Aroldis چپمن coronavirus تشخيص یانکی' برت گاردنر 'نگران'

برت گاردنر گفت که او "نا امید و نگران" برای Aroldis چپمن در پی نزدیک تر است تست مثبت برای کوروناویروس. هنوز ou

توسط NEWSAMINS در 23 تیر 1399

برت گاردنر گفت که او "نا امید و نگران" برای Aroldis چپمن در پی نزدیک تر است تست مثبت برای کوروناویروس. هنوز outfielder است و نه تغییر مشخصات خود را از آنچه در پیش روست.

"آن تاثیر نمی گذارد راه من در فصل" گاردنر گفت. "رفتن به این, من فکر می کنم ما همه آماده برای این نوع از چیزی که اتفاق می افتد. امیدوارم این اتفاق نمی افتد در یک مقیاس بزرگتر. من فکر می کنم ما در حال انجام یک کار بزرگ نگه داشتن ما از راه دور و با پوشیدن ماسک در داخل تمام وقت."


مدیر Aaron Boone گفت: Masahiro Tanaka انداخت از 100 فوت یکشنبه و "همه چیز به خوبی می گذرد" در بهبودی خود را از ضربه مغزی او دچار جولای 4, زمانی که او در سر یک استانتون درایو خط.

اما هنوز هیچ تاریخ تعیین شده برای زمانی که Tanaka ممکن است زمین دوباره.

کلینت Frazier است که در برخورد با تکان مغزی در حرفه خود گفت: او صحبت نشده به Tanaka پس از آسیب, اما ارائه این بیت از مشاوره در یکشنبه هنگامی که پرسید: "این امر می تواند به بیمار. ... آن را سخت آسیب به رفتن را از طریق به خصوص اگر مردم شما در حال صحبت کردن به آن را تجربه نکرده خود را. در برابر آن احساس می کند مانند شما تنها کسی که واقعا می داند آنچه شما در حال رفتن را از طریق, اما مردم دیگر نمی دانم. این احساس تنهایی اگر آن را همچنان به رفتن است."

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی


بون گفت Estevan Florial می تواند نقش مهمی را در برخی از نقطه در این فصل حتی اگر او هرگز بالاتر از کلاس-تمپا.

"ما عاشق [Florial]," بون گفت. "او سرقت شده است کمی از توسعه خود را با برخی از آسیب های او را به اجرا و در این سال بسته شد. ما هنوز هم عشق, فرد, ابزار و بالقوه است. وجود دارد سوال خود را در سقف باقی می ماند فوق العاده بالا و وجود ارزش در او وجود دارد."

همانطور که برای Florial شانس ساخت آن در فهرست بون گفت: "اگر یک چیز وجود دارد 2020 و این ویروس به ما نشان داده است که شما رو به تنظیم در برنامه های خود را. او در اینجا با این فکر که اگر چیزی اتفاق می افتد, او بسیار در ترکیب است."


یانکی ها' شبیه سازی شده در بازی یکشنبه برجسته MLB داوران برای اولین بار با سه خدمه در حال حاضر.

"من فکر می کنم آن را مفید بود برای آنها را به تکرار در" بون گفت: از umps. "این خوب است که یک حلال-به نام بازی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب