Vijay Singh “کامل turd’ به صورت Korn کشتی مطلب: تور گلف باز

زمینه برای Korn کشتی چالش در TPC Sawgrass در فلوریدا هنوز نهایی هر چند اوایل لیست شرکت کنندگان در ظاهر در توییتر و سه بار PGA عمده قهرمان Vijay Singh در میان آنها است.

از Korn تور کشتی است که به طور سنتی برای گلف بازان که هنوز واجد شرایط برای PGA Tour و سینگ و دلار خود را به 71 میلیون دلار درآمد حرفه ای — و نه خود خسته شده اید توسط بازیکنان دیگر.

“هی @VijaySinghGolf شما درست قطعه از زباله اگر شما جز (sic) پول بازی در یک Korn تور کشتی رویداد و من می گویم حق آن را به صورت خود” 35 ساله بردی Schnell نوشت: در یک سری از پس-حذف توییتهایی.

Schnell, نیز نامیده می شود Singh, 57, “خودخواه” و “تکمیل گه” و شرح و بسط بیشتر در چرا سینگ شرکت در مسابقات غیر اخلاقی بود.

“آیا شما می دانید که چقدر کسانی که امتیاز و پول می تواند برای یک جوان بچه ؟ او کامل گه برای بازی. او پول خود را و او کار خود را. فقط صبر کنید یک ماه دیگر و رول با دوستان ارشد خود را.”

ژوئن رویداد برنامه ریزی شده است تا جزئی-لیگ تور برای اولین بار یکی از پشت پس از اینکه به تعویق افتاد برای این بیماری همه گیر کوروناویروس. از Korn کشتی ظاهر خواهد بود که برای اولین بار سینگ که هنوز هم به طور منظم رقابت در تور PGA.

Schnell شرکت در هر Korn کشتی رویداد این سال اما از دست رفته پنج شش کاهش است. پس از به دست آوردن یک PGA Tour کارت برای اولین بار در 2018, Schnell کاهش یافته و به Korn تور کشتی پس از فقط شش کاهش 21 PGA Tour شروع فصل گذشته.

“من گفته ام من تکه (sic)” Schnell نوشت. “آیا شما موافق هستید یا نه, من فقط تلاش برای حفاظت از پول و امتیاز با ارزش برای هر بازیکن در این سفر که به آنها نیاز دارد را به حرکت به PGA Tour. هیچ نقطه وجود دارد به او بازی کردم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>