فا مرکز: چه آقا جان انجام دهید ؟ چگونه به استفاده از تمپلتون 16 قوانین برای موفقیت سرمایه گذاری در بازار سهام امروز

سر جان تمپلتون های مشهور ارزش سرمایه گذار که گذشت در سال 2008 بود بزرگ من و او را کشت سرمایه گذاری کسب و کار ز

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

سر جان تمپلتون های مشهور ارزش سرمایه گذار که گذشت در سال 2008 بود بزرگ من و او را کشت سرمایه گذاری کسب و کار زمانی که من 24 سال. در شرکت تمپلتون & Phillips مدیریت سرمایه ما همیشه پرسیدن این سوال: "چه آقا جان؟"

البته آقا جان سرمایه گذاری نابغه بود بیش از حد درخشان و خلاق برای ما برای پاسخ دقیق با دقت. در عین حال تجربیات او به عنوان یک مربی ایجاد شده درس های عمیق و اصول است که یک راهنمای به بازار فعلی آب و هوا. خوشبختانه آقا جان زمان برای ضبط برخی از اصول به "16 قوانین برای موفقیت سرمایه گذاری." در نور از امروز غیر معمول محیط بازار که من هیچ شکی ندارم که او پیدا کرده اند جالب, اجازه بدهید با یک بررسی سریع از قوانین و چگونه ما می تواند استفاده از آنها را در سال 2020 است.

1. سرمایه گذاری برای حداکثر مجموع بازگشت واقعی: سرمایه گذاران به ویژه مستعد ابتلا به این اشتباه در محیط فعلی سهم نوسانات قیمت. در حالی که آن را ممکن است احساس راحتی پنهان شده آقا جان پرداخت می شود توجه به پتانسیل از دست دادن قدرت خرید. حتی با افت امروز نرخ تورم بیشتر از وزارت خزانه داری ایالات متحده منحنی بازدهی از دست دادن پول از نظر قدرت خرید. به منظور به دست آوردن حتی کمتر از 1% بازگشت واقعی (ارزش سرمایه گذاری پس از مالیات و تورم) اوراق قرضه خزانه داری و سرمایه گذاران باید از سرمایه گذاری به 20 و 30 سال مسائل که در معرض آنها را به خطر تیز مقاله زیان اگر تورم و یا نرخ بهره افزایش یابد. آن را بسیار بهتر در muni-بازار اوراق قرضه که صادر کنندگان در صورت کاهش مالیات فروش و کمبود بودجه روبرو حقوق بازنشستگی که می تواند به تضعیف سرمایه گذاران ایمنی. در شرکت های بزرگ سمت سرمایه گذاری درجه بدهی 50.3 درصد از مسائل مربوط به آن در کمترین BBB tranche (در مقایسه با 7 درصد در سال 2000) ترک دارندگان اوراق قرضه در معرض تنزل رتبه به آشغال وضعیت. بر این اساس سرمایه گذاران به دنبال "آن را بازی امن در اوراق قرضه" باید بادقت در حال حاضر آنها به طور موثر در جستجوی نیکل و dimes آهنگ قطار.

2. سرمایه گذاری — تجارت نیست و یا حدس و گمان: تجارت منجر به هیچکدام از اشتباهات. اولین معامله گران محروم کردن خود از این بازار بزرگترین هدیه: بهره مرکب از طریق درآمد جریانات نقدی و سود سهام. دوم معامله گران احتمالا دست کم گرفتن خود رقابت: فرکانس بالا و الگوریتم های هوش مصنوعی هدایت می شود صندوق های تامینی و نرم افزار میز معامله گران به نام چند. اگر شما نمی خواهد به شرط پس انداز زندگی خود را در یک مسابقه تنیس در برابر راجر فدرر چرا شرط می بندم شما پس انداز خود را در برابر سهام-تجارت جوانب ؟

3. انعطاف پذیر باقی می ماند و باز در مورد انواع سرمایه گذاری: ما به طور معمول چالش اجماع و این شامل خود ما اجماع. بسیاری از سرمایه گذاران برچسب خود را به عنوان ارزش و یا رشد و تبدیل شدن به وجهالت. ما اصرار دارند در سرمایه گذاری در چانه زنی اما حتی غیر معمولی رشد شرکت می تواند تبدیل به ارزش. زمانی که Amazon.com AMZN, +0.74% داد و ستد در 14x جریان نقدی در ماه مارس آن را همسان خود را کم ارزیابی از نوامبر سال 2008 و پس از آمدن به درک شرکت بهتر در طول سال های قبل ما دریغ نکنید برای خرید سهام برای اولین بار در شرکت ما. ما هنوز هم آنها را امروز. آیا بی ارزش خودتان را محدود به یک سرمایه گذار ماندن فکر باز به امکانات.

4. خرید پایین: "خرید در نقطه حداکثر بدبینی" به عنوان آقا جان قرار داده و آن را بسیار مهم برای موفقیت سرمایه گذاری. هراس و خرس بازارهای در حال یک منبع قابل اعتماد برای بیش از حد بازگشت. هر کس برنده در یک بازار گاو نر و سرمایه گذار بازده مشخص خواهد شد رفتار خود را در بازار داشته باشد.

5. هنگام خرید سهام جستجو برای چانه زنی در میان سهام های با کیفیت: با کیفیت تبدیل شده است یک بازی گاه به گاه اصطلاح امروز اما تعریف ما شامل محتاطانه ترازنامه سرمایه کم شدت و "شستشو و تکرار" اثر reinvesting شرکت های بزرگ جریان های نقدی به رشد پایدار پروژه ها. سهام های با کیفیت ایجاد ثروت از طریق ترکیب دومی اثر در هنگام خرید در تخفیف. مهم ترین آنها حذف رایج سرمایه گذار اشتباهات مانند تجارت به بدتر سرمایه گذاری و یا پرداخت بیش از حد در کمیسیون و مالیات. ببینید قوانین شماره 1 و 2.

6. خرید ارزش نمی روند بازار و یا چشم انداز اقتصادی: داشتن یک افزایش جریان سود و جریان های نقدی ایجاد ثروت نیست حدس زدن در بازار حرکت می کند و یا نتایج اقتصادی. مطالعات متعدد نشان داده اند که مجموعه ای از شرکت های تولید و افزایش فروش و درآمد منجر به مثبت قیمت سهم بازده در رکود است. محیط زیست در حال حاضر است زمان برای سرمایه گذاران فعال به خود را نشان می دهد مداخله از طریق پایین به بالا سهام چیدن. ما با تمرکز بر شرکت های با توانایی به دست گرفتن سهم بازار در این چالش اقتصاد است.

7. تنوع بخشیدن به. در سهام و اوراق قرضه به عنوان در بسیاری دیگر ایمنی در اعداد وجود دارد: آن است که غیر ممکن است برای پیگیری همه از متغیرها و احتمالات است که می تواند بر کسب و کار خاص بسیار کمتر از بازار سهام در یک صنعت یا کشور است. برخی از سطح از تنوع لازم است و یا به عنوان آقا جان همچنین گفت: "تنها سرمایه گذاران که نباید تنوع کسانی هستند که حق 100 ٪ از زمان."

8. آیا برای مشق شب خود را و یا استخدام عاقلانه کارشناسان به شما کمک کند: در عصر دیجیتال امروز, انجام مشق شب خود را و آموزش خود را ممکن است بیشتر از هر زمان در تاریخ است. اگر می خواهید به انتخاب یک متخصص اعمال قوانین 1-8 به عنوان یک فیلتر و توجه به عملکرد و این که آیا آن را توجیه می کند هزینه های خود را.

9. به شدت نظارت خود را سرمایه گذاری: حتی یاد تراشه های آبی می تواند باز کردن. با وجود هزینه بیش از 100 سال به عنوان یک عضو از میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.68% و در طول راه رفتن رکود بزرگ متعدد رکود بحران و جنگ پایین سقوط کرد در جنرال الکتریک جنرال الکتریک -2.55% سهامداران هنگامی که آن شروع به خفه تحت وزن فقیر خریداری از قبل از 10 سال. زمان COVID-19 wreaked اقتصادی خود را ویران GE سهامداران از دست داده بود 83 درصد از آن بالا اخیر در سال 2016.

10. Don't panic: فروش نمونه کارها خود را به مقدار زمان بندی بازار و اگر شما به فکر فروش زیر قیمت سهم وحشت سپس شما در حال حاضر ثابت شده است که شما یک بازار خوب تایمر. به یاد داشته باشید قانون شماره 4. تمرکز طولانی مدت و سعی کنید برای تبدیل شدن به یک خریدار. در طول سال 1987 سهام-سقوط بازار آقا جان آمدیم و ادعا خود خرید را به خود می گرداند "برای سال آمده است."

11. یادگیری از اشتباهات خود را: همه سرمایه گذاران را از اشتباهات و آنها باید انتظار داشت. هر سرمایه گذاری اشتباه باید دیده می شود به عنوان یک فرصت برای بهبود و مهم این است که به درس و حرکت می کند. هر زمان که من دیدم آقا جان یک سرمایه گذاری اشتباه رفتار خود را هرگز تغییر نداده و او در نقل مکان به ایده بعدی. آن را قدرتمند مثال که من دوباره اغلب.

12. با شروع نماز: آقا جان استفاده از دعا برای شروع جلسات بود یک عمل تمرکز حواس و تمرکز. سرمایه گذاران و مدیران امروز بهتر بتواند از مزایای کنترل فکر و تمرکز حواس و مراقبه در روال زندگی روزانه خود را. آقا جان گفت: "اگر شما ذهن خود را پر کنید به ظرفیت افکار است که شما فکر می کنم خوب و سازنده شما نمی خواهد که اتاق را برای آنهایی که بد."

13. Outperforming بازار است یک کار دشوار است: آقا جان این بود که هنگامی که یک سرمایه گذار محتضر پیچیدگی بازار و همکار خود رقابت آن را دشوار است به ضرب و شتم ادراک همسالان بسیار کمتر منفعل شاخص است که هر دو به طور کامل سرمایه گذاری و انجام هزینه به اتهام نیست. در نظر گرفتن این عوامل به حساب او فکر کرد که سرمایه گذاران تولید در دراز مدت outperformance در مقابل بازار انجام می دهند بسیار بهتر از ناظر گاه به گاه متوجه می شود که بیش از حد با یک درجه قابل توجهی نشان دهنده یک "کار فوق العاده است." به نظر ما برای یک سرمایه گذار به بهتر از آن را در بازار نیاز به یک لبه بیش از رقابت و در نتیجه سرمایه گذاران باید به دنبال توسعه یک لبه از طریق روش از جمله اطلاعات بهتر و بهتر انتخاب روش یا عاقلانه تر رفتار (به عنوان مثال contrarian). ما تمرکز بر روی دومی.

14. یک سرمایه گذار که تمام پاسخ نیست حتی درک تمام پرسش: من همیشه مشکوک از سرمایه گذاران که ارائه یقین برای هر واحد سرمایه گذاری سوال که من احساس می کنم این به ضرر اعتبار خود را. در تجربه من, چاشنی و موفق سرمایه گذاران فکری فروتن و هیچ مشکلی اعتراف به این که برخی از پاسخ ها را نمی توان شناخته شده است.

15. هیچ ناهار رایگان: در اولین روز از دانشگاه اقتصاد استاد نوشت: در هیئت مدیره "قانون جهانی" او دارای برچسب "TANSTAAFL" – "وجود ندارد چنین چیزی به عنوان ناهار رایگان." این قاعده ثابت شده است پس از تعرض مصون است که آن معنای واقعی است بالا بردن نقش تفکر انتقادی در همه کسب و کار و سرمایه گذاری مهم است. اغلب هر گونه پیشنهاد مبدل به عنوان ناهار رایگان است یا نه یا نه ناهار.

16. آیا نمی شود ترس یا منفی بیش از حد اغلب: این قانون مرا به یاد یک نقل قول از سقراط که پدر من نگه داشته و بر روی میز خود, از آنجایی که من یک کودک بود: "هیچ چیز پایدار است در امور بشری بنابراین جلوگیری از بی رفعت در رفاه یا افسردگی مفرط در سختی." بر اساس مطالعات ما سرمایه گذار به طور متوسط باید انتظار می رود به صرف حدود یک سوم از زندگی خود را در بازار داشته باشد. این وقایع هستند که انتظار می رود و هنگامی که یک سرمایه گذار می آموزد که چگونه به مهار قیمت سهم کاهش به قوی تر در آینده بازده سرمایه گذاری این وقایع غیر منتظره تبدیل خواهد شد پس از دنبال. در واقعیت خوشبین حمل بعد و سود شرکت و همچنین قیمت سهم که در مسیر آنها افزایش می یابد و حتی بالاتر از حرفه ای ترین پیش بینی است.

Lauren C. تمپلتون بنیانگذار و رئیس جمهور تمپلتون & Phillips مدیریت سرمایه.

بیشتر:به 'کبرا اثر' را 'فاجعه آمیز و غیر قابل تصور' تاثیر در بازار وال استریت دامپزشک هشدار

به علاوه: پیشتاز می آید به دفاع از 60/40 نمونه کارها به عنوان آن را پیش بینی بازده بازار سهام برای دهه آیندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب