پیت آلونسو به ایده های اجتماعی دور walkoff جشن

پیت آلونسو شناخته شده بود برای پیشرو دیوانه متس walkoff جشن فصل گذشته با پاره کردن هم تیمی های' کشباف در وسط م

توسط NEWSAMINS در 25 خرداد 1399

پیت آلونسو شناخته شده بود برای پیشرو دیوانه متس walkoff جشن فصل گذشته با پاره کردن هم تیمی های' کشباف در وسط میدان و همچنین با ریختن سطل یخ روی آنها.

پس چگونه او فکر می کنم این تیم باید جشن در این فصل (در صورت وجود) در coronavirus?

آلونسو یک مهمان با گری کوهن ران عزیزم کیت هرناندز و استیو Gelbs در SNY را "فراتر از غرفه زندگی" به تازگی خواسته شده بود بهترین راه این تیم باید در جشن های اجتماعی-دورى راه قابل قبول.

"منظورم این است که یک قانون؟" آلونسو خواسته که این موضوع را به توجه خود را. "من نمی خواهم برای قرار دادن خودم در یک اتصال چرا که من نمی دانم اگر ما در حال رفتن به دریافت جریمه و یا چیزی شبیه به این, اما چگونه می خواهیم به جشن راه رفتن-خاموش بودن شش فوت از هم جدا؟"

پس از تلاش برای آمدن با یک جواب فوری — آن را "سر خراشنده" — 25 ساله اولین baseman در نهایت تولید یک خنک پاسخ پس از مدتی باعث از Gelbs.

Pete Alonso
پیت آلونسوPaul J. Bereswill

Gelbs آورده تا یک ایده از هم تیمی خود دومینیک اسمیت که او قبلا انداخت خارج وجود دارد در طول قبلی SNY نشان می دهد. اسمیت پیشنهادی با استفاده از یک عکاسی از خود-مانند چوب تدبیر هنوز هم بکشید کشباف ،

آلونسو ایده ممکن است مورد ضرب و شتم آن ،

"و یا آنچه که ما باید انجام دهید این است که استفاده از شلنگ اسپری فرد, پایین, مانند, زمینه خدمه شلنگ" آلونسو گفت. "من نمی دانم."

هر چند آلونسو نشده است و بازی او شده است کمک بسیاری زیادی در این زمینه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس خط مقدم حمایت از کارگران است. او همچنین اضافه کرده است پشتیبانی خود را به یک لیست در حال رشد از ورزشکاران decrying مرگ 46 ساله جورج فلوید و حمایت از سیاه و سفید زندگی مسائل جنبش و سوق دادن بیشتر نژادی عدالت و پایان خشونت پلیس.

آلونسو که گفت: متس در حال نزدیک گره, گروه, همچنین امیدوار است به عقب بر گردیم در این زمینه به زودی.

"این یک صمیمی و من آماده برای بازگشت پس از آن" آلونسو گفت. "همه از ما جلو برای هر یک از دیگر و این فقط یک واقعا محیط خوب و یک گروه از بچه ها. من هیجان زده برای هر زمان که ما به عقب رفتن است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب