وارن بافت در نهایت باز کیف پول خود را در طول همه گیر با نزدیک به 10 میلیارد دلار خرید

وارن بافت در نهایت مستقر کمی از $137 میلیارد دلار جنگ قفسه سینه. بیش از آخر هفته, Berkshire Hathaway Inc. BRK.

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

وارن بافت در نهایت مستقر کمی از $137 میلیارد دلار جنگ قفسه سینه.

بیش از آخر هفته, Berkshire Hathaway Inc. BRK.ب +0.47% BRK.یک +0.19% گفت: آن را در حال رفتن برای به دست آوردن قلمرو انرژی D +0.41% گاز انتقال و ذخیره سازی کسب و کار به ارزش 9.7 میلیارد جمله فرض بدهی.

دارایی شامل بیش از 7,700 مایل گاز طبیعی در خطوط انتقال با حدود 20.8 میلیارد فوت مکعب در روز از ظرفیت حمل و نقل و 900 میلیارد فوت مکعب از عمل ذخیره سازی گاز طبیعی.

بافت رئیس برکشایر هاتاوی BRK.ب +0.47%, گفت: این شرکت به دست آورد "نمونه کارها بزرگ" از گاز دارایی است که همچنین شامل 25 درصد سهام در Cove نقطه یک LNG و صادرات و واردات و امکانات ذخیره سازی در مریلند است. "ما بسیار افتخار به اضافه کردن چنین مجموعه ای بزرگ از گاز دارایی های ما در حال حاضر انرژی قوی کسب و کار است."

"دستیابی به این نمونه کارها از گاز دارایی های قابل توجهی گسترش می یابد شرکت ما رد پای چندین شرقی و غربی و همچنین در سطح جهانی افزایش رسیدن به بازار و تنوع برکشایر هاتاوی انرژی" گفت: لایحه Fehrman برکشایر هاتاوی انرژی را رئیس جمهور و رئیس اجرایی است.

برکشایر هاتاوی بود $137 میلیارد دلار پول نقد در پایان سه ماهه اول. بافت مورد انتقاد قرار گرفته برای از دست رفته بازار سهام رالی از ماه مارس پایین.

برکشایر B-class سهام کاهش یافته است و 21 درصد در این سال در مقایسه با 3 درصد افت برای شاخص S&P 500 SPX +0.45%.

اعلام شد که ملک و شریک دوک انرژی DUK, -0.11% خود را متوقف سواحل اقیانوس اطلس در پروژه خط لوله.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب