یک کشته در اول مین کوسه بزرگ سفید حمله شناخته 63 ساله از نیویورک

جاشوا Bote ایالات متحده آمریکا امروزانتشار: 10:11 AM EDT Jul 29, 2020مین مقامات شناسایی اولین زن تا کنون به کش

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

مین مقامات شناسایی اولین زن تا کنون به کشته شدن در یک بی دلیل حمله کوسه در دولت است.

جولی Dimperio Holowach یک 63 سال از شهر نیویورک درگذشت دوشنبه پس از یک کوسه سفید بزرگ او کمی در حدود 20 متری خاموش ساحل غربی Bailey, جزیره, تایید, مین, گروه های دریایی منابع پاتریک Keliher در بیانیه ای در روز سه شنبه.

مین دریایی گشت گفت: یک شاهد عینی دیدم Holowach شنا هنگامی که او مجروح شد. دو kayakers او را به ساحل و اولین پاسخ دهندگان بعد وارد است اما او تایید کرد و در صحنه است. این kayakers خواسته ناشناس باقی می ماند.

قبلی: زن مین کشته در حادثه حمله کوسه اولین کشنده بی دلیل حمله در دولت

"آنها اتفاق افتاده بود سمت راست وجود دارد در صحنه است. آنها شجاع به اندازه کافی برای پرش و بازیابی قربانی" Jeff Cooper, یک, قایقرانی, اپراتور در منطقه آسوشیتدپرس گفت.

Holowach و خانواده او اموال خود را در منطقه و شناخته شده در جامعه گفت: Rob بیل عمده ای از مین های دریایی گشت در یک کنفرانس خبری سه شنبه در سی ان ان.

مقامات قادر به تایید می کنند که یک کوسه سفید بزرگ بیت او بر اساس مدارک و شواهد از دریایی گشت و از دفتر معاینات پزشکی است.

تنها یکی دیگر حمله کوسه در محل در ایالت مین Keliher تایید کرد اما درگیر یک گونه متفاوت است. آن نیز صورت گرفت از یک دهه پیش.

"ما می خواهیم شناگران و دیگران بازآفرینی و یا در آب در Casco bay منطقه و به ویژه در نزدیکی بیلی جزیره برای آگاهی از محیط اطراف خود و برای جلوگیری از مدارس از ماهی و یا مهر و موم که جذب کوسه" گفت: Keliher در بیانیه ای.

کمک: آسوشیتد پرس. دنبال جاشوا Bote در توییتر: @joshua_bote.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب