'مسلح تروریستی' شاخه 3 نفر در Westgate سرگرمی منطقه در نزدیکی ققنوس; تیرانداز در بازداشت پلیس می گویند

بری Burkitt, اندرو آکسفورد هلنا ونگر و پری Vandell Arizona Republicمنتشر شده 1:25 AM EDT 21 مه سال 2020سه نفر

توسط NEWSAMINS در 1 خرداد 1399

سه نفر به ضرب گلوله کشته شدند چهارشنبه شب در یک محبوب و برجسته مجتمع نزدیکی ققنوس و تیرانداز بود و در بازداشت به گفته پلیس در حومه شهر گلندل.

پلیس در پاسخ به Westgate, سرگرمی, منطقه حدود 7:25 بعد از ظهر پس از دریافت گزارش های متعدد از یک تیراندازی در منطقه با توجه به گلندیل یک سخنگوی پلیس تیفانی Ngalula.

Ngalula گفت که سه نفر به ضرب گلوله کشته شدند با یک وضعیت بحرانی در بیمارستان. دو دیگر قربانیان دریافت غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

تیراندازی بود دیگر فعال هنگامی که پلیس وارد صحنه Ngalula گفت.

تیرانداز که Ngalula نیست شناسایی شد در Westgate منطقه است. Ngalula گفت: پلیس "به چالش کشیده" او و قادر به با خیال راحت او را به زندان.

یک ویدیو منتشر شده در رسانه های اجتماعی شنبه شب ظاهر می شود برای نشان دادن یک مرد ادعا می شود تیرانداز. یکی از این ویدئوها نشان داد این مرد با یک تفنگ نیمه اتوماتیک.

پلیس آگاه بودند از این ویدئو Ngalula گفت.

دولت ایالت مارتین Quezada توییتی که او شاهد یک تیرانداز در منطقه مسلح با حمله به سلاح.

"من فقط شاهد یک مسلح تروریستی با یک AR-15 ساقه Westgate," او نوشت. "چندین قربانیان است."

متعدد دیگر فیلم نشان داد ذخیره کارکنان و مهمانان پناه در محل.

"قلب ما و نماز با افراد و خانواده ها را تحت تاثیر امشب به عنوان اولین پاسخ دهندگان و ماموران پلیس که در صحنه" آریزونا دولتی mlb گفت: از طریق توییتر. "دولت است که در اینجا به ادامه به ارائه پشتیبانی کامل خود را به قربانیان و جامعه است."

یام خواص تجاری شرکت املاک و مستغلات متعلق به GoDaddy بنیانگذار باب پارسونز, خرید Westgate سرگرمی منطقه در سال 2018 است.

کهربا Liptai سخنگوی پارسونز' شرکت مادر بزرگ یام گفت: در بیانیه ای که مدیریت اموال و امنیت کار با گلندیل اداره پلیس.

"ما عمیقا مشکل این حادثه و افکار ما و نماز بیرون رفتن به قربانیان و خانواده های آنها" Liptai گفت. "Westgate ادامه خواهد داد به کار از نزدیک با گلندیل اداره پلیس و در خانه های امنیتی به بهترین اطمینان از ایمنی از مشتریان و مستاجرین و ساکنان است."

Westgate باز در سال 2006 فقط جلوتر از کاردینالز آریزونا' اولین فصل بازی در گلندیل. این مجموعه در کنار دولت مزرعه استادیوم که میزبان دو سوپر کاسه.

ورزش در مرکز Westgate است که در مجاورت Gila River عرصه های NHL هاکی و برگزاری کنسرت.

Westgate با امضای آن چشمه ویژگی های بسیاری از رستوران ها و کافه ها و مغازه ها و دفاتر. این یکی از منطقه قابل سرگرمی مقصد و سالانه با کالج طرفداران فوتبال در شهر برای فیستا باول.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن