Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: 'باطل ویروس ممکن است در کره شمالی; $1T همه گیر امداد لایحه در شیر; فلوریدا COVID-19 مورد تصویب نیویورک

جان بیکن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:01 PM EDT Jul 27, 2020کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزان

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شد در کنگره در روز یکشنبه برای قرار دادن آنچه مراتع به عنوان "نکات نهایی" در $1 تریلیون امداد لایحه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است که انتظار می رود به جلو را بعد از ظهر دوشنبه.

مجلس نانسی پلوسی است هزینههای جمهوریخواه "بی نظمی" جدید همه گیر امداد بسته به کاخ سفید می گوید باریک تر تلاش ممکن است مورد نیاز در حال حاضر.

همچنین بیش از آخر هفته فلوریدا پیشی گرفته ایالت نیویورک در دوم بالاترین caseload در ایالات متحده انتهایی تنها کالیفرنیا.

در همین حال رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قرار می گیرد شهر Kaesong در مستند پس از یک فرد بود و در آنجا با مشکوک COVID-19 علائم و گفت "باطل ویروس" ممکن است وارد کشور, دولت, به گزارش رسانه ها در روز یکشنبه ،

در اینجا برخی از مهم تحولات:

  • وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: coronavirus امداد لایحه از مجلس سنا جمهوری خواهان خواهد بود دوشنبه منتشر شد و پس از مهر میزبان Chris Wallace فشرده او.
  • Sinclair Broadcast Group پمپ ترمز در پخش یک بحث برانگیز بخش در مورد ویروسی "Plandemic" تصویری.
  • فلوریدا تعداد عناوین در حال ساخت – در یک راه خوب. شده اند وجود دارد بیش از 5000 مورد جدید در هر روز برای 33 روز متوالی.
  • طوفان باعث مشکل این آخر هفته: تگزاس در حال حاضر بروز بیماری همه گیر به حال برای مقابله با هانا. هاوایی, فرح بخش, برای, Douglas, دیدن صلیب سرخ داوطلبان در خانه بمانند.

📈 امروز آمار: ایالات متحده بیش از 4.2 میلیون مورد تأیید و بیش از 146,900 مرگ و میر. در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 16.2 میلیون نفر و 648,900 مرگ و میر با توجه به اطلاعات نگهداری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: این COVID اقتصاد در 6 قابل توجه نمودار.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

فلوریدا در حال حاضر دوم-اکثر تایید COVID-19 موارد

بیش از 9,300 مورد جدید گزارش شده در فلوریدا در روز یکشنبه همراه با 78 جدید مرگ و میر. دولت ثبت بیش از 5000 مورد جدید در هر روز برای 33 روز متوالی.

فلوریدا نزدیک به 424,000 coronavirus موارد که از روز شنبه در حال پیشی تنها توسط کالیفرنیا که بیش از 450,000. با 39.5 میلیون نفر از ساکنان کالیفرنیا تقریبا دو برابر جمعیت فلوریدا از 21.4 میلیون نفر است.

نیویورک کمی کمتر پرجمعیت بیش از فلوریدا با 19.4 میلیون ساکنان نزدیک به 412,000 موارد بود و یک بار در کانون این ویروس در ایالات متحده آمریکا تگزاس تنها دولت علاوه بر کالیفرنیا با مردم بیش از فلوریدا تا حدود 390,000 موارد است.

– راشل توماس فلوریدا امروز; آسوشیتد پرس

کره شمالی مرز شهرستان قرار دادن در مستند میان ویروس ترس

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قرار می گیرد شهر Kaesong در نزدیکی مرز با کره جنوبی تحت کل مستند پس از یک فرد بود و در آنجا با مشکوک COVID-19 علائم و گفت "باطل ویروس" ممکن است وارد کشور, دولت, به گزارش رسانه ها در روز یکشنبه ،

اگر فرد به طور رسمی اعلام coronavirus بیمار او خواهد بود کره شمالی اولین مورد تایید شده. شمال تا صبورانه گفت: آن را تا به حال هیچ موردی از ویروس ادعا می کنند مورد سوال خارج از کارشناسان.

این مستند اعلام شد بعد از ظهر جمعه. شمال رسمی کره ای خبرگزاری مرکزی گفت که مشکوک به ویروس بیمار فراری که فرار به کره جنوبی سه سال پیش قبل از عبور غیر مجاز از مرز به شمال در اوایل هفته گذشته است.

Plandemic بخش کشیده سینکلر از ایستگاه های تلویزیونی

این Sinclair Broadcast Group گفت: آخر این هفته آن است که کشیدن یک نسخه از آن "امریکا این هفته" برنامه ای است که مورد بحث تئوری توطئه مربوط به Dr. Anthony Fauci و coronavirus. یک سخنگوی سینکلر امید برای اضافه کردن زمینه و دیگر ديدگاه و هوا هنوز هم بحث برانگیز بخش در هفته آینده.

"امریکا این هفته" است که توسط اریک Bolling سابق Fox News Channel, شخصیت و فرستاده شده به ایستگاه های 81 بازار. نشان می دهد آن را در ابتدا توزیع شده برای این آخر هفته را نشان می دهد برجسته مصاحبه با جودی Mikovits ساز به طور گسترده ای بی اعتبار "Plandemic" ویدئو و او را وکیل لری Klayman.

Mikovits ضد واکسن فعال گفت او بر این باور است که Fauci تولید کروناویروس که باعث COVID-19 و حمل آن به چین است. شده است وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس در آزمایشگاه تولید شد بسیار کمتر از هر یک از Fauci دخالت.

ویروسی 'Plandemic' تصویری: ادعا می کنند 'می تواند منجر به قریب الوقوع آسیب,' Facebook می گوید:

صفحه اصلی آزمون برای coronavirus ممکن است دور

سریع و ارزان و به آسانی در دسترس صفحه اصلی تست برای تشخیص coronavirus خواهد بود یک ابزار مهم در کمک به جلوگیری از گسترش آن و آن را ممکن است نزدیک شدن به واقعیت است.

با حمایت از موسسه ملی سلامت و تحقیقات در موسسه تکنولوژی ماساچوست در حال همکاری با یک تیم در 3 متر به توسعه و مقیاس چنین آزمون. تشخیصی آزمون کار می کند به طور مشابه به تست حاملگی اولیه با استفاده از یک فرد مایعات بدن به آشکار در خصوص قطعه ساخته شده از کاغذ که آیا این ویروس در حال حاضر در آن فرد.

"است که می تواند یکی از مهمترین مداخلات به عنوان ما می آیند به سقوط برای جلوگیری از شیوع زیادی از این اتفاق گفت:" استفان Kissler یک محقق در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

– کارن Weintraub

COVID-19 گروه آزمایش موجب صرفه جویی در منابع, نه زمان

با نتایج حاصل از COVID-19 آزمون به طور معمول مصرف یک هفته یا بیشتر برای تکمیل برخی از آزمایشگاه در حال تلاش یک رویکرد جدید به نام نمونه تجمع.

ایده این است labs می توانید صرفه جویی آرزو منابع اگر آنها نمونه تست از چند نفر در یک بار. اگر در این آزمون می یابد و هیچ نشانه ای که یک مخلوط نمونه شامل coronavirus گروه از مردم مورد آزمایش قرار گرفته و منفی است. یک نتیجه مثبت نیاز به هر نمونه آزمایش می شود به صورت جداگانه.

این روش تست شده است یک گزینه جدید; اما آن را نمی خواهد ارائه نتایج سریع تر. که یک مانع برای labs در حال مبارزه برای نگه داشتن سرعت در کانون جوامع است. اینجا بیشتر بخوانید.

کن Alltucker

بیشتر COVID-19 منابع از ایالات متحده آمریکا امروز

در Facebook: هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی ناشناخته در مورد کوروناویروس. اما آنچه ما نمی دانیم که ما در حال به اشتراک گذاری با شما. Join our Facebook گروه "Coronavirus دیده بان" برای دریافت به روز رسانی روزانه در خوراک خود و چت با دیگران در جامعه مورد COVID-19.

در صندوق پستی خود را: بمانید تا به روز با آخرین اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. ثبت نام به صورت روزانه Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه اینجا.

نکاتی برای مقابله: هر شنبه و سه شنبه ما را در صندوق پستی خود را به شما ارائه مجازی در آغوش بگیرید و کمی آرامش در این زمان دشوار است. ثبت نام برای اقامت از هم جدا و با هم در اینجا.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب