ویسکانسین اقتصاد بازگشایی و آن را داغ coronavirus ظروف سرباز یا مسافر. کاری که ما انجام دادیم.

نظر

برخی کنجکاو عکس شروع موشک در اطراف سایت های رسانه های اجتماعی شنبه شب —عکس از مردم در ویسکانسین یک بار دیگر در زیستگاه طبیعی خود را کهنه شانه به شانه در میله های زندان.

خوشبختانه کاربران نمی شد آشامیدنی عکس از شعله ور Lysol یا Cloroxtinis. متاسفانه هیچ ماسک یافت می شود و تنها چیزی که مصرف کنندگان شد و فاصله از خود بودند خویشتنداری. فقط ساعت زودتر ویسکانسین دیوان عالی کشور تا به حال زده کردن یک ایالت “امن تر در خانه” که در میان چیزهای دیگر بسته “غیر ضروری” کسب و کار و دستور داد مردم را به ماندن در خانه های خود را با محدود استثنا. سفارش خود را نسبتا استاندارد برای کشورهای در سراسر امریکا است.

برای هفته ها و جمهوریخواهان استدلال خود طرح دعوی در دادگاه در برابر این منظور نیاز بود به سادگی بنابراین قوه مقننه می تواند برخی می گویند در بازگشایی طرح است. “ما نمی خواهیم یک دموکرات طرح و یا یک جمهوری خواه طرح ما می خواهیم یک ویسکانسین برنامه که در آن ما همه کار با هم” مجمع رهبر اکثریت جیم Steineke گفت: ممکن است 7.

اما در حال حاضر به نظر می رسد طرح خود را در تمام طول بود برای خنثی کردن هر طرح. در حال حاضر که آنها اعطا شده است یک صندلی در پشت میز آنها تنظیم جدول در آتش و پرتاب آن از پنجره به بیرون.

ایران استدلال Dem سفارش گیج کننده بود

فرماندار طرفه “امن تر در خانه” سفارش مجموعه به پایان می رسد مه 26, که در آن نقطه تدریجی بازگشایی ادامه خواهد داد را به محل. (برخی از محدودیت های کسب و کار در حال حاضر برداشته شده است.)

اما جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی به چالش کشیده سفارش شکایت که فرماندار خود را از طریق وزیر بهداشت-نماینده بود هر دو برش از آنها را از روند و خود را بیش از حد قدرت. به طوری که آنها در زمان لیبریا تونی Evers به دادگاه پیروز در حال ظهور در روز چهارشنبه.

حکم برگ ویسکانسین بدون هر ایالت قانون و یا راهنمایی در محل برای کسب و کار شهروندان و دولت های محلی. پس از تصمیم جمهوری خواهان گفت: آنها نمی بینم هر گونه نیاز به هر گونه قوانین جدید به جای تبدیل دولت به یک درهم آمیخته از محلی COVID-19 مقررات کشیده در طول نزدیک به 2000 شهرستان, شهرستانها, روستاها و شهرهای کوچک. (جالب اینجاست که در طرح دعوی در دادگاه عربستان وکلای مدافع استدلال کرد که ایالت سفارش گیج کننده بود — اما بدون منظور هر دولت های محلی در حال حاضر ممکن است متفاوت مقررات و تاریخ انقضا.)

این است که همه جای گرفتن در یک کشور که دارای اب و هوای یک دهه از جنگ پارتیزانی قدمت آن به سال 2011 زمانی که ده ها هزار نفر از مردم تحت اشغال دولت کاپیتول اعتراض کالیفرنیا ، اسکات واکر طرح عملا از بین بردن بخش عمومی چانه زنی جمعی. پس از تلاش برای به یاد بیاورید واکر شکست خورده دولت سیاست رشد تلخ تر منجر خواهان شهروندان را وادار به رای دادن فرد در طول یک زمستان انتخابات در 7 آوریل.

غلط انتخاب: معترضان باید تقاضا coronavirus ایمنی و بازگشایی اقتصاد است. ما می توانیم هر دو.

این دعوی به خودی خود به خود بر اساس استدلال مضحک: قوه مقننه استدلال کرد که وزیر بهداشت را “سفارش” که با توجه به قانون دولت نیاز ندارد و قانونگذاری و نظارت شد و به جای آن یک “قاعده” است که می تواند وتو توسط قانونگذاران. اما بسیار گسترده دولت قانون اعطای اجرایی اورژانس قدرت به صراحت این دو جدا کرد و گفت: این بخش “مه اعلام و اجرای قوانین و یا صدور دستور برای محافظت در برابر این مقدمه از هر گونه بیماری مسری” (من از نگارنده است.) در واقع قوه مقننه اضافه شده به طور خاص اقتدار برای فرماندار به موضوع یک طرفه سفارشات در سال 1982 زمانی که دولت با آن دست به گریبان بودند با گسترش سریع ایدز است.

در واقع قوه مقننه استدلال در حمایت از بی توجهی یک قانون تصویب شده توسط … قوه مقننه است.

با عجله به میله نیست امیدوارم که الهام بخش

با این وجود همانطور که اشاره لیبرال عدالت ربکا Dallet در مخالفت چهار محافظه کار اعضای دادگاه که برنده انتخابات با مبارزه در برابر این ایده از قضات نوشتن قوانین جدید جلوتر رفت و نوشت: کل قانون جدید ادغام “سفارشات” با “قوانین است.”

“اکثریت این دادگاه می افتد قلاب, خط و وزنه برای مجلس قانونگذاری تاکتیک به بازنویسی یک بموقع تصویب اساسنامه از طریق دادخواهی به جای قانون” نوشت: Dallet و اضافه کرد که “این تصمیم بدون شک پایین به عنوان یکی از آشکار ترین نمونه های قضایی فعالیت در این دادگاه تاریخ است.” (یکی از محافظه کار عدالت برایان Hagedorn, طرفه با لیبرال قضات در سه-عدالت اقلیت.)

Coronavirus مکث: مردم نیاز مردم است, اما آن را مخاطره آمیز به از سرگیری فعالیت های اجتماعی به زودی

داشتن رها شده است توسط دولت حداقل 17 جوامع بلافاصله برقرار ماندن در خانه و سفارشات خود را برای ادامه موفقیت دولت در کاهش آسیب ویروس. اما در روز جمعه با وجود یک وکیل افکار عمومی گفت: دولت های محلی را از این قدرت به صدور چنین دستورات تا زمانی که وجود دارد هیچ مجازات های کیفری متصل حداقل هشت محلی لغو سفارشات خود را ترک جوامع خود محافظت نشده. (دولت شهرهای میلواکی و مدیسون نگه داشته و مقررات خود را باور آنها قانونی است.)

در نهایت آن را در حال حاضر به دولت و شهروندان به عمل مسئول فاصله پوشیدن ماسک و سایر اقدامات احتیاطی لازم. اما عجله برای بازگشت به میله اعتماد به نفس الهام بخش است که هر کس خواهد بود این به طور جدی به اندازه کافی. در پایان از یک شب از نوشیدن آبجو عینک بدون شک ایجاد COVID-19 نگاه بسیار جذاب است.

مسیحی اشنایدر زندگی می کند که در مدیسون, Wis., یک خبرنگار ارشد در کالج رفع و نویسنده “1916: وبلاگ.” او در توییتر دنبال: @Schneider_CM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>