آتلانتا – خانواده و دوستان و حامیان و نمایندگان مجلس پرداخت و احترام خود را به اواخر حقوق مدنی آیکون C. T. ویویان جمعه به عنوان او دراز در دولت در داخل Georgia State Capitol.

عزاداران با تشکیل یک دایره در اطراف ویویان در تابوت بود که تحت پوشش گرجستان پرچم دولت با تاج گل ساخته شده از گل های سفید ایستاده در کنار آن. بعد از آن در بعد از ظهر pallbearers باز تابوت به نمایش ویویان بدن.

ویویان را علامت ویویان گفت: او می خواست پدرش را به یاد فروتن, نوع مرد که رفت بالا و فراتر از آن برای کسانی که او را دوست داشت.

“این نهایت افتخار” علامت ویویان گفت: پس از مراسم کوتاه در کنگره را برجک. “این فقط یک افتخار است که در حال حاضر بیشتر مردمی که در حال یادگیری او است و آنچه او ایستاده بود و نیز آنچه جنبش بود و چگونه جنبش آمد.”

C. T. ویویان: 5 چیزهایی که شما ممکن است شناخته شده اند در مورد شکل و غول پیکر در جنبش حقوق مدنی

بیشتر: تشییع جنازه برای C. T. ویویان مدنی و مدافع حقوق و مشاور مارتین لوتر کینگ جونیور, برنامه ریزی برای پنجشنبه

ویویان پدری جولای 17 در آتلانتا در خانه خود را. همکار رهبر جنبش حقوق مدنی در کنگره ایالات متحده John Lewis گرجستان نیز درگذشت و همان روز. ویویان شد 95.

دولت دموکراتیک قانونگذاران گفت: آنها خوشحال شدند که کالیفرنیا ، برایان کمپ مجاز ویویان به دروغ در دولت است. ویویان اولین غیرنظامی مرد سیاه و سفید به دروغ در دولت در گرجستان کنگره به قانونگذاران گفت.

Georgia State تشکر. ورنون جونز گفت: Vivian هموار راه را به طوری که مردم می تواند به سمت های دولتی از جمله رئیس جمهور, باراک اوباما اولین رئیس جمهور سیاه.

“وجود خواهد داشت هیچ اوباما شده است C. T. ویویان گفت:” جونز. “وجود خواهد داشت هیچ سیاه زن Congresspersons شده است C. T. ویویان. میراث او برای همیشه زنده خواهد ماند.”

دولت Rep. Calvin Smyre گفت که در حالی که ویویان اغلب مشغول به کار در پشت صحنه او یکی از “ارکان” جنبش حقوق مدنی.

“او کمک کرد تا مقدمات لازم به او کمک ذخیره کردن طرح برای جنبش حقوق مدنی,” Smyre گفت. “برای او به دروغ در دولت است و عمده وقوع اینجا در کشور ما از آنجا که او یکی از شناخته شده است که بیش از همه اما او قطعا پرداخت دیون خود.”

هواداران از آتلانتا بیشتری جامعه نیز نشان داد تا در کنگره به افتخار ویویان.

Dezaree گیتس گفت او در get-out-the-رای مبارزات با ویویان زمانی که او یک دانش آموز کالج.

“او یک فرد فوق العاده به دانستن” گفت: دروازه 69. “او یکی از بت من.”

شرلی بیکر گفت که او هرگز ملاقات ویویان اما همیشه تحسین او.

“این تنها حق را برای ما به ایستادن و با هم می آیند به عنوان یکی و نشان می دهد ما احترام برای یک مرد که بسیار برای ما” گفت: بیکر, 61. “اگر آن را برای ما نمی تواند ایستاده راست امروز در اینجا.”

ادای احترام به ویویان شد در برخی از راه نماد تا چه حد مبارزه برای حقوق مدنی پیشرفته در دهه های اخیر در بخشی به دلیل رهبری خود را. در سال 1968 سابق گرجستان و رژیم صهیونیستی است. Lester Maddox حاضر به اجازه بدن از کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور دروغ در دولت پس از شاه ترور شد, با توجه به Atlanta Journal-Constitution. در دهه های بعد Coretta اسکات کینگ شد اولین فرد سیاه و سفید – و – دروغ در دولت در گرجستان کنگره آمریکا در سال 2006.

پس از دروغ گفتن در دولت برای سه ساعت ویویان منتقل شد در سراسر کنگره چمن به یک اسب کشیده حمل و نقل. حمل و نقل سفر به سمت جنوب مسیحی رهبری شورای ملی دفتر که در آن ویویان به عنوان مدیر ملی از وابستگان.

عزاداران به صف ایستادند و به دنبال صفوف منظم بود که به رهبری یک پلیس اتومبیل. در صفوف منظم به پایان رسید در مارتین لوتر کینگ جونیور تاریخی ملی پارک.

PJ بوکر, 66, زندگی در نزدیکی پارک پیوست و ده ها تن از افرادی که جمع شده بودند.

بوکر گفت: او نمی دانم ویویان اما بازی با پادشاه ،

“من فقط می خواستم به من گذشته احترام به مانند یک مرد بزرگ” بوکر گفت. “من امیدوارم که (امروز فعالان) را از چگونه او به عنوان یک مرد و چگونه او می خواست همه چیز بهتر برای ما به عنوان یک ملت و به عنوان سیاه و سفید مردم است.”

ویویان حقوق مدنی کار کشیده به عقب بیش از شش دهه از جمله اولین تحصن در تظاهرات در 1940s در Peoria, Illinois. او ملاقات پادشاه به زودی پس از جوانه زدن رهبر جنبش حقوق مدنی پیروزی در سال 1955 Montgomery bus boycott. ویویان شد یک عضو فعال از آنچه که تبدیل به جنوب مسیحی رهبری کنفرانس و بعد از آن شرکت در جنبش در می سی سی پی که فعالان مواجه خشونت بزرگ در حالی که به چالش کشیدن تبعیض نژادی در حمل و نقل عمومی با اتوبوس در سراسر جنوب در سال 1961.

شاه یک بار توضیح داده شده ویویان به عنوان “بزرگترین واعظ همیشه زنده است.”

در سال 2013 اوباما افتخار ویویان که تا به حال ادامه داد: برای ترویج برابری نژادی در سال های اخیر با مدال آزادی ریاست جمهوری.

چهارشنبه یادبود آمد یک روز قبل از ویویان یاد می شود در یک مراسم تشییع جنازه خصوصی در آتلانتا در پراویدنس, Missionary Baptist Church. خدمات برنامه ریزی شده است برای 11 a. m. ET پنج شنبه و باز خواهد شد تنها برای خانواده به دلیل مداوم شیوع کروناویروس.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de