واشنگتن – جو بایدن می تواند نگاه در انتخابات و لبخند.

با احتیاط.

دو رقمی مزیت های متعدد ملی نظرسنجی, جامد آگهی در تعدادی از کلید battlegrounds و رقابتی نمایش آن در کشورهای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده به آسانی در سال 2016 نشان می دهد presumptive دموکراتیک نامزد مورد علاقه را به نفع خود در ماه نوامبر.

اما اکثریت قریب به اتفاق از انتخابات چهار سال پیش نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست دادن به عنوان به خوبی. پس چرا قرار داده و ایمان بسیار در سال 2020 نظر سنجی نشان می دهد که معاون سابق رئیس جمهور همواره بر بالا ؟

دیوید بورگس از Kittery مین گفت: او را متوقف اعتقاد نظرسنجی پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016.

“آنها پیش بینی کرد هیلاری کلینتون برنده خواهد بود و او نمی” بورگس گفت: در حالی که گرفتن یک قدم زدن از طریق مرکز شهر پورتسموث با miniature schnauzer, Taavi. “رای دهندگان هستند که مانند یک کوه یخ. (با نظر سنجی) شما فقط نوک کوه یخ. شما نمی دیدن بقیه کوه یخ است. شما نمی دانید که آنها در حال رفتن برای رای دادن.”

به عنوان امریکا سر به هفته های پایانی ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, نظرسنجی می گویند که آنها آموخته ام درس از سال 2016 را شکست که آنها بر این باورند این کمپین فصل سنجی دقیق تر. و در حالی که آنها همدردی با رای دهندگان ناکامی آنها در دفاع از کار خود را به عنوان نیاز ترفند جزئی نه اساسی تعمیرات اساسی.

بیشتر: منحصر به فرد ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی: بایدن وسیعتر خود را منجر شود اما تهمت نگه می دارد و لبه در شور و شوق

“عمومی طبعا راه دور از سال 2016 احساس نظرسنجی ها شکسته شد. و وجود دارد برخی از حقیقت میگوید:” کورتنی کندی مدیر تحقیق در مرکز تحقیقات پیو. “اما این چنین نیست که 2016 بدان معنی است که رای گیری در حکم بزرگ کار نمی کنه.”

چارلز فرانکلین مدیر Marquette دانشکده حقوق نظرسنجی یکی از بسیاری است که نشان داد کلینتون با سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت 2016 است “یک دلیل بسیار با احتیاط.”

“آن را به ما آموخت درس که واقعا وجود ایمنی در اعداد به دلیل آن است که ممکن است برای یک خطای سیستماتیک و یا تغییر در آخرین لحظه از انتخابات به همه اشتباه است و این چیزی است که ما در سال 2016” او گفت:.

چیزی را اشتباه رفت و در سال 2016 ؟

در واقع نظرسنجی آن را بیشتر کردم درست چهار سال پیش بود.

آنها تا به حال کلینتون برنده رای مردمی با حدود 3 درصد است. او برنده 2.1 امتیاز. و آنها حق داشتند در مورد نتیجه در اکثر متحده است. اما تحقیقات خود را نمی گرفتن عکس کامل از رای دهندگان احساسات در غرب میانه بالا که ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن با حاشیه پیروزی در کالج انتخاباتی است.

بیشتر: برخی از جوان سیاه رای دهندگان مشتاق در مورد یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری

نظر سنجی در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین نشان داد کلینتون برنده همواره در ماه های منتهی به روز انتخابات.

104 منتشر شده نظر سنجی که در نظر سنجی رای دهندگان در آن سه متحده از ماه اوت به انتخابات 101 تا به حال کلینتون برنده دو بسته بود و یک (در پنسیلوانیا) نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن با اندکی منجر شود. بسیاری کاهش یافت و در حاشیه خطای اما 15 تا به حال کلینتون با دو رقم در برخی از نقطه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید تا برنده هر سه متحده توسط شارب-حاشیه نازک: یک ترکیب 77,744 رای از 13,940,912 بازیگران یا حدود نیم درصد است. 46 انتخاباتی رای آن سه متحده ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن برنده حاشیه خیره کننده کسانی که پیش بینی کلینتون پیروزی. او برنده 306 آرا به کلینتون’ 232.

Ronna McDaniel که ریاست کمیته ملی حزب جمهوری خواه را رد کرد 2020 نظر سنجی با توجه به آنچه که اتفاق افتاده است و چهار سال پیش.

بیشتر: برنی ساندرز حامیان اکراه به نوبه خود به جو بایدن سوخت خود را دوست نداشتن از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

“این نظرسنجی در حال حاضر حتی توجهی,” او گفت: فاکس کسب و کار کانال به تازگی. “صد و پنجاه سنجی انجام شد بین در حال حاضر و در انتخابات ریاست جمهوری 2016 نشان داد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن و نهایی نظرسنجی روز انتخابات است.”

چگونه انتخابات در حال تغییر

هر دو کندی و فرانکلین می گویند دو عامل پیچیده دقت 2016 نظرسنجی: بسیاری از دولت های نظرسنجی تمایل به بیش از نمونه کالج تحصیل رای دهندگان (که مورد علاقه کلینتون) و بسیاری موفق به تصرف این اواخر تصمیم گیری رای دهندگان (که به طور کلی چرخش به ناروا).

نه می گوید: این مشکلات نمی تواند عود در این سال, اما آنها امیدوار 2020 سنجی بهتری را ارائه معیار رای دهندگان نظرات به چند دلیل:

تحصیلی: نظرسنجی تشویق شده اند برای افزایش نمونه ای از غیر فارغ التحصیلان دانشگاه که نه تنها تمایل به نفع جمهوری خواهان بر دموکرات ها اما که همچنین کمتر به احتمال زیاد به می خواهید برای شرکت در نظر سنجی.

پاتریک مورای که اجرا می شود نیوجرسی-بر اساس Monmouth University نظرسنجی موسسه که تا به حال کلینتون برنده شدن در آن سه پنسیلوانیا, نظر سنجی, گفت که آنها شروع به وزن تحصیلی بیشتر در نظر سنجی “و ما در حال حاضر شاهد است که تاثیر کمک کرده است تا کمی.”

اواخر deciders: این ممکن است سخت تر به ضبط پس اکثر نظر سنجی ها اصلا مصاحبه رای دهندگان در هفته قبل از انتخابات. اما تعداد رای دهندگان قادر به را تشکیل می دهند ذهن خود را تا آخرین لحظه انتظار می رود به طور قابل توجهی کمتر در سال 2020 از چهار سال پیش زمانی که تاریخی عدم محبوبیت تهمت و کلینتون تا به حال بسیاری از همینگ و hawing تا پایان.

یک نماینده نظرسنجی در ماه ژوئن نشان داد که نزدیک به نه در 10 رای دهندگان در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را در مورد که نامزد آنها در نوامبر..

بیشتر: جوان سیاه رای دهندگان می گویند که آنها نمی مشتاق در مورد یک جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری

“این یک پیشنهاد است که وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای جنبش” موری گفت. “البته یکی از دلایلی که چرا ما می خواهیم به کمی مراقب باشید در مورد مصرف چه بود با دیدن در انتخابات امروز و معرفی آن به ماه نوامبر است که هنوز هم وجود دارد برخی از کشورهای خاص که در آن آن را به یک مقدار بسیار کمی از جنبش برای تغییر نتیجه.”

شخص ثالث نامزدها: عدم برجسته مستقل در انتخابات ریاست جمهوری این سال یعنی کمتر انتخاب و واضح تر گزینه های.

نظرسنجی می گویند نامزدی آزادیخواه Gary Johnson که نظرسنجی در 10 ٪ در اواخر ماه اوت سال 2016 احتمالا کمک به نسبتا تعداد زیادی از اواخر شکستن deciders پس از یک بلوک قابل توجهی از رای دهندگان به دنبال جایگزین هایی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و کلینتون. جانسون پژمرده نسبت به پایان مبارزات انتخاباتی در پایان با کمتر از 3.3 درصد آرا.

رای گیری اولیه: coronavirus همه گیر تزریق کرده قطعیت به 2020 انتخابات به چه کسی رای خواهد داد و چگونه. اما از آن است که انتظار می رود به چرخ ضامن دار تا مقدار اولیه رای گیری در بسیاری از کشورهای.

اگر بیشتر پاسخ دهندگان به نظرسنجی رای گیری زمانی که نظرسنجی تماس با آنها را در اواخر اکتبر باید آن را آسان تر برای ارزیابی واقعی رای دهندگان احساسات, از آنجایی که آنها در حال حاضر ساخته شده خود تصمیم نظرسنجی می گویند.

به احتمال زیاد رای دهندگان: نظرسنجی به آرامی اما به طور پیوسته در حال حرکت به یک مدل با استفاده از رای دهندگان پرونده برای شناسایی احتمال زیاد رای دهندگان به جای “تصادفی رقمی را شماره گیری” سیستم است که متکی بر پاسخ دهندگان به گزارش خود را به رای گیری مشارکت الگوهای.

“مردم فراموش می کنند که swaths بزرگ از شهروندان ما رای نمی دهند. اما بسیاری از آنها هنوز هم شرکت در انتخابات گفت:” کندی که رهبری یک بررسی از سال 2016 رای گیری برای انجمن آمریکایی برای پژوهش افکار عمومی. “پس بزرگ وجود دارد (فاصله) که حتی بهترین نظرسنجی مبارزه به دور است.”

در حالی که تغییرات در حال پیشرفت هستند موری گفت: عاقلانه نیست به طور چشمگیری وصله پینه کردن نظر سنجی که در حال حاضر تا حد زیادی در هدف.

“وجود دارد برخی از اشتباهات است که ما هرگز قادر به حساب چرا که آنها اتفاق می افتد idiosyncratically در هر انتخابات. آنها هر زمان متفاوت است.” “بنابراین شما فقط می خواهید به مراقب باشید که شما لازم نیست بیش از صحیح برای شما, آخرین اشتباه است چرا که نه یکی که رفتن به این زمان اتفاق می افتد در اطراف.”

این تظاهرات در رای ” در سال 2016

با وجود 2016 تلو تلو خوردن اکثر نظر سنجی ها در سال 2018 نشان دموکرات تصرف خانه و خواهان نگه داشتن سنا ثابت دقیق است. حتی پس از نظرسنجی احتیاط که نظرسنجی ها به سادگی عکس – نمی بينی – و که برخی از آنها بهتر از دیگران در آشکار رای دهندگان نگرش عمیق تر در مورد مسائل و نامزدها.

اما نظر سنجی ها می تواند تاثیر رای گیری رفتار است.

بیشتر: جو بایدن تاپ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع آوری کمک برای دومین ماه متوالی

برایان Schaffner, یک دانشگاه تافتز استاد علوم سیاسی مورد مطالعه چگونه برخی از برنی ساندرز رای دهندگان در سال 2016 به پایان رسید تا در پای صندوق رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. کسانی که ترقی خواهان ممکن است فکر کلینتون را بهتر جمهور از تهمت اما آنها همچنین معتقد بودند او برنده خواهد بود و به هر حال نمی تواند معده فکر رای دادن به او, او گفت:.

“این احساس خوب به بازیگران در اعتراض به رای یا نه فقط به نوبه خود از” Schaffner گفت. “برخی از مردم احساس بیشتر در آزادی به بازیگران یک رای است که آنها فکر می کنم که قرار بود به موضوع است.”

Megyn kelly, که تجزیه و تحلیل نظر سنجی هشدار میدهد که نباید همه نظرسنجی ها یکسان هستند.

آن را توصیه می کند مصرف کنندگان نگاه کنید که نظرسنجی (بزرگسالان ثبت نام رای دهندگان به احتمال زیاد رای دهندگان) بررسی سابقه نظرسنجی و توجه به حاشیه خطا. یک نظرسنجی نشان می دهد که بایدن با دو امتیاز بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن است و چهار نقطه حاشیه خطا به معنی بایدن می تواند تا آنجا که شش امتیاز و یا انتهایی مغلوب ساختن پیشی جستن ،

نگه داشتن ‘نظرات خود را به خود را دارند’

الن Chaput یک پرستار زندگی می کند که در پورتسموث گفت که او امیدوار است نظرسنجی ها نشان بایدن با سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دقیق هستند. اما او باور نمی آنها را.

“آنها آن را کردم اشتباه قبل,” او گفت:. “من نمی پرداخت هر گونه توجه به آنها است.”

حتی اگر بایدن جلوتر است راست, در حال حاضر, “همه چیز می تواند تغییر” او گفت:.

Helaine Dandrea یک دارویی مشاور از استاتن آیلند, نیویورک, گفت, نظر سنجی اغلب منعکس کننده تعصبات از افرادی که آنها را انجام دهد.

Dandrea که پشتوانه برگ برنده برای انتخابات گفت: نظر سنجی ها نشان می دهد که بایدن با یک جامد سرب می تواند کم بها دادن به رئیس جمهور قدرت است. برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان ممکن است تمایلی به گفتن نظرسنجی آنها در حمایت از رئیس جمهور به دلیل آنها نمی خواهند به صورت اجتناب ناپذیر واکنش از طرف دیگر, او گفت:.

“مردم تمایل دارند که به دلیل ترس وجود دارد مقدار زیادی از تجاوز,” او گفت:. “مردم تمایل به حفظ نظرات خود را به خود را دارند.”

جیم منارد یک بازنشسته از سالیسبوری ماساچوست که پشت بایدن گفت که او می توانید ببینید که چرا تهمت رای دهندگان ممکن است بخواهید به نگه داشتن علاقه خود را به خود را دارند.

بیشتر: رانده شده توسط re-انتخابات’: جان بولتون کتاب متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از خارجی به دنبال کمک سیاسی به دست آوردن

“من تصور آنها نوع از خجالت به می گویند که آنها از او حمایت” گفت: Menard.

منارد مظنون نظرسنجی نشان بایدن با سرب راحت درست بود چون معتقد است نظرسنجی تغییر روش خود را برای دریافت نتایج دقیق تر گفت.

“آنها بدست بهتر است در این نظر سنجی پس از آخرین بار” او گفت:.

مهم است به تمرکز بر روی ‘که در آن چیزهایی که امروز ایستاده’

فرانکلین گفت: این نیز مهم است به فراتر از بالای خط اعداد که در جبهه و بررسی عمیق تر داده است که به بررسی چرا رای دهندگان احساس می کنند.

Marquette ژوئن نظرسنجی برای مثال نشان می دهد بایدن با هشت نظرسنجی سرب در ویسکانسین: 49%-41% با یک حاشیه خطا از 4.3 درصد است. که از سه نقطه منجر بایدن حال ممکن است عمدتا به دلیل کاهش حمایت برای مغلوب ساختن پیشی جستن و رو به رشد مخالفت مستقل.

ژوئن نظرسنجی ها نشان می دهد 50 درصد از گورکن دولت رای دهندگان تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد (از 54 درصد در ماه مه) در حالی که 44 درصد از تصویب به دست ما coronavirus بحران (همان قبلی در ماه). اما تنها 30 درصد گفت: آنها تایید شده از دست زدن به تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

“اگر وجود دارد یک درس ارزشمند برای یادگیری از ’16, آن را به قرار دادن وزن کمتر در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد در آینده نامعلوم و قرار دادن بیشتر وزن در آن همه چیز ایستاده امروز” فرانکلین گفت.

بیشتر: در مورد که در حال اجرا همسر: 72 درصد از دموکرات ها در ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی می گویند آن را ‘مهم’ بایدن انتخاب کنید از رنگ

موری که منموته نظرسنجی منتشر شده در اوایل این ماه یکی از نزدیک به یک دوجین در ماه ژوئن نشان بایدن با دو رقمی سرب در سراسر کشور گفت: رای گیری امروز مراکز چگونه رای دهندگان مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که بسیاری از آنها هنوز به یادگیری زیادی در مورد معاون رئیس جمهور سابق. که می تواند تغییر اکتبر به عنوان عمومی می شود به دانستن بیشتر در مورد بایدن گفت.

“من فکر می کنم این نظر سنجی به ما می گوید یک داستان در مورد چه خبر است و چگونه مردم در حال حفر در,” او گفت:. “آن را نمی کند به ما بگویید که چگونه کالج انتخاباتی در حال رفتن به نوبه خود در حال حاضر به همین دلیل شما باید همچنان به رای گیری با یک دانه نمک اگر شما به دنبال به جلو به ماه نوامبر است.”

فقط به عنوان آنها در سال 2016 انتخابات در سال 2020 یک بار دیگر نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین.

دانه نمک ؟ همان Marquette دانشکده حقوق دانشگاه نظرسنجی که بایدن با هشت امتیاز در ماه ژوئن نشان داد کلینتون تا نه چهار سال پیش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de