NFL اردوگاه آموزشی قوانین تنظیم نوار بالا برای بازیکنان برای بازگشت از coronavirus

با NFL بازیکنان و مربیان برنامه ریزی شده تا در نهایت دوباره در بیش از سه هفته لیگ با ارسال یادداشتی به تمام تی

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

با NFL بازیکنان و مربیان برنامه ریزی شده تا در نهایت دوباره در بیش از سه هفته لیگ با ارسال یادداشتی به تمام تیم های جمعه جزئیات COVID-19 پروتکل برای اردوگاه های آموزشی و فصل.

توسعه یافته در ارتباط با بازیکنان NFL, انجمن, این یادداشت از کمیسر راجر Goodell ویژگی های این مرحله تیم باید در مورد درمان و تست از رمان coronavirus.

تیم نیاز به انجام تماس ردیابی اگر هر فرد آزمایش مثبت یا دارای علائم و نشانه های این ویروس است. هر فرد در نزدیکی فرد آلوده مورد نیاز خواهد بود برای آزمایش به مدت هشت روز مستقیم — صرف نظر از نتیجه آزمون — در حالی که کسی که تست مثبت باقی می ماند و باید به دور از تیم تسهیلات برای حداقل 10 روز مگر اینکه تست منفی دو بار در پنج روز span پس از یک تست مثبت. پزشکان باید از هر کسی که تست مثبت قبل از بازگشت به سایت.

Jets
جت کار در این زمینه.ریچارد Harbus

در اردوگاه های آموزشی, بازیکنان و مربیان خواسته خواهد شد که برای انجام جلسات عملا و یا در خارج از منزل. همه تیم کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در داخل این تاسیسات در حالی که بازیکنان و کارکنان باید انجام اجتماعی فاصله حداقل شش فوت از یکدیگر حتی در داخل اتاق قفل است. قدرت و تهویه تمرینات پوش خواهد شد در 15 نفر در حالی که تیم مجاز به عنوان بسیاری از 110 نفر — همه نیاز به پوشیدن ماسک در یک سفر برای یک بازی راه.

توافق رسیده نشده است در مورد بازیکنان توانایی انتخاب کردن فصل با توجه به نگرانی های بهداشتی که چند NBA, MLB و NHL بازیکنان در حال حاضر انجام می شود. این NFLPA گزارش رای به طور کامل لغو دو بازی پیش فصل — که در حال حاضر به نصف کاهش دهد — در را برای فرد در تمرینات تیم و اردوگاه های از دست رفته در طول بهار و تابستان است.

هر چند طرفداران و بازدید کنندگان نمی شود مجاز به حضور در اردوگاه آموزشی لیگ است که اجازه می دهد تیم های به نگه داشتن به عنوان بسیاری به عنوان دو رویداد با طرفداران در حوزه مربوطه خود را در ورزشگاه اگر بهداشت محلی مقررات آن را اجازه می دهد. در چنین سناریو طرفداران خواهد بود در سراسر ساختمان پراکنده می شود و نه مجاز به نشستن در هشت ردیف. رسانه های اعضا اجازه داده نخواهد شد برای مصاحبه با بازیکنان در فرد است.

همه تیم کارکنان به موضوع نظم و انضباط باید هر کسی حاضر به دنبال سلامت و پروتکل های ایمنی. هر دو لیگ و NFLPA مجاز به تعجب بازرسی برای اجرای سیاست های جدید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب