متس' مارکوس بود ریپ سابق Blue Jays هم تیمی Randal Grichuk در توییتر تف

متس پارچ مارکوس بود و آبی جیز outfielder Randal Grichuk به نظر می رسد پخش کردن برخی از نارضایتی در توییتر. پس

توسط NEWSAMINS در 22 تیر 1399

متس پارچ مارکوس بود و آبی جیز outfielder Randal Grichuk به نظر می رسد پخش کردن برخی از نارضایتی در توییتر.

پس از برخی از طرفداران بیس بال مطلع بود که Grichuk دوست داشتم یک صدای جیر جیر از بازنشسته MLBer اوبری هاف ادعا پس از آن-Blue Jays استارت لگد 30 جزئی leaguers از اتاق وزن در طول زمستان آموزش در سال گذشته بود گفت: او تعجب نیست.

"هاف و Grich احتمالا بهترین دوستان" بود نوشت. "این جای تعجب نیست من یک بیت. Lol کانادا هرگز تحمل نژادپرستی هر چند!"

43-ماه-پیر هاف درگیر شده است در چند مجادلات در طول سال از جمله انتقاد از تیم سابق خود برای استخدام یک مربی زن. غول دعوت نمی کند هاف به 10 سال مراسم جهانی 2010 سری تیم به دلیل آنچه که تیم احساس می شد "غیر قابل قبول" توییتر در پست.

Grichuk بود که هم تیمی های با بود در تورنتو برای یک فصل و نیم تأکید کرد که وزن اتاق داستان واقعی بود و اخراج بازگشت.

"من نمی خواهم به صدای جیر جیر به دلیل (بود) دوست داشت توییتهایی هجوم من در سال گذشته," او گفت:. "این است که هیچ چیز شخصی است. من آن را دوست داشت چرا که درست است. این یک (شناخته شده) داستان در اطراف بازیکنان در (Blue Jays') تیم/سیستم."

Marcus Stroman, Randal Grichuk
مارکوس بود, Randal Grichukn. y. پست: چارلز Wenzelberg; گتی ایماژ

بود, 29, به شدت رد کرده است که او تا به حال تحت درمان جزئی leaguers که راه تماس با داستان "کاملا نادرست" و تصریح می کند که Grichuk دراز کشیده بود. او همچنین خطاب Grichuk به طور مستقیم.

"شما انجام داده ایم چیزی جز صحبت در مورد من پشت سر من. همواره" بود گفت. "من همیشه دهان من بسته و اجازه دهید آن را اسلاید. درخواست هم تیمی های خود و کانادا که آنها جای خود را در تیم ... شما یا من. من در حال حاضر می دانیم ، در ادامه به underachieve و بحث s–t در مورد هم تیمی!"

دو هم تیمی های سابق ادامه داد: برای رفتن به جلو و عقب با Grichuk گفتن بود به "نگه داشتن تفکر درست است. نمی شود دیوانه در من چون دوست داشتم یک صدای جیر جیر که به حقیقت بود. یک روز خوب من است."

"روز من است فراتر از عالی" بود پاسخ داد. "شانس خوب بازی برای یک ملت است که در حال حاضر می داند که رنگ واقعی خود را. یک روز پر زرق و من G!"

پس از یک فن chimed در برای گفتن هر دو بازیکن نبود او علاقه هر کدام از آنها و این ادعا که بود را "antics" گرفتن "لنگ پس از یک در حالی که" 2019 All-Star در ادامه به دفاع از شخصیت او.

"Antics? توضیح" بود نوشت. "من بسیار پرشور و همیشه رقابت در سطح بالا. من باید خفه شو و زمین ؟ من مجاز به صدا در همه ؟ من آفریقایی-آمریکایی/پورتوریکو. آن را در خون حمل خودم راه من. این که چگونه پدر و مادر من به من مطرح!"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن