جزایر اعتماد به نفس در NHL حباب در میان MLB coronavirus بحران

تازه خود عمل برای اولین بار در تورنتو نشینان بازیکنان می گویند آنها اعتماد به نفس در حباب سیستم NHL راه اندازی

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

تازه خود عمل برای اولین بار در تورنتو نشینان بازیکنان می گویند آنها اعتماد به نفس در حباب سیستم NHL راه اندازی کرده و حتی آنها به عنوان دیده بان لیگ اصلی بیس بال است coronavirus مبارزات از راه دور.

"آنها شده ایم به انجام یک کار خوب در طول لیگ ... شما ببینید تمام اقدامات احتیاطی ایم که رفتن را از طریق" گفت: defenseman جانی Boychuk. "شما ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است این صبح با MLB اما من خیلی با اعتماد به نفس که ما می توانیم نگه داشتن رفتن. ما در حباب قطعا کمک خواهد کرد چرا که ما در حال رفتن به سفر بیش از حد و یا در همه, در واقع. من خیلی اعتماد به نفس است که آن را هموار می کند."

یازده Miami Marlins بازیکنان و مربیان دو آزمایش مثبت برای coronavirus منجر به بازی خود را در برابر آرام در میامی و یانکی ها' بازی در Phildelphia دوشنبه به تعویق افتاد.

این جزایر خواهد شد بازی یک نمایشگاه بازی چهارشنبه شب مقابل رنجرز قبل از باز کردن بهترین خود را از پنج بازی در دور سری vs. the Florida Panthers. که اگر همه همچنان به خوبی برای NHL که گفت: در بیانیه ای که روز شنبه هیچ coronavirus-نتایج مثبت داشت و در 4,256 آزمون بیش از 800 بازیکنان از جولای 18-25.

جزایر رو به جلو Matt Martin گفت: NBA و آن حباب نزدیک مقایسه با آنچه NHL در تلاش است تا به انجام است.

NHL coronavirus MLB Islanders
Matt Martin جاش بیلی و اردن Eberly جزیره می رسند به تورنتو هتل در روز یکشنبه.NHLI via Getty Images

"در بیشتر قسمت ها, من فکر می کنم آن را رفته است به خوبی برای آنها و من می دانم که چند تا از بچه ها را ترک کرده اند حباب و آنها در 14 روز قرنطينه و چیزهای شبیه به آن اما حباب وضعیت بوده است بسیار قوی" مارتین گفت. "MLB است کمی از یک مسابقه متفاوت است از آنچه که ما انجام می دهیم چرا که آنها در حال رفتن به خانه آنها در حال سفر به شهرهای دیگر آنها در حال انجام همه این چیزهای مختلف و قرار گرفتن در معرض است که کمی متفاوت از [ما].

"من فکر می کنم NHL و nhl on nbc به انجام یک کار بزرگ را به ما بدهد یک محیط امن. من فکر می کنم آنها می خواهم ما را سلامت و ایمنی یک اولویت است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب