تهمت می پرسد اگر راننده نسکار بابا والاس است عذرخواهی برای طناب دار 'فریب'

رئیس جمهور تهمت سوال که آیا راننده نسکار بابا والاس که فشار مسابقه گروه به ممنوعیت مؤتلفه پرچم عذرخواهی کرد و

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

رئیس جمهور تهمت سوال که آیا راننده نسکار بابا والاس که فشار مسابقه گروه به ممنوعیت مؤتلفه پرچم عذرخواهی کرد و پس از یک طناب دار' پیدا شد در گاراژ خود را در غرفه بود اما بعد از آن یافت نمی شود یک جنایت نفرت.

"اتحاد @BubbaWallace عذرخواهی به همه کسانی که NASCAR drivers & مقامات که آمد به کمک او ایستاده بود کنار او بازی می کردند و حاضر به فدا کردن همه چیز برای او تنها برای پیدا کردن که همه چیز فقط یکی دیگر از جعل?," مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته در توییتر پست در روز دوشنبه.

"که & Flag تصمیم باعث شده است که پایین ترین رتبه بندی تا کنون!" او ادامه داد.

عضو Richard Petty موتورسواری و خدمه که در استخدام والاس در بر داشت طناب در والاس گاراژ در آلاباما جاده سریع السیر در 21 ژوئن و هشدار خدمه اش به آن است.

اف بی آی تحقیقات روز بعد برای تعیین اگر آن را یک عمل تهدید علیه نسکار را فقط سیاه و راننده.

"امروز نفرت عمل نژادپرستی و نفرت برگ من فوق العاده غمگین و خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از چقدر بیشتر ما باید به عنوان یک جامعه و چگونه مداوم ما باید در مبارزه با نژادپرستی" والاس در توییتر نوشت پس از کشف.

ماموران به این نتیجه رسیدند که طناب دار بود درب گاراژ طناب و تصویری نشان داد که آن را به حال شده است در محل پس از اکتبر 2019.

طناب دار حادثه هفته پس از Wallace, 26, led شارژ به نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن حوادث است.

"وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مردم عصبانی که حمل آن پرچم با افتخار اما از آن زمان برای تغییر" والاس که سوار یک ماشین با کلمات "سیاه و سفید زندگی می کنند موضوع" رنگ در سمت گفت: در ماه گذشته. "ما باید به تغییر است و من را تشویق نسکار — ما باید به کسانی که مکالمات برای حذف کسانی که پرچم."

"هیچ کس نباید احساس ناراحت کننده زمانی که آنها می آیند برای یک مسابقه نسکار است. پس از آن شروع می شود با مؤتلفه پرچم. آنها را از اینجا. آنها هیچ جایی برای آنها."

تظاهرات که فوران در سراسر کشور پس از جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس گروه در 25 مه باعث واکنش پلیس اصلاحات منجر به سرنگونی مجسمه از چهره های تاریخی و بناهای تاریخی و خواستار حذف نام مؤتلفه سربازان از پایگاه های نظامی ایالات متحده.

در هفته گذشته, می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز قوانین امضا برای حذف مؤتلفه نبرد نشان از پرچم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب