بازار فوق العاده: سهام شرکت تشکیل پرونده فصل 11 ورشکستگی هستند که به نفع به عنوان سهام-بازار تجمع گسترش

در نشانه ای از چگونه دوستش سهام در نهایت ابتلا به یک استراحت سهام شرکت های ایالات متحده که برای پرونده فصل 11

توسط NEWSAMINS در 20 خرداد 1399

در نشانه ای از چگونه دوستش سهام در نهایت ابتلا به یک استراحت سهام شرکت های ایالات متحده که برای پرونده فصل 11 ورشکستگی هستند تا به شدت از هفته گذشته.

با عجله به فصل 11 سهام به نظر می رسد به یک جلوه ای از یک رالی که آغاز شده است به گسترش فراتر از چند پرواز tech سهام به عنوان خوش بینی در مورد بازگشایی اقتصاد ایالات متحده دستاوردهای کشش. ممکن است اشتغال گزارش سوخت شناور خلق و خوی در خطر دارایی نشان می دهد که ایالات متحده به دست آورده بودند 2.5 میلیون شغل در ماه گذشته در مقابل هوا برای 7.25 میلیون زیان کار است.

اندرو Lapthorne سر از کمی حقوق صاحبان سهام استراتژی در Societe Generale گفت: چرخش به سهام که موفق به شرکت در سهام دوباره بجای اول برگشتن از ماه مارس منعکس شد در چگونه با شرکت های شکننده ترازنامه بودند شروع به دیدن تیز داشت.

او تخمین زده سرمایه گذاران خواهد رسید 20% به دست آورید اگر آنها به طور همزمان اقدام به خرید سهام در شرکت های ایالات متحده در مالی ضعیف شکل و فروش سهام با قوی تر ترازنامه است.

ببینید: سهام-بازار سرمایه گذاران مشتاق به چرخش به دوستش بخش اما آنها باید نگاه قبل از آنها جهش

Whiting نفت Corp. WLL, -16.13% , Hertz Global Holdings, Inc. HTZ -8.74% و J. C. Penney JCP, -7.80% در میان شرکت هایی که در حال دیدن علاقه و حتی پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی. دستاوردهای خود را, اما متوقف در روز سه شنبه به عنوان گسترده تر شاخص های بازار مانند S&P 500 SPX -0.82% و داو DJIA, -1.00% سقوط کرد.

در یک استارک برگشت هرتز سهام موفق به پنجه بازگشت همه خود را پس از ورشکستگی و ضرر و زیان معاملات در $5.38 یک سهم. که به خوبی بالاتر از جایی که آنها به پایان رسید در $2.84 سهم در 22 مه زمانی که شرکت ثبت شده برای فصل 11 پس از نزدیک.

جزئیات: هرتز سهام دونفره برای پاک کردن تمام پست-ورشکستگی و ضرر و زیان

هنوز هم آن را به یک رمز و راز که چرا پول است که جریان را به این کسب و کار به عنوان اوراق قرضه خود را در حال معامله در مورد ضرب و شتم پایین قیمت است که حاکی از وجود خواهد داشت کمی به سمت چپ برای دارندگان سهام پس از روند ورشکستگی کامل است و این شرکت در حال تجدید سازمان گفت: Lale Topcuoglu ارشد مدیر صندوق در J. O. Hambro مدیریت سرمایه.

هرتز اوراق قرضه با توجه به قدیمی در سال 2022 و تجارت بود که نزدیک به 40 سنت دلار با توجه به MarketAxess داده ها به طور گسترده ای در نظر گرفته مضطرب نشد.

در طول فصل 11 هر کسی که سهام این شرکت تصمیم می گیرید که چگونه آن را بازسازی و به چه کسانی پرداخت می شود چه. منعکس کننده یک نردبان از تعهدات بدهی سرمایه گذاران را دریافت اولویت زمانی که سهام جدید در تجدید سازمان شرکت صادر شده و اوراق قرضه بازسازی. دارندگان سهام دریافت می تواند برخی از این سهام جدید اما معمولا فصل 11 فرایند پاک خواهد شد از ارزش دارایی های خود را.

را Whiting, نفت, به عنوان مثال. سهام خود را بسته در $0.85 سهم پنج شنبه گذشته و پس از رسید به $2.21 یک سهم.

در عین حال در دنور-بر اساس شرکت های نفت و توافق با آن دارندگان اوراق قرضه و 97 درصد از سهام جدید از سازماندهی مجدد را به Whiting بدهی سرمایه گذاران در حالی که تنها 3 درصد را به دارندگان فعلی Whiting سهام.

با توجه به این تاریخ دردناک از سهام سرمایه گذاران شاهد شیب دار ضرر و زیان پس از فصل 11, روشن نیست که ستون به سهام این شرکت.

برخی پیشنهاد کرده اند وجود دارد برخی از همپوشانی با خرده فروشی و سرمایه گذاری برنامه های کاربردی مثل Robinhood, که در آن سهام فردی می تواند معامله را بدون پرداخت کمیسیون.

در واقع داده ها نشان می دهد به طور گسترده به داد و ستد سهام در Robinhood روز سه شنبه شامل هرتز و چساپیک انرژی Corp. CHK +181.93% با بلومبرگ گزارش دومی که آماده سازی فایل برای فصل 11 در روز دوشنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب