مطالعه می یابد هیدروکسی کلروکین, دارو های گرفته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دفع COVID-19 نمی جلوگیری از عفونت کروناویروس

کارن Weintraub و الیزابت Weise ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:28 PM EDT Jun 3, 2020این دارو جمهور تهمت و

توسط NEWSAMINS در 15 خرداد 1399

این دارو جمهور تهمت و گفت: او برای جلوگیری از COVID-19 شکست خورده یکی دیگر از تست روز شنبه هنگامی که یک مطالعه نشان داد آن را محافظت در برابر عفونت.

این مطالعه جدید که توسط دانشگاه مینه سوتا و منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد هیدروکسی کلروکین نبود بهتر از دارونما در پیشگیری از توسعه COVID-19 در کسی که در معرض کروناویروس که باعث می شود.

از 821 شرکت کنندگان در این کارآزمایی بالینی شد کارکنان مراقبت های بهداشتی و یا اولین پاسخ دهندگان و یا زندگی در یک خانواده با کسی که بود. نیمی از داوطلبان در زمان پنج روز از هیدروکسی کلروکین یک داروی مورد استفاده در درمان بیماری های خود ایمنی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید و نیمی دیگر دارونما دریافت کردند. شرکت کنندگان و پزشکان نمی دانند که گرفتن فعال مواد مخدر است.

حدود 40 درصد از کسانی که مواد مخدر در زمان توسعه یافته غیر عوارض جانبی جدی – عمدتا تهوع و ناراحتی معده و اسهال. این دارو ایجاد نمی کند هر گونه عوارض جانبی جدی با توجه به مطالعه است.

"این اطلاعات بسیار مفید در مورد هیدروکسی کلروکین گفت:" اتو یانگ استاد پزشکی در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در UCLA و یک متخصص بیماری های عفونی در رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA در سانتا مونیکا ،

بیشتر: 'هیدروکسی کلروکین بی فایده است': پزشکان می خواهند مواد مخدر برای خود ایمنی بیماران نمی COVID-19

آنتی بیوتیک ها و آنتی ویروسها معمولا موثر تر در اوایل بیماری و یا جلوگیری از بیماری در وهله اول او در یک ایمیل. "اگر آن را جلوگیری از, که نشانه خوبی نیست برای اثربخشی درمان است."

چند تن دیگر از کارشناسان گفت: این مطالعه بر اهمیت انجام تحقیقات قبل از بيماران با توجه به نوع دارو.

"این دادگاه مهم است زیرا در آن برجسته است که ما باید با انجام مطالعات دقیق برای پیدا کردن اگر یک دارو کار می کند. این تنها راهی است که ما برای پیدا کردن چگونه برای جلوگیری از COVID-19" گفت: Rajesh گاندی, یک بیماری عفونی پزشک در بیمارستان عمومی ماساچوست و استاد در دانشکده پزشکی هاروارد.

پزشکان تا به حال استفاده از این دارو به طور گسترده در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر تا حد زیادی بر اساس تحقیقات امیدوار کننده در لوله های آزمایش و مطالعه فرانسه که بعدها افشا و خنثی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در تبلیغ این دارو از ماه مارس گفت: در 18 مه که دکتر تجویز کرده بود او را هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری از عفونت جدی در مورد او در معرض coronavirus. او پس از توقف مصرف دارو.

در مارس 28, U. s. غذا و داروی آمریکا صادر اضطراری با استفاده از مجوز (امارات) اجازه می دهد هیدروکسی کلروکین را در برابر COVID-19 اما بعد از آن هشدار داد در برابر استفاده از مواد مخدر در خارج از بیمارستان و یا کارآزمایی بالینی زیرا ممکن است عوارض جانبی قلبی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net