فلزات سهام: قیمت طلا لغزش دوباره به دلار ایالات متحده شرکت با وجود افزایش COVID-19 موارد

قیمت طلا در معاملات آتی ریزش در روز پنج شنبه به عنوان بازارهای سهام در سراسر جهان اقدام به ایجاد ثبات پس از ی

توسط NEWSAMINS در 5 تیر 1399

قیمت طلا در معاملات آتی ریزش در روز پنج شنبه به عنوان بازارهای سهام در سراسر جهان اقدام به ایجاد ثبات پس از یک اسلاید جمعه به عنوان موارد COVID-19 گل رز در آمریکا و کشورهای دیگر است. محکم دلار نیز ایجاد شد برخی از headwinds برای کالاها قیمت ارز مانند شمش.

دلار آمریکا بود تا 0.3% به عنوان سنجیده توسط یخ شاخص دلار در اوایل روز شنبه در حالی که شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 شاخص مجموعه نگاه به ثابت پس از بدترین فروش پس از 11 ژوئن تا حدودی موجب شده توسط یک شتاب در نرخ روزانه موارد جدیدی از کروناویروس.

افزایش شدید موارد در چندین ایالت آمریکا به طور خاص ایجاد عدم اطمینان در مورد راه اندازی مجدد کسب و کار و شکل بهبود اقتصادی از رکود ناشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش سرایت.

حداقل تا حدودی به این دلیل است که بسیاری از فلزات کارشناسان صعودی دارد در مورد کوتاه مدت چشم انداز طلا پس از آن افزایش یافت و به هفت سال اخیر این هفته است.

نعیم اسلم رئیس تحلیلگر بازار در AvaTrade, در یک شنبه گزارش تحقیقات گفت که وجود دارد "پنج عامل کلیدی [که] به احتمال زیاد به فشار طلا قیمت بالاتر در روزهای آینده" که او گفت: شامل نگرانی در مورد ظهور موج دوم این بیماری, تجارت, تنش بین چین و ایالات متحده ممکن است در اروپا واردات به ایالات متحده آمریکا افزایش بیکاری و ضعیف آینده شرکت درآمد.

او گفت یک قطعنامه در برخی از این مسائل و coronavirus واکسن می تواند کاهش قیمت طلا گاو نر.

اوت طلا GCQ20, -0.18% خاموش بود $4.50 یا 0.3% در $1,770.60 دلار در هر اونس پس از کاهش 0.4% در روز چهارشنبه. قیمت روز سه شنبه حل و فصل در بالاترین برای یک فعال ترین قرارداد پس Oct. 4, 2012.

جولای نقره ای SIN20, -0.31%, در ضمن عقب نشینی 7 سنت یا 0.4% در $17.605 هر اونس پس از غلت 2.2% در روز چهارشنبه.

برای هفته آتی طلا به دنبال در یک 1.1% هفتگی به دست آوردن تا کنون نقره قیمت کاهش یافته است 1.3% بیش از دوره در حالی که شاخص دلار تضعیف 0.2% در طول هفته است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن