اروپا بازار: سهام در اروپا تجارت پایین تر پس از اجرای

شاخص های سهام اروپا ریزش با اقدام تهاجمی از بانک مرکزی اروپا به اندازه کافی برای نگه داشتن سهام بالاتر پس از ی

توسط NEWSAMINS در 15 خرداد 1399

شاخص های سهام اروپا ریزش با اقدام تهاجمی از بانک مرکزی اروپا به اندازه کافی برای نگه داشتن سهام بالاتر پس از یک قوی اجرا شود.

داشتن منعکس 32 درصد از ماه مارس پایین این Stoxx 600 SXXP, -0.27%

شاخص DAX در آلمان DAX -0.18% این CAC 40 فرانسه PX1, +0.12% و انگلستان FTSE 100 UKX, -0.34%

بانک مرکزی اروپا تصمیم به گسترش همه گیر اضطراری و برنامه خرید 600 میلیارد یورو به جای €500 میلیارد اجماع به عنوان آن نیز گفت: این امر سرمایه گذاری مجدد درآمد حاصل از بلوغ و اوراق بهادار تمدید تاریخ انقضای این برنامه است.

"بانک مرکزی اروپا تحویل داده و حتی بیش از انتظار می رود هر دو با اندازه add-on به PEPP و گسترش برنامه تا ژوئن 2021 گفت:" Esty Dwek سر از استراتژی بازار در Natixis سرمایه گذاری راه حل.

"نظر ما این است که هنوز گام دیگری در حمایت از همکاری های بیشتر در سراسر اروپا می شود و تنها مورد استقبال بازار. باید آن را خوب است برای ریسک دارایی و باید با حمایت از این تجمع اخیر از دارایی های اروپایی به عنوان آنها بازی گرفتن با آمریکا"

حرکت بانک مرکزی اروپا را کاهش بازدهی اوراق قرضۀ ایتالیایی TMBMKIT-10Y, 1.395% حتی اگر سود سهام را آخرین بار نیست.

فرانسه کنگلومرا LVMH Moët هنسی Louis Vuitton MC -0.78% سهام تضعیف 1.5% بعد گفت: "به این مناسبت" آن است که با توجه به خرید لوکس خرده فروش تیفانی TIF -0.04% سهام "در بازار" پس از جلسه هیئت مدیره. Women's Wear Daily گزارش کرده است که LVMH را برنامه ریزی تصاحب تیفانی در معرض خطر بود.

ارواح ساز Rémy Cointreau RCO, +10.19% بسیج 10% به عنوان شرکت گفت: این انتظار قوی نیمه دوم سال و ارائه آن در دراز مدت اهداف که شامل یک عامل حاشیه 33 درصد تا سال 2030. آن سال مالی پایان مارس سود کاهش یافت 29 درصد در 21% عامل حاشیه.

Lookers نگاه +9.44% سهام افزایش یافت و نزدیک به 9 درصد به عنوان انگلستان و ایرلند نمایندگی خودرو های زنجیره ای گفت: این امر برش تا 1500 شغل. به طور جداگانه انگلستان فروش خودرو فرو 89 درصد در ماه مه یک گروه تجارت گزارش شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب