NBA جانباز دیوید غرب انتقاد نیکز' Tom Thibodeau استخدام

The Tom Thibodeau "تهمت" همچنان ادامه دارد — و آن را نه فقط در رسانه ها. سابق پیسرز همه ستاره جلو دیوید وست نا

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

The Tom Thibodeau "تهمت" همچنان ادامه دارد — و آن را نه فقط در رسانه ها.

سابق پیسرز همه ستاره جلو دیوید وست ناودان نیکز' استخدام گفت: آنها باید رفته اند با یک مربی که مربوط بهتر به بازیکنان است.

غرب گفته ورزشی او شاهد چه بد Thibodeau جناح بازیکنان در تیمبرولوز در طول سال 2017 پیش فصل. Thibodeau اخراج شد در ژانویه 2019.

غرب در این خبرنامه آمده است یک روز پس از Thibodeau دوستان, Jeff Van Gundy گفت: رسانه ها تداوم "تهمت بزرگ" بر جدید نیکز مربی.

"چیزی که من با نیکز استخدام است (که) من (در حالی که) رقابت (Dom) تیمبرولوز کسی که صادقانه با شما آنها را دیدم راهی که این وضعیت رو به وخامت گذاشته" در غرب گفت. "و اپتیک از این وضعیت به نظر من بودند مانند," اوه, بله, آن را بیش از بیش وجود دارد. مانند آنها انجام می شود.'

"ما به چین رفت که با خدمه (2017) و همچنین دو بازی در برابر آنها را و آن را مانند, 'یو.' بچه ها نبودند, پاسخ, و, من, مانند, انسان, این فصل. ما حتی به لیگ نشده است و این بچه ها پاسخ نمی.'"

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Tom Thibodeau; David West
Tom Thibodeau; David Westگتی ایماژ

غرب اشاره به 2017 است جالب توجه است که این فصل Thibodeau شکست حق رای دادن را 13 سال حذفی خشکسالی است. زمانی که او از کار اخراج شد به گزارش ظاهر ارتباط خود را با ستاره های جوان مانند کارل-آنتونی شهرها و اندرو ویگینز ضعیف بود.

"از این دیدگاه و سپس به دنبال چه نیکز هستند – که یک تیم جوان آنها رو بسیاری از جوان (بازیکن) که احساس می کنم (در حال) جوان با استعداد بچه ها وجود دارد" گفت: غرب که 15 سال در NBA و بازنشسته پس از آن 2017-18 فصل است.

"من فقط یک فن از در آوردن که سبک برای آنها. من فکر کردم که مربیان که بدست این نوع از فرصت ها (که بهتر مناسب برای آن)."

نیکز مصاحبه 11 نامزد از جمله دستیاران جیسون کید Jamahl Mosley, Ime Udoka و هاردی.

"نیکز کار من فکر می کنم یک کار بزرگ بدون در نظر گرفتن دولت از حق رای دادن. آن را هنوز هم نیکز" غرب گفت. "من فقط فکر می کردم می تواند آنها را در جهت های مختلف. و در آورده کسی جوان که احتمالا می تواند مربوط به بازیکنان بهتر است. شما می توانید بپرسید بچه ها هر کسی که شاهد است که ظروف سرباز یا مسافر در مینه سوتا به شما خواهد گفت که...که بود و نبود در بازیکنان است. که همه به من می گویند."

در روز سه شنبه خورشید مربی مونتی ویلیامز که مشغول به کار با Dom در تیم ایالات متحده آمریکا در المپیک 2016 تیم مورد مناقشه است که ضریب اطمینان در برابر 62 ساله Thibodeau.

"من میخندند همه این افراد که می گویند او نمی تواند توسعه بازیکنان جوان و خود را می پوشد تیم از" ویلیامز گفت: در SiriusXM Radio. "نگاهی به موفقیت خود برنامه تیم و نتایج گواهى."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن