید های میانبر در تفکر: انسان تمایل به تکیه بر مدل های ذهنی و یا قوانین کلی به جای ایجاد دوباره چرخ هر زمان ما در مواجهه با یک موقعیت جدید.

ابتکارات و پا زدن در تمام انواع تجارب از مهمترین و کهن — باستانی انسان که زد به دور از هر گونه شوم به دنبال حیوانات وحشی, به جای تلاش برای تجزیه و تحلیل وضعیت — به دنیوی ترین: من می خواهم این نام تجاری از مواد شوینده لباس های شسته شده, بنابراین من نیز ممکن است سعی کنید محصول جدید خود را اگر من در حالت آماده به کار به فروش می رسد.

که در آن تکیه بر ابتکارات — چه Kahneman به نام "تفکر سریع" — به احتمال زیاد می کند نه در خدمت ما این است که در سرمایه گذاری. که ممکن است واضح به نظر می رسد اما AllianceBernstein استدلال می کند ما ممکن است مانند مواد غذایی خریدار که تلاش می کند اما به پایان می رسد تا ساخت تصمیم گیری های بد: خیلی خسته با تمام gyrations در بازار برای جلوگیری از انجام کاری, درهم و برهم, حتی اگر آن را با این نسخهها کار در برابر ما بهترین نیت و احتمالا حتی بیش از حد غرق به مراقبت.

"در حال حاضر پس از یک ماه دیگر برای مقابله با این بیماری همه گیر ما خسته هستند و تغذیه" نویسندگان نوشتن. "این فعال ما سریع تفکر مغز و ما به احتمال زیاد برای تصمیم گیری مبتنی بر ابتکارات به جای کار از طریق مسائل به آرامی متفکرانه و آگاهانه."

هنگامی که ما خسته هستید, آنها اضافه کنیم به احتمال زیاد به تکیه به چه ساده و آشنا. اما که می تواند خطرناک باشد.

اکثر بدیهی است که چون ما در بازی uncharted waters در حال حاضر. "آشنا سرمایه گذاری است که به خوبی کار می کرد در گذشته نمی خواهد کار در راه همان در آینده" آنها مشاهده است.

دفعات بازدید:این بعید است که سهام بزرگترین برنده از ماه فوریه در بازار سهام بالا

همچنین حتی اگر یک تصمیم سرمایه گذاری ساده است در یک معنا می گویند به دلیل آن است که ساده و روشن سرمایه گذاری در پایان نامه یا هزینه پایین تر نسبت به رقبای خود این بدان معنا نیست که آن را در بهترین منافع مشتری خاص نیاز دارد. آن ممکن است متناسب با اجزای دیگر از نمونه کارها و یا دیدار با اهداف خود.

این AllianceBernstein نویسندگان ارائه یک لیست از سوالات برای هر مشاور برای استفاده در گرمای سرمایه گذاری تصمیم گیری است که آنها می گویند بدن افت می کند به تفکر فعال "روان ابزار برای تجزیه و تحلیل منطقی و محافظت تصمیم از ربوده شده توسط اکتشافی."

این سوالات در حالی که قاب که مناسب برای مشاوران به درخواست خود را در مورد مشتریان خود را' پرتفوی می تواند فقط به عنوان به راحتی پایان گیرد سرمایه گذاران خود است. به عنوان مثال: "گسترش محدوده با در نظر گرفتن گسترده فریم: 'چه چیزی در حال تمام معنی دار جایگزین برای این سرمایه در این منطقه از بازار؟'"

یا یک قدم که نیروهای شما را به بیان دلایل شما ساخته شده است یک تصمیم پرسیدن: "چه منطقی استدلال برای این روش؟"

تحقیقات توجه و بیشتر سوالات را می توان در اینجا یافت نشد.

مرتبط:هنگامی که سرمایه گذاران را از اشتباهات و آنها همیشه این مدیر pounces و سودtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب