یانکی' شیدا Levine تماس خارج اسکات بوروس برای MLB راه اندازی مجدد دخالت

اسکات بوروس تبدیل شده به دکتر بد از این زشت مذاکرات به راه اندازی مجدد لیگ اصلی بیس بال. مردم در سراسر صنعت اص

توسط NEWSAMINS در 30 خرداد 1399

اسکات بوروس تبدیل شده به دکتر بد از این زشت مذاکرات به راه اندازی مجدد لیگ اصلی بیس بال. مردم در سراسر صنعت اصرار او را مخفیانه و غیر قانونی کشیدن رشته ها در پشت بازیکنان MLB انجمن تاکتیک.

در روز پنج شنبه Yankees جمهور سفت Levine قرار داده و نام خود را به اتهام.

"من اتفاق می افتد به مانند اسکات بوروس. من انجام بسیاری از کسب و کار با او. او بسیار هوشمند" لوین گفت: پست. "من او را به صحبت در این مورد اما من واقعا نا امید چون من شنیدن از همه جا — در هر دو طرف از این موضوع — که او در تلاش است تا مانع از این چیز."

در مه 27, قرمز پارچ ترور بائر است که به نمایندگی از بوراس پرسیدم شنیدن بسیاری از شایعات در مورد بازیکن خاصی عامل دخالت در MLBPA امور. اگر درست باشد — و در این مرحله اینها تنها شایعات — من یک چیز می گویند... اسکات بوراس هرزه مشتریان خود را با این حال شما می خواهید, اما نگه داشتن خود لعنت به شخصی دستور کار خارج از اتحادیه کسب و کار."

در روز پنج شنبه بوروس گفت: پست "بازیکنان من نشان دهنده گفته اند دو چیز است: '،' و از آن بازیکنان است که من نماینده که تعیین آنچه که اتحادیه خود را می کند. آن است که صدای خود را و من فقط نقش مشاوره آنها را زمانی که خواسته است."

"من به اسکات هر روز و سخن من به این اتحادیه هر روز" یانکیز بازیکن نماینده زاک Britton, یک بوروس مشتری گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "او هرگز از تلاش برای نفوذ در افکار من با این اتحادیه است. هرگز. از من بپرسید برای مشاوره خود را. او آن را می دهد. اما او دخالت نمی کنیم با این اتحادیه کسب و کار در همه."

مذاکرات گرم باقی می ماند حتی به دو طرف حرکت و نزدیک به زمینه های مشترک با راب مانفرد ارائه 60 بازی به طور منظم فصل برنامه برای سرشکن پرداخت و اتحادیه مقابله با 70 بازی. لوین تاکید کرد اعتقاد خود را که آن زمان برای رفتن است.

با بازیکنان خود سرشکن پرداخت لوین گفت: "در حال حاضر آنچه که اتفاق می افتد این است که این بازیکنان به توافق با صاحبان در سلامت و پروتکل های ایمنی. ... آنچه من نشان می دهد که این باشگاه انجام دهید این است که ما باید یک درمان [به طور یک جانبه اجرای برنامه در سرشکن پرداخت]. "ما شما فرستاده شده ام این همه چیزهای دیگر اجازه دهید این را بفهمند. من انتشار برنامه و بازی کنیم.'

"من فکر می کنم بازیکنان ما محصول" لوین گفت. "این بی احترامی به بازیکنان. من نمی گویم هر چیزی منفی است. اگر ما آمده ایم به یک نقطه در جاده ها که در آن ما قادر به [پایان مذاکرات] ما نیاز به آن را."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن