یخ: دانشجویان بین المللی باید ترک ما اگر دانشگاه ها تنها به ارائه کلاس های آنلاین این سقوط

Daniel Gonzalez Arizona Republicمنتشر شده 12:21 AM EDT Jul 7, 2020مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد دانشجوی

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد دانشجویان بین المللی را مجبور به ترک ایالات متحده, و یا در صورت امکان اخراج اگر کالج یا دانشگاه حضور آنها در سوئیچ ها به صورت آنلاین-تنها کلاس در پاییز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به طور مشابه, دانشجویان بین المللی ثبت نام در کالج و یا دانشگاه ارائه دوره های آنلاین این سقوط را منع از ورود به ایالات متحده

خبر می آید که برخی از کالج ها و دانشگاه ها از جمله دانشگاه هاروارد می گویند که آنها تنها به ارائه کلاس های آنلاین در پاییز برای محافظت از دانش آموزان و کارکنان از جدید کروناویروس.

حرکت برگشت از بهار زمانی که دانشجویان بین المللی اجازه داده شد به باقی می ماند در ایالات متحده به حضور آنلاین-تنها کلاس می تواند نشان دهنده عمده اقتصادی به کالج ها و دانشگاه ها و همچنین جوامع محلی بیش از این از دست دادن شهریه و سایر درآمد از دانشجویان بین المللی که به طور معمول پرداخت قیمت کامل.

آن را در یک زمان می آید زمانی که کالج ها و دانشگاه ها در حال حاضر اجرای اخراج furloughs و دیگر هزینه-لخته شدن اقدامات برای جبران از دست دادن درآمد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بیشتر و بیشتر انتخاب دانش آموزان به تاخیر حضور در دانشگاه است.

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

این حرکت جلب فوری انتقاد از مهاجرت طرفداران که می گویند آن است که بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال تلاش برای محدود کردن قانونی و غیر قانونی مهاجرت به آمریکا

سیاست جدید صادر شده در یک یادداشت توسط اداره مهاجرت و گمرک است "به وضوح طراحی شده به تعقیب دانشجویان خارجی در خارج از ایالات متحده و به نوار دانشجویان خارجی که به آمریکا از ورود به کشور در صورتی که مدارس آنها در حال رفتن به تنها آنلاین گفت:" چارلز Kuck یک آتلانتا مبتنی بر مهاجرت وکیل و نماینده انجمن وکلای مهاجرت آمریکا یک گروه مدافع.

Kuck پیش بینی یخ سیاست را فشار بین المللی دانش آموزان از سوی مدارس به مدارس در کانادا در اروپا است.

سیاست یادداشت می آید دو هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا خواهد کرد که تعلیق موقت ویزا برای کارگران خارجی تا پایان سال 2020 است.

Kuck گفت: سیاست جدید است که به طور مستقیم بر خلاف این یادداشت که ارسال شده در مارس بین المللی اجازه می دهد دانش آموزان به باقی می ماند در ایالات متحده در حالی که حضور آنلاین تنها کلاس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دانشجویان بین المللی به طور کلی باید شرکت در تمام دوره های خود را در فرد و جلوگیری از مصرف بیش از یک کلاس آنلاین یک ترم در حالی که تحصیل در آمریکا

در ماه مارس این یخ ساخته شده یک استثنا برای دانشجویان بین المللی حضور در مدارس که روشن بود به کلاس های آنلاین فقط در میان همه گیر.

وجود دارد 872,214 بین المللی دانش آموزان ثبت نام شده در ایالات متحده آمریکا در 2018-19 ترین سال های اخیر داده ها در دسترس بود با توجه به موسسه بین المللی آموزش و پرورش یک وزارت امور خارجه-حمایت از ابتکار عمل است که آهنگ دانشجویان بین المللی ثبت نام در ایالات متحده شن و ماسه در سطح بین المللی.

کروناویروس و اقتصاد: خواهد عفونت سنبله دولت بازگشایی rollbacks صدمه دیده بازیابی یا خار یک رکود جدید?

دانشجویان بین المللی کمک 45 میلیارد دلار به اقتصاد ایالات متحده در سال 2018 این موسسه گفت.

دانشگاه هاروارد جمهور لری Bacow در بیانیه ای گفت که هدایت توسط یخ "تحمیل عمیقا بلانت یکی از اندازه متناسب با تمام رویکرد به یک مشکل پیچیده است."

دانشگاه هاروارد در حال حاضر 10,285 دانشجویان بین المللی از 155 کشور جهان, با توجه به وب سایت خود را. مدرسه روز دوشنبه اعلام کرد که این طرح را تا 40 درصد از دانشجویان به دانشگاه برای ترم پاییز.

هدایت "تضعیف رویکرد اندیشمندانه گرفته شده توسط بسیاری از موسسات" به استقبال دانش آموزان در پاسخ به COVID-19 گیر Bacow گفت.

تحت سیاست یادداشت روز دوشنبه اعلام کرد, بین المللی, دانش آموزان ثبت نام شده در موسسات که ارائه کلاس به طور کامل آنلاین در پاییز داده خواهد شد و گزینه تغییر را به مدرسه ارائه می دهد که ترکیبی از بازی های آنلاین و کلاس های حضوری و یا خروج از کشور و گرفتن کلاس های آنلاین از کشورهای خود گفت: Carissa Cutrell اقدام یخ معاون مطبوعاتی وزیر.

کسانی که تصمیم به بازگشت به کشور خود در حالی که ثبت نام تمام کلاس های آنلاین در ایالات متحده خود را حفظ خواهد کرد non-immigrant visa status, Cutrell گفت.

"بنابراین شما می توانید درگیر در آموزش از راه دور به هر دانش آموز را در آن مدرسه اما شما فقط می خواهد آن را از صفحه اصلی به عنوان دیگر دانشجویان خواهد بود" Cutrell گفت.

FSU: دانشگاه ایالتی فلوریدا روشن توجه به کارکنان نیاز به خارج مراقبت از کودک در هنگام کار از راه دور

دانشگاه ها و کالج ها با تکیه بر دانش آموزان بین المللی برای سهم قابل توجهی از درآمد خود را. این حرکت نیاز به آنها را برای رفتن به خانه اگر تنها دوره های آنلاین ارائه شده می تواند اضافه شده فشار مالی در کالج ها و دانشگاههای آمریکا گفت: دوریس Meissner ارشد همکار و مدیر مهاجرت به ایالات متحده سیاست برنامه در موسسه سیاست مهاجرت.

"دانشگاه ها و کالج ها در حال مبارزه فوق العاده آن را به عنوان است به شکل از چگونه به ارائه آموزش و پرورش در این بیماری همه گیر شرایطی و پس از این می افزاید: یک مقدار بیشتر بار" Meissner گفت. "دانشجویان بین المللی هستند تا پخته به آموزش عالی محیط زیست و مدل وجود دارد که در این کشور است."

ایالات متحده مدارس بهره مندی از دانش آموزان بین المللی از راه های دیگر فراتر از مالی از جمله از طریق تبادلات فرهنگی Meissner گفت.

"آنها بخش مهمی از بدن دانش آموز. آنها آن را ممکن است برای بومی دانشجویان برای دیدار با مردم از سراسر جهان" Meissner گفت. "آنها ایجاد امکان برای دانشجویان بین المللی که به اینجا می آیند و تجربه زندگی در این کشور و تجربه رفتن به کالج ها و دانشگاههای این کشور در واقعا سازنده زمان خود را در حال رشد است."

تیک بیماری: با کروناویروس مانند علائم ظهور در میشیگان

ایالات متحده مدارس بهره مندی از تحقیقات انجام شده توسط دانشجویان بین المللی گفت: Kuck این وکیل مهاجرت.

بیش از 60 درصد از بنیادی grads در حال دانشجویان خارجی است.

سیاست جدید "می تواند تاثیر بسیار زیادی در تحقیقات و فوق العاده توسعه کار انجام شده توسط دانشگاه ها و کالج ها در برنامه های دکترا و post-doc برنامه" Kuck گفت.

آلن Orr, یک, واشنگتن دی سی, وکیل مهاجرت, ترس, جدید یخ سیاست را فشار دانشگاهها برای ارائه در کلاس های حضوری فقط برای جلوگیری از از دست دادن درآمد از دانشجویان بین المللی قرار دادن اساتید و دانشجویان در معرض خطر از کروناویروس که باعث بیماری COVID-19.

او همچنین گفت: ممکن است عملی برای بسیاری از دانشجویان بین المللی را به کلاس های از راه دور از کشورهای خود به دلیل زمان بزرگ منطقه تفاوت دارد.

Orr گفت: این سیاست به نظر می رسد در نظر گرفته شده به عنوان یک سیلی در چین که می فرستد بیشترین تعداد دانشجویان بین المللی به ایالات متحده و به دنبال آن هند کره جنوبی و ویتنام است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب سرزنش چین برای coronavirus بیماری همه گیر.

یخ سیاست به احتمال زیاد ارسال خواهد شد دانشجویان بین المللی و ایالات متحده مدارس تلاش برای کشف کردن که چگونه به پاسخ.

کمک: راشل Leingang آریزونا جمهوری; الینور Aspegren ایالات متحده آمریکا امروز.

دنبال Daniel Gonzalez در توییتر @azdangonzalez.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن