نسکار پاکستان برای ادامه تحقیقات به طناب دار در آلاباما پس از FBI بسته مورد آن

میشل R. Martinelli ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:08 PM EDT Jun 23, 2020اف بی آی اعلام کرد سه شنبه بعد ا

توسط NEWSAMINS در 4 تیر 1399

اف بی آی اعلام کرد سه شنبه بعد از ظهر آن محققان به این نتیجه رسیدند که طناب دار موجود در بابا والاس و پلاک 43 Richard Petty موتورسواری تیم گاراژ غرفه در آلاباما Superspeedway روز یکشنبه بود و نه یک جرم فدرال. بررسی آن مشخص شد که طناب دار شده بود در گاراژ غرفه پس حداقل اکتبر 2019 زمانی که جام نسکار سری آخر مسابقه در آلاباما آهنگ قبل از روز دوشنبه GEICO 500.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران سهشنبه شب نسکار جمهور استیو فلپس گفت: اف بی آی "قطعی" تعیین کسی نمی ارتکاب یک جنایت نفرت در برابر والاس بود "بهترین نتیجه ما امیدواریم که می تواند برای." اما او همچنین گفت که حاکم بر بدن است در ادامه تحقیقات خود را برای کشف کردن که چگونه و چرا یک طناب در گاراژ ساخته شده بود به طناب دار.

"هر کس باور بود که کسی بود که حمله به یک عضو از خانواده ما" فلپس گفت. "معلوم شد که این چنین نیست اما در آن زمان که صنعت ما فکر. ...

"ما ادامه دارد و ما بخشی از این تحقیقات به سعی کنید به تعیین چرا وجود یک طناب از مد افتاده به طناب دار بدیهی است که اتفاق افتاده است و گاهی اوقات در ماه اکتبر گذشته و یا قبل از."

نسکار اعلام کرد یکشنبه شب که طناب دار کشف شد در شماره 43 تیم غرفه در آلاباما. آن را راه اندازی خود را بررسی و آگاهانه اجرای قانون است.

یک عضو خدمه از پلاک 43 تیم راه می رفت به گاراژ یکشنبه و طناب دار را گرفت و آن را به خدمه خود را رئیس جری باکستر که پس از آن زمان آن را به جام نسکار سری مدیر عامل جی Fabian فلپس گفت.

یک بیانیه مشترک از آمریکا وکیل جی E. شهر و FBI Special Agent مسئول جانی تیز جونیور, خواندن, در بخش:

"اف بی آی متوجه شدند که گاراژ شماره 4 که در آن طناب دار پیدا شده بود اختصاص داده بود به بابا والاس هفته گذشته است. این تحقیقات همچنین نشان داد شواهد از جمله ویدیو معتبر تایید توسط نسکار که طناب دار موجود در گاراژ شماره 4 بود که در گاراژ به عنوان اوایل اکتبر 2019. اگر چه طناب دار است که در حال حاضر شناخته شده در گاراژ شماره 4 در سال 2019 هیچ کس نمی تواند شناخته شده آقای والاس می توان به گاراژ شماره 4 هفته گذشته است.

"این تصمیم به دنبال اتهامات فدرال مناسب است پس از بررسی تمام حقایق موجود و همه قابل استفاده قوانین فدرال است."

چوب برادران مسابقه گذشته با استفاده از شماره 4 گاراژ در آلاباما حذفی نژاد در ماه اکتبر.

این تیم همچنین انتشار بیانیه ای روز شنبه بلافاصله پس از اف بی آی گفته یکی از کارکنان خود را به یاد می آورد دوشنبه "دیدن یک بسته رسیدگی در گاراژ pull-down طناب از پاییز گذشته."

"درست مثل بقیه نسکار پارکینگ ما شوکه شده و وحشت زده به یاد بگیرند که از وجود این طناب از مد افتاده مثل یک طناب دار" چوب برادران مسابقه کردند. "ما بلافاصله هشدار داده نسکار و کمک در تحقیق و تفحص در هر راه ممکن است."

فلپس توضیح داد که چگونه نسکار همکاری با اف بی آی تحقیقات از جمله ارائه فهرست تیم اطلاعات و عکس و شواهد تصویری.

"به روشنی ما را به انجام این کار دوباره" فلپس گفت: در مورد نسکار خود بررسی و اجرای قانون درگیر است. "شواهدی وجود دارد که ما تا به حال روشن بود ما نیاز به این نگاه کنید. ...

"43 تیم تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این. شواهد بسیار روشن است که طناب دار در آن بود که در گاراژ شده بود در گاراژ قبلا."

Richard Petty موتورسواری نیز منتشر شد بیانیه ای در توییتر شنبه شب با شرح جدول زمانی و بررسی است. آن را به عنوان خوانده شده در قسمت:

"یکشنبه, ژوئن 21, اعضای Richard Petty پرتابی کشف یک طناب گره خورده است و در مد از یک طناب دار در گاراژ غرفه اختصاص داده شده به این تیم در آلاباما (Ala.) Superspeedway. مطابق پروتکل های ما عضو تیم اطلاع خدمه ارشد که اطلاع نسکار حضور مورد در گاراژ غرفه. نسکار رهبری تعیین دوره از عمل رفتن به جلو با تحقیقات فوری به مورد و آن ممکن است ریشه. در مراحل اولیه این تحقیقات در نسکار استیو فلپس اطلاع دارل "بابا" والاس جونیور از اطلاعات جمع آوری شده و حضور مورد در گاراژ غرفه از تیم خود را.

"به عنوان یک نتیجه از تحقیقات بیشتر توسط دفتر تحقیقات فدرال (FBI) معلوم شد که این مورد بود و کارگردانی نسبت به والاس یا از اعضای تیم. هیچ یک از اعضای Richard Petty موتورسواری و نه Wallace تا به حال هر گونه دخالت و حضور طناب."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن