تشکر. استیو کینگ از دست می دهد و جمهوری خواه آیوا اصلی نژاد به شیدا Feenstra

استفان گروبر-میلر Des Moines, ثبت ناممنتشر شده 12:15 AM EDT Jun 3, 2020DES MOINES – رای دهندگان جمهوری خواه مج

توسط NEWSAMINS در 14 خرداد 1399

DES MOINES – رای دهندگان جمهوری خواه مجلس کنگره ایالات متحده استیو کینگ در روز سه شنبه ارائه پایان دو دهه از اختلاف او به ارمغان آورد او را به شدت محافظه کار منطقه.

آسوشیتد پرس به نام 4th کنگره منطقه اصلی نژاد برای دولت ایالت سفت Feenstra که با حمایت بسیاری از دولت و مقامات منتخب و ملی حزب جمهوری خواه قرار گرفتند.

Feenstra بسیار را مطرح شاه و صرف به شدت در تبلیغات تلویزیونی با هدف قرار دادن شاه به عنوان اثر پس از او خود محروم کمیته کرسی توسط رهبران جمهوری خواه در ماه ژانویه 2019.

گفت: "من از روز اول که مردم آیووا نمایندگان شان سزاوار اثبات شده و موثر رهبر محافظه کار است که ارائه نتایج و من انجام داده اند که در آیووا در سنای بودن در آیووا مقننه برای 12 سال گذشته. و من به شما قول می دهم من ارائه خواهد شد در نتیجه در کنگره" Feenstra گفت: در Facebook Live تصویری در سه شنبه شب.

شاه نه اصطلاح نماینده شد و اولین انتخاب در سال 2002.

Feenstra نیز شکست برت ریچاردز یک کهنه سرباز مربی سابق و تاجر از اروین; جرمی تیلور سابق شهرستان وودبری سرپرست و مجلس دولت از Sioux City; و استیو Reeder یک Arnolds پارک تاجر.

پادشاه محروم شد از کمیته سال گذشته پس از سخنان او به نیویورک تایمز در مورد سفید ناسیونالیسم. تمام چهار رقبا استفاده می شود شاه را حذف از این کمیته به عنوان شواهدی وجود دارد که آنها موثر تر خواهد بود در کنگره در حالی که هنوز های کینگ ارزش های محافظه کار.

شاه را رد کرده است حمایت از سفید ناسیونالیسم و گفت: کسانی که در نظر گرفته شده خارج از چارچوب به دلایل سیاسی. او در توصیف این واکنش به عنوان یک هماهنگ کمپین علیه او.

اما پادشاه به مدت طولانی مواجه, انتقاد خود را آتش زا ، او شده است یک گوش خراش منتقد سقط قانونی و غیر قانونی, مهاجرت و ساخته شده است که از اظهارات اوباما را تقبیح کرده اند قبل از.

► بیشتر: اطلاعات در مورد آیووا منطقه که دوباره برگزیدگان استیو کینگ سال پس از سال

Feenstra انباشته بود قابل توجه دولت و مقامات منتخب و ملی حزب جمهوری خواه-تراز وسط قرار دارد از جمله آمریکا اتاق بازرگانی ملی حق زندگی و دولت ایران درخواست کردند. در ضمن برجسته جمهوری خواهان آیوا مانند رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز و آمریکا Sens. چاک Grassley و جونی ارنست تصمیم به اقامت در خارج از مسابقه به جای حمایت از شاه به عنوان آنها در انتخابات گذشته است.

4 منطقه در محافظه کار غربی آیووا به مدت طولانی مورد علاقه خواهان. پادشاه برنده در سال 2016 با 61 درصد آرا — 22 در صد نقطه حاشیه بر رقیب دموکرات. در همین سال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده منطقه besting دموکرات هیلاری کلینتون نزدیک به 30 درصد است.

اما در این سال شاه می دانست که در این مسابقه خواهد بود ،

"من به برخی از نگرانی. هیچ سوال مسابقه سفت تا" پادشاه گفت: Sioux City Journal ماه گذشته.

در سال 2018 پادشاه شکست دموکرات J. D. Scholten فقط 3.4% خود کوچکترین حاشیه پیروزی در یک انتخابات عمومی ، برخی از کینگ مخالفان گفته اند که آنها نگران خواهان می تواند از دست دادن صندلی اگر او نامزد.

Scholten در حال اجرا است دوباره در این سال بود و unopposed برای نامزدی حزب دموکرات را که او برنده سه شنبه. او را Feenstra در ماه نوامبر.

استفان گروبر-میلر را پوشش می دهد آیووا خانه ملت و سیاست برای ثبت نام. او را می توان از طریق ایمیل در sgrubermil@registermedia.com و یا از طریق تلفن در 515-284-8169. او را دنبال کنید در توییتر @sgrubermiller.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن