کلمات کلیدی: Jon Stewart, چرا پلیس اصلاحات به تنهایی نمی حل 400 سال از نابرابری نژادی

جان استوارت شدت پایین به عنوان میزبان "نمایش روزانه" پنج سال پیش اما او هنوز چیزهای زیادی برای گفتن در مورد رو

توسط NEWSAMINS در 27 خرداد 1399

جان استوارت شدت پایین به عنوان میزبان "نمایش روزانه" پنج سال پیش اما او هنوز چیزهای زیادی برای گفتن در مورد رویدادهای جاری.

در گسترده مصاحبه منتشر شده روز دوشنبه توسط نیویورک تایمز استوارت به افکار خود را در جنجال و هیاهو wracking امریکا و گفت: اصلاح پلیس نمی رفع نابرابری نژادی تمام شده توسط خود را.

" "مردم سفید شش هفته به طول انجامید و پس از آن یورش برده و یک ساختمان دولتی با تفنگ و فریاد زدند: "به من آزادی! این است که باعث پریشانی اقتصادی! من قصد ندارم به پوشیدن ماسک, چرا که استبداد!' که شش هفته در مقابل 400 سال از quarantining یک مسابقه از مردم است." "

"پلیس یک موضوع است اما حداقل از آن" او گفت:. "ما با استفاده از پلیس به عنوان جایگزین به قرنطینه این نژادی و نابرابری های اقتصادی به طوری که ما مجبور به مقابله با آنها."

"پلیس در حال بازتابی از جامعه است. آنها نه سرکش بیگانه سازمان که آمد به عذاب جامعه سیاه و سفید. آنها در حال اجرای تفکیک. تبعیض نژادی است که از نظر قانونی بیش از, اما آن را هرگز به پایان رسید. پلیس در برخی موارد یک گشت مرزی و گشت زنی آنها مرز بین دو قاره آمریکا. ما که به طوری که بقیه از ما لازم نیست که برای مقابله با آن است."

استوارت ادامه داد: "اما اگر ما هیچ نشانی از غم و اندوه مردم درد بودن مردم ساخته شده است که این کشور از طریق کار اجباری — مردم بگو من خسته از همه چیز که در مورد نژاد.' خوب تصور کنید که چگونه [expletive] طاقت فرسا آن را به زندگی است."

استوارت همچنین گفت: بزرگترین پشیمانی خود را "نمایش روزانه" میراث دادن به نیاز به ایجاد ویروسی لحظات به دست کشیدن پایین مهمانان با او اختلاف نظر مانند Bill o'reilly و جیم کرامر خواستار آن "evisceration انتظار است."

"چرا شما او را در نشان می دهد اگر شما نمی توانید نابود کردن او ؟ اگر شما می خواهید به صحبت در مورد بدترین میراث 'روزانه نشان می دهد این بود که احتمالا" او گفت:.

او همچنین تمسخر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان "یک بدخواه Mr. Magoo" که بی توجهی رنج می برد بدون عواقب ولی گفت هنوز ایمان در این ایده از امریکا است.

"ما یک استثنایی است که ما را برای اعطا گرفته و ما از دست رفته در نماد که ما به جای واقعیت است. این واقعیت که ما هنوز هم قابل توجه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن