Kamaru عثمان به نقاط قوت خود در برابر خورخه Masvidal و آن را منجر به حفظ او در سبک وزن UFC عنوان.

عثمان (17-1 MMA 12-0 UFC) در آنجا ماند و در UFC و outworked Masvidal (35-13 MMA 12-6 UFC) برای یک تصمیم به اتفاق آرا روز شنبه. عثمان در زمان جفت 50-45 نمرات و 49-46 در قضات کارت تشکر در بخش بزرگی به کنترل خود در فینال چهار دور – هر چند Masvidal دفاع بیشتر takedowns از او قربانی. در تمام عثمان فرود آمد و پنج takedowns و تا به حال بیش از 10 دقیقه از زمان کنترل در 25 دقیقه مبارزه است.

Masvidal در زمان بازی در اطلاع کوتاه پس از عنوان اصلی رقیب گیلبرت می سوزد به حال به عقب نشینی زمانی که او آزمایش مثبت برای COVID-19. و Masvidal مربی در آمریکا Top Team, Mike Brown, آزمایش مثبت نیز هست و نیست قادر به گوشه ای او را.

سبک عنوان تقلا بود UFC 251 رویداد اصلی در فلش فروم در جزیره یاس در ابوظبی. آن را در پخش pay-per-view زیر prelims در ESPN/ESPN+ و اوایل prelims در UFC Fight Pass.

"'Gamebred' بزرگترین ، baddest شخص در خارج وجود دارد در حال حاضر, و من تا به حال به تغییر چرخ دنده ها و آماده سازی برای او در شش روز متوجه" عثمان گفت. "من تا به حال به یک روان شیفت. من روت برای گیلبرت. من تا به حال یک بازی کاملا متفاوت برنامه ریزی کنید. ... 'Gamebred' دشوار است و او نشان داد آن وجود دارد. او زمان زیادی از آرنج و او را ترک نمی کند."

عثمان هدر رفته هیچ زمان و قرار دادن Masvidal روی بوم با سهولت نسبی در افتتاحیه ثانیه از مبارزه است. او سعی کرد برای رفتن به محل کار در بالا در Masvidal گارد اما پس از آن تا به حال به دفع کردن upkick تلاش از چلنجر (challenger). اما 90 ثانیه در Masivdal کردم و به پا خود را. عثمان مشغول به کار به او را به پایین میدوی را از طریق قاب اما Masvidal در دفاع از خود در برابر قفس.

عثمان فرود یک ضربت با چیز تیز با یک دقیقه از چپ و حمایت Masvidal و او نشان داد یک برش در بالای چشم چپ خود را از یک اتفاقی سر برخورد. Masvidal نزدیک به فرود یک دست راست و سپس دیگر شروع به تلو تلو خوردن او را کمی. هنگامی که عثمان تلاش برای قلدری راه خود را در داخل او قادر به زمین چند عکس بدن قبل از شاخ.

عثمان مشغول به کار برای حذف مستقیم دور دوم اما Masvidal دفاع دو جامد تلاش است. جامد آرنج دو دقیقه دنبال شد تا با یک راست به سمت چپ ترکیب. زمانی که آنها گره خورده است تا دوباره عثمان سعی شانه حملات به چانه در پرچ و او نگه داشته Masvidal را به قفس. عثمان مشغول به کار مشت به بدن نیز هست. Masvidal را شکست با 30 ثانیه به سمت چپ و نصب برخی از جرم اما نه به اندازه کافی به نوبه خود جزر و مد. نبود یک دور برای عثمان بود اما موثر است.

Masvidal لگد به بدن در سومین اما عثمان دوباره او را وابسته و با پشت خود را به حصار عثمان ادامه آزار دهنده استراتژی او به کار چندین بار در دو دور اول توسط stomping در Masivdal ، آنها را شکست و از هم جدا و Masvidal لگد دوباره به بدن و دوباره مجبور به رقابت با عثمان به دنبال حذف. اما یک بار دیگر Masvidal ماند روی پای خود را.

خفیف ضربه کم از عثمان به Masvidal زمان کمی برای بازیابی و آنها آغاز شده در این مرکز با نیم دور به رفتن. با 1:45 چپ در دور عثمان فرود آمد خود را حذف دوم از مبارزه. Masvidal بود تا به سرعت اما عثمان زد و او را و فرود یک حذف رفت و به کار در سمت کنترل با بیش از یک دقیقه در سمت چپ گرد. Masvidal تلاش برای منفجر کردن اما خوردند آرنج. او به محافظت از آن هر چند که کمک کرد تا از نظر دفاعی.

عثمان استراتژی همان باقی مانده در مسابقات قهرمانی دور: کار برای takedowns و سعی کنید به دور ماندن از Masvidal قدرت زمانی که در حال کنترل است. او فرود آمد یک جفت جامد چپ دست ها با کمتر از 90 ثانیه در چهارمین اما Masvidal آنها را خوردند و در آنجا ماند درست به دفاع از دیگری حذف تلاش در پرچ.

یک دقیقه به دور نهایی Masvidal نبود قادر به متوقف کردن یک نهایی عثمان takedown تلاش و گیر کرده بود در پشت او. عثمان postured و سعی کردم به زمین آرنج در سپس کار کرده و یک چوک بود که کاملا نزدیک به اندازه کافی. Masvidal پشت کردم به دیر و فرود یک زن و شوهر زانو و سپس رفت و برای شکست در فینال 20 ثانیه. اما تگرگ مری وجود ندارد و عثمان به حال به اندازه کافی برای حفظ کمربند خود را.

Up-to-the-minute UFC 251 نتایج عبارتند از:

Kamaru عثمان def. Jorge Masvidal از طریق تصمیم به اتفاق آرا (50-45, 50-45, 49-46) الکساندر Volkanovski def. حداکثر هالووی از طریق تصمیم گیری تقسیم (48-47, 47-48, 48-47) یان پتر def. Jose Aldo از طریق TKO (اعتصاب) – دور 5, 3:24 رز Namajunas def. جسیکا آندراده از طریق تصمیم گیری تقسیم (29-28, 28-29, 29-28) آماندا Ribas def. پیج VanZant از طریق ارسال (armbar) – دور 1, 2:21 Jiri Prochazka def. Volkan Oezdemir از طریق حذفی (پانچ) – دور 2, 0:49 مسلمان Salikhov def. Elizeu Zaleski دوس سانتوس از طریق تصمیم گیری تقسیم (30-27, 28-29, 29-28) ماکوان امیرخانی def. دنی هنری از طریق ویژگی های ارسال (anaconda چوک) – دور 1, 3:15 لئوناردو سانتوس def. روم Bogatov از طریق تصمیم به اتفاق آرا (29-26, 29-26, 29-26) مارسین Tybura def. ماکسیم Grishin از طریق تصمیم به اتفاق آرا (30-27, 30-27, 30-26) Raulian پیوا def. Zhalgas Zhumagulov از طریق تصمیم به اتفاق آرا (29-28, 29-28, 29-28) Karol رزا def. ونسا Melo از طریق تصمیم به اتفاق آرا (30-26, 30-26, 30-27) دیوی اعطای def. مارتین بعد از طریق حذفی (پانچ) – Round 3, 2:38