'چه افتضاحی': تهاجمی فدرال پاسخ در پورتلند افزایش سوالات حقوقی

کریستین فیلیپس, Kevin Johnson و ترور هیوز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:51 PM EDT Jul 21, 2020پرتلند سن

توسط NEWSAMINS در 1 مرداد 1399

پرتلند سنگ. – در یک ویدئو یک مرد چادری سیاه پوش در اعتراض به افزایش سلاح های خود را و سر خود را تکان به عنوان دو مرد در سبز نظامی خستگی پیاده روی به سوی او. بدون یک کلمه آنها گرفتن بازوی خود را و او را به بینام و ون پارک شده در سراسر خیابان.

در یکی دیگر از فیلم یک زن نهفته است رو به پایین بر روی زمین قبل از یک گروه از مردان در خیابان لباس yank او را به پای او و او را به ماشین بینام و نشان. "چه کسی در آن است ؟ شما که هستید ؟ " اطرافیان فریاد می زند.

قبل از اینکه ماشین به سرعت دور یکی از مردان می گوید: "اگر شما ما را دنبال کنید از شما دریافت میکنه. آیا شما را در درک من است؟"

این کثیرالانتشار فیلم در قلب واصل طرح دعوی در دادگاه توسط اورگان دادستان در برابر تهمت و دولت بالا بردن سوال در مورد قانونی بودن دولت فدرال تهاجمی پاسخ به ناآرامی در پورتلند که در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی کشیده اند و به چند هفته.

این وقایع می تواند در حال حاضر قانونی آزمون تا چه حد دولت فدرال می تواند در دفاع از قدرت خود در شهرستانها که در آن کمک های فدرال است و نه درخواست شده و نه محلی رهبران سیاسی می گویند مورد نظر.

"چیزی که آنها نمی تواند انجام دهد بدون دعوت از پورتلند و/یا اورگان تلاش برای به اجرا درآوردن اورگان قوانین یا پورتلند احکام. کسانی هستند ایالتی و محلی مسئولیت" گفت: Michael Dorf یک قانون اساسی استاد در دانشگاه کرنل. "اگر وضعیت چنین شد که شما فکر می کنید که در شهر پورتلند بود و همکاری با افرادی که در حال شورش و فدرال نقض حقوق پس از آن وجود دارد ممکن است قدرت برای برخی از فدرال اقدام است."

مقامات از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال افسران و ماموران مستقر شدند به پورتلند برای محافظت از فدرال خواص و آثار تاریخی.

برخی از ویدئوها و حداقل یکی از معترضان را در حساب شخصی خود کوتاهی بازداشت نشان می دهد مقامات فدرال رفته اند که فراتر از اختیارات قانونی ، افسران برداشت مردم, خیابان, بازداشت آنها بدون توضیح و یا گفت که آژانس از آنها و یا که اقتدار آنها کار زیر مورد نیاز است که مأموران اجرای قانون فدرال و ایالتی و محلی که قرار است به دنبال ،

"من پیدا کردن آنها را بسیار قابل قبول معترضین ادعا می کند که فدرال افسران نیست به سادگی حفاظت از اموال فدرال و بخشی از دلیل آن این است که خود رئيس جمهور و مقامات عالی رتبه در وزارت امنیت داخلی ساخته شده است که اصلی منطق" Dorf گفت: با اشاره به federal Department of Homeland Security.

اولیه منطق مبتنی بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه این است که شهرهای محاصره توسط "آنارشیست ها" موفق به مهار هرج و مرج بنابراین دولت فدرال در پا.

"آنها گرفتن آنها بسیاری از مردم در زندان" مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: ستایش اقدامات ماموران فدرال در پورتلند.

در مصاحبه با فاکس نیوز کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع اذعان کرد که فدرال حضور در پورتلند است که دیگر فقط در مورد حفاظت از مجسمه.

"این مجسمه یک چیز هستند اما واقعا در مورد نگه داشتن جوامع ما" مراتع گفت.

اقدام DHS وزیر چاد Wolf روز سه شنبه با رد اتهامات که مقامات بازداشت افراد بدون علت به عنوان "توهین آمیز هذلولی و نادرست است."

تماس با "لام حملات علیه افسران ما نفرت انگیز" گرگ داشت که افسران شده اند به درستی شناسایی و استتار لباس پوشیده شده توسط تاکتیکی واحد هستند "کاملا مناسب" از آنجا که آنها لباس پوشیده عادی خود تکالیف.

'بد جا'

آرایه وسیعی از سازمان های فدرال درگیر نیز پرسش. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مستقر ماموران فدرال از امنیت میهن ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده خدمات مارشال.

گیل Kerlikowske CBP کمیسر در دولت اوباما و دیرین رئیس پلیس گفت: اعزامهای ممکن است نقض قانون از آنجا که بسیاری از ایالت فدرال مجاز عوامل برای به اجرا درآوردن محلی اساسنامه.

اما او گفت: استفاده از ماموران گشت مرزی واحد تاکتیکی شناخته شده به عنوان BORTAC برای کمک به شهری پلیس بود "کاملا بد جا" و به نظر می رسد چیزی بیشتر از سیاسی تئاتر برای مخاطبان یک: رئیس جمهور.

"آن نه تنها نقش خود را یا تخصص" Kerlikowske گفت. "این مردم هستند که استفاده می شود به عامل در یک محیط روستا در شهرستان های بزرگ. من شوکه شده بود که BORTAC می تواند مورد استفاده قرار گیرد."

"پلیس در یک منطقه شهری و پلیس مدنی اختلال است نه هر چیزی که آنها را تجربه و یا آموزش. چه یک فاجعه است."

هوستون رئیس پلیس هنر اکودو رئیس جمهور از شهرستانها عمده روسای انجمن گفت: استقرار ماموران فدرال به شهرستانها و بدون دعوت از رهبران ممکن است در اجرا گرفتار قوانین محلی است.

"که ممکن است چیزی برای دادگاه برای تصمیم گیری," او گفت:

به طور سنتی, کمک های متقابل موافقت نامه بین دولت فدرال و دولت های محلی به معنای آدرس خاص اجرای قانون مسائل مانند مواد مخدر, قاچاق اسلحه, خشونت و تروریسم اکودو گفت.

"وقتی که می آید به کنترل جمعیت که چیزی نیست که در دولت فدرال wheelhouse. با استفاده از فدرال افسران راه است که ممکن است قرار داده و آنها را در معرض خطر و همچنین تشدید ناآرامی," او گفت:.

فدرال افسران را با اقتدار به دستگیری افراد خارج فدرال خواص و یا مرزهای زمانی که وجود دارد علت احتمالی که آنها به نقض قوانین فدرال یا ایالتی قانون است. در اورگان قانون دولت فدرال نیاز به افسران به دولت صدور گواهینامه و آموزش مناسب گفت: Steve Vladeck یک قانون اساسی متخصص از دانشگاه تگزاس-آستین.

این معلوم نیست که آیا هر یک از ماموران فدرال در پورتلند دریافت کرده اند از جمله آموزش Vladeck نوشت: Lawfareblog.com.

"ما نمی خواهد عقب نشینی'

ولف معتقد است که این واحد ها وجود دارد برای محافظت از اموال فدرال به دلیل "عدم اقدام" توسط رهبران محلی و اجرای قانون است.

"ما نمی خواهد عقب نشینی" گرگ گفت. "ما اقدامات مناسب برای حفاظت از امکانات ما. اگر ما به سمت چپ فردا آنها را خواهد سوزاند که (دادگاه فدرال) است. آنچه که ما در پورتلند است که متفاوت از ما در هر شهر دیگر."

گرگ رد اتهامات که فدرال افسران بسیاری از آنها برگرفته از مهاجرت اجرای وظایف در امتداد مرز گشت شهر بدون مناسب شناسایی و گرد کردن معترضان که در حال حاضر یک تهدید.

"این افسران پلیس هستند نه سربازان طوفان," گرگ گفت.

علامت گذاری مورگان اقدام کمیسر CBP اذعان کرد که نام حذف شده اند از برخی از ماموران لباس از آنجا که اطلاعات شخصی خود را در منتشر شد, رسانه های اجتماعی, قرار دادن آنها در معرض خطر است.

او گفت: همه لباس های حمل نشانه گذاری شناسایی افسران پلیس و یا اجرای قانون است. به گفته وی استفاده از بینام و وسایل نقلیه به عنوان "استاندارد روش" مناسب "به خصوص تحت شرایط است."

او گفت: ماموران با نشان دادن برخی از "ترین های بسیار آموزش دیده" در CBP. مورگان در دفاع از استفاده از BORTAC گفت: واحد آموزش به زانو در آوردن شورش در DHS بازداشتگاه.

'بی سابقه' پاسخ

به عنوان دولت و رهبران محلی کوه پر مقاومت در برابر فدرال حضور در پورتلند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزین گسترده استقرار افسران به شیکاگو و دیگر شهرستانها در سراسر کشور.

شهرداران از شهرستانها عمده از جمله پرتلند و شیکاگو نوشت یک نامه مشترک گفت: فدرال حضور سوخت تنش به جای سرکوب آنها. شهرداران گفت: ماموران فدرال باید پرهیاهو و نادیده انگاشتن قوانین محلی و انتظارات در مورد نحوه تعامل با شهروندان است.

بیانیه ای از سوی ایالات متحده در کنفرانس شهرداران را محکوم کرد دولت فدرال unrequested حضور در پورتلند.

"بسیاری از چیزهایی هستند که دولت فدرال می توانید انجام دهید برای کمک به شهرستانها و حمایت از تلاش های محلی اما ارسال در فدرال عوامل بدون هیچ گونه هماهنگی با شهرداران و فرمانداران است که در میان آنها نیست" سازمان گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهاجمی و نظامی پاسخ بی سابقه Dorf گفت و می رود در برابر دولت فدرال به مدت طولانی نقش کمک های دولت و تلاش های محلی.

"رئیس جمهور این است که پیشنهاد استفاده از فدرال مقامات مجری قانون در سراسر کشور به فدرال حفاظت از منافع است که مجزا تحت حمله اما به سادگی به جابجایی دولت های محلی و اجرای," او گفت:, و اضافه کرد که کمک های فدرال معمولا در فرم از پول اختصاص کنگره و توزیع به دولت و مقامات محلی. "و این همه همکاری. این است که تعاونی."

مقامات دولتی روشن ساخته اند قصد خود را برای به چالش کشیدن دولت فدرال ، اورگان دادستان کل خواسته یک قاضی به نوار مقامات فدرال با استفاده از تاکتیک های مقامات دولتی به نام تخطی از معترضان حقوق.

"این است که دموکراسی نه یک دیکتاتوری" اورگان دولتی کیت براون در بیانیه ای گفت. "ما نمی توانیم به پلیس مخفی ربودن افراد بینام و وسایل نقلیه. من نمی توانم باور کنم باید بگویم که به رئیس جمهور ایالات متحده است."

'فدرال به خانه!'

در مرکز شهر پورتلند شب دوشنبه فعالان بارها و بارها به درگیری با DHS ماموران حفاظت فدرال دادگاه است.

"فدرال به خانه! فدرال رفتن به خانه!" فعالان شعار در افسران در بدن زره پوش و ماسک گاز در خارج از علامت O. هتفیلد فدرال دادگاه است. "که خیابان ؟ خیابان های ما!"

معترضان انداخت بطری های پلاستیکی به سمت زرهی افسران تحت فشار قرار دادند که آنها را به عقب با بارند از گاز اشک آور فلش-انفجار نارنجک و فلفل توپ شلیک شده از اسلحه پینت بال.

"فدرال حمله آمریکایی ها در اینجا" شد ناخوانا در یک خیابان در نزدیکی دادگاه است.

فدرال افسران در پاسخ تنها زمانی که معترضان تلاش برای تبدیل کردن و یا شکستن تخته سه لا تخته مسدود کردن دادگاه ورودی. افسران نادیده گرفته فریاد زد: سوالات و طعنه از معترضان.

پلیس تا به حال هیچ قابل مشاهده حضور در منطقه تمام شب و ساعات اولیه روز سه شنبه.

پس از افزایش فدرال افسران این ماه, Wolf گفته شده اند وجود دارد 43 فدرال بازداشت.

"من آماده هستم به جلو و من در افسران وجود دارد که خشونت متوقف می شود" گرگ گفت.

سخنگوی باراک اوباما در پورتلند گفت: ماموران فدرال بازداشت و سپس آزاد شده دو نفر بیش از آخر هفته.

پنج دستگیر شده بودند دوشنبه شب در اتهامات از جمله حمله به یک افسر فدرال ایجاد اختلال عدم تطابق و خاطی.

"از آنجا که فدرال نشان داد تا" از معترضان گفت Ted پارک, 31, "آن بوده است مانند جنگ است."

معترضان کانر اوشی, 30, گفت:, آن را سخت برای معترضان به می دانم که دقیقا چگونه بسیاری از ماموران پلیس فدرال در خیابان اما او و دوستان نگاه کنید به "غارتگر به سبک خودروهای بینام و کامیون های ترک از ساختمان فدرال هر شب که نگران کننده است."

او گفت که او نگران است که حوادث در پورتلند اتفاق خواهد افتاد در دیگر شهرستانها.

"این یک تست زمین و آنچه را که ما در حال گفتن مردم," او گفت:.

کمک: دیوید جکسون در واشنگتن لیندسی Schnell در پورتلندtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب