این اوایل بازنشستگان جان سالم به در رکود بزرگ, 9/11 و دات کام بوم — در اینجا چگونه COVID بحران مؤثر است آنها را

نزدیک به 30 سال پیش بیلی و Akaisha Kaderli تصمیم گرفت که آنها می خواستند به بازنشسته در 38 — در آن زمان آنها ر

توسط NEWSAMINS در 9 خرداد 1399

نزدیک به 30 سال پیش بیلی و Akaisha Kaderli تصمیم گرفت که آنها می خواستند به بازنشسته در 38 — در آن زمان آنها را تجربه کرده اند شهرستانها در سراسر جهان و پول خود را متعدد جان سالم به در بحران های مالی. در عین حال آنها هنوز هم انجام می دهند بهتر است از نظر مالی نسبت به زمانی که آنها شروع به سفر خود را گفتند.

آن سال 1991 و Kaderlis بودند که زندگی در سانتا کروز کالیفرنیا تا به حال متعلق به یک رستوران برای 10 سال. بیلی آموزش داده شد آشپز فرانسوی کار در هفت روز هفته برای صبحانه, ناهار و شام در رستوران, در حالی که Akaisha موفق کسب و کار. سال به در حال اجرا رستوران بیلی چپ به کار در یک شرکت کارگزاری, جایی که او همچنان به کار در شب و تعطیلات آخر هفته و تعطیلات در شغل جدید خود را. Akaisha ادامه داد: برای مدیریت رستوران. "ما در نهایت پرسید: چه مقدار بیش از حد است؟" Akaisha گفت. "بیلی به من آمد با ایده فروش همه چیز و سفر در جهان است."

این بود که قبل از اینکه به اصطلاح آتش یا "استقلال مالی بازنشستگی زود هنگام," رایج شد. آتش جنبش پیروان در تلاش برای ترک نیروی کار و قبل از سنتی سن بازنشستگی و یا حداقل محدود کردن اعتماد خود را در چک.

این زن و شوهر که وبلاگ خود را در بازنشستگی زود هنگام شیوه زندگی, سرمایه گذاری 100 ٪ از دارایی های خود را در S&P 500 SPX -0.21% و اجازه دهید بازار کار برای آنها. "سی سال بعد و ما باید بالاتر خالص ارزش امروز از آن است که پس از تورم و هزینه های," او گفت:.

آن را کاملا یک ماجراجویی, از جمله یکی در زمان Akaisha تقریبا از دست او در گواتمالا در این کشور جشن روز استقلال. دکتر باز عمل خود را به مراقبت از او و حتی با سفر به شهرستان 11 بازدیدکننده داشته است با یک جراح بیهوشی و هر چیز دیگری کل کردن از جیب هزینه کمتر از $3,000. به عنوان پیشگامان در استقلال مالی آنها ندارد هزاران نفر از وبلاگ ها در مورد چگونه به صرفه جویی و سرمایه گذاری برای به انجام رساندن این اهداف است. در واقع در طول روزهای اولیه آنها اخبار خود را — و tacos — از نزدیک American Legion post.

نگاه کنید به:چگونه برای شروع روز خود را به استقلال مالی سفر

چقدر بد است اگر من برداشت من از 401(k) در طول همه گیر?

بیلی و Akaisha صحبت با MarketWatch در مورد آنچه بازنشستگی زود هنگام بود و قبل از آتش چگونه آنها موفق شده اند و چه تجربیات خود شده اند مانند طول COVID-19 بحران است. مصاحبه این بود که به آرامی ویرایش شده برای وضوح و طول.

MarketWatch: آیا شما هر مدل و یا زمانی که شما در حال آماده شدن برای این تغییر ؟

بیلی: من تا به حال یک مجله از یک زن و شوهر که زندگی در یک قایق بادبانی با فرزند و این بود که همیشه الهام بخش برای من به عنوان به خوبی به عنوان برخی از دوستان است.

MW: چگونه بسیاری از کشورها شما دیده می شود ؟ هر علاقه مندی ها — و چرا ؟

بیلی: محل های مورد علاقه ما است که در آن ما در حال حاضر: Chapala, مکزیک. این بزرگترین دریاچه ای در مکزیک است.

Akaisha: ما واقعا پیگیری و یا یک لیست سطل. ما همیشه انجام می شود مقدار زیادی از سفر. آن شور و شوق ما برای دیدن مرکزی و آمریکای جنوبی و اروپا و همه از طریق آسیا. ما سفر به ایالات متحده و کانادا است. ما رفت و به بالی و ویتنام است.

بیلی: ما سال ها وقت صرف در چیانگ مای, تایلند. آسیا به عنوان مثال بزرگ است — آن است که بسیار متفاوت از ایالات متحده و مکزیک نیز فرهنگ های مختلف. ما لذت بردن از خودمان فرو بردن در آن فرهنگ است.

MW: از یک چشم انداز بازنشستگی چگونه همه از این کشورها متفاوت از آمریکا ؟ در مثبت یا منفی در راه است.

بیلی: از بازنشستگی دیدگاه, مکزیک, در فروش است. هزینه زندگی مطلوب به دلار ایالات متحده است. سوال بزرگ این است که مراقبت های بهداشتی. هر کس می خواهد به دانستن است. [از پزشکان وجود دارد] فقط می دانم خیلی از بچه ها تا شمال. اگر من می خواهم برای دیدن یک متخصص قلب من فقط رفتن به دفتر خود راه رفتن در صبح است. آن را مانند یک ارجاع. اگر او را در او خواهید دید من. اگر نه فردا. ما مدیکر به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه اگر ما اتفاق می افتد به در ایالات متحده آمریکا

Akaisha: ما برای پرداخت بیشتر همه چیز را از جیب. آن را مقرون به صرفه است. ما که در تایلند به عنوان به خوبی.

MW: آن را به نام آتش هنگامی که شما آن را انجام داد اما چگونه است که مفهوم یا اجرای بازنشستگی پیش از موعد در طول سال تغییر? آیا شما فکر می کنم آن را بیشتر رایج است ؟ آسان تر یا سخت تر برای به انجام رساندن ؟

بیلی: سرمایه گذاری طرف معادله آسان تر است نسبت به زمانی که ما بازنشسته در سال 1991. اینترنت تا به حال شده است به طور گسترده ای استفاده می شود بنابراین وجود دارد هیچ بانکداری آنلاین. وجود دستگاههای خودپرداز اما آنها پراکنده شدند.

Akaisha: همچنین هیچ ایمیل, بدون, WhatsApp بدون اسکایپ. ما استفاده می شود برای نوشتن نامه.

MW: چگونه شما آب و هوا بازار یو پی اس و فراز زندگی را در 30 سال گذشته?

بیلی: شما باید به ایمان در مدل اقتصادی و چیزی است که به وحشت از بازار است. می دانم که این وضعیت موقت و آن می تواند دردناک باشد و می تواند سال ها به بیرون آمدن از اما بزرگترین چیزی که در حال ساخت یک حرکت غیر منطقی است که می تواند به شما صدمه دیده است در اواخر عمر. در حال حاضر که ما در حال 67, مردم شروع در اوایل بازنشستگی باید تخصیص دارایی تهاجمی تر از ماست اما ما هنوز 60-40 تقسیم با 10 سال ارزش پول نقد.

Akaisha: در دوران این بود در سال 2008 Y2K یا 1987, همه ما تا به حال به پرش در داخل یا خارج. آینده محدود است به آنچه در بازار در حال انجام است امروز. ما می توانیم بهبود بازار و زندگی ما پرداخت می شود.

بیلی و Akaisha Kaderli

MW: شما ذکر کرده ایم که کار و بازنشسته در طول یک بحران بزرگ مانند رکود اقتصادی در 2008-09. چگونه به شما شده است مدیریت در طول این یک و آن را متفاوت از دیگران است ؟

Akaisha: ما در مورد رفتن به کار در طول 2008-09 رکود اقتصادی, اما ما هرگز. از نظر ما آنچه در آن هزینه خواهد ما را به بازگشت به کار — قیمت لباس حرفه ای نیاز به یک بازگشت به ایالات متحده و کدام دولت ؟ هزینه سوخت و تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه خوردن ناهار و یا بسته بندی آن را برای هر روز) — و تصمیم گرفت که به جای ما می خواهم آن را صبر کنید.

از آنجایی که ما تا به حال که قبلی بحث بیش از یک دهه پیش زمانی که همه گیر آمار و بازار رفت و پایین وجود نداشت و نیاز به یک بحث دوباره. ما در حال حاضر می دانستم که چه پاسخ ما بود. ما شده اند زندگی ما سرمایه گذاری از سال 1991 و همچنان به انجام این کار در این روز با افزایش ارزش خالص پس از گذراندن و تورم از زمانی که ما آغاز شده است.

" "ما شده اند زندگی ما سرمایه گذاری از سال 1991 و همچنان به انجام این کار در این روز با افزایش ارزش خالص پس از گذراندن و تورم از زمانی که ما آغاز شده است.' "

— Akaisha Kaderli

من می خواهم به ذکر است که آتش شیوه زندگی آماده یکی برای موقعیت های مانند COVID که در آن ما در حال حاضر زندگی به معنی درون ما و هیچ بدهی. بیلی و من از لحاظ جغرافیایی arbitraged محل ما که در آن ما باید یک هزینه زندگی (کمتر از 30.000 دلار در سال) و مقدار زیادی از سرگرمی های مقرون به صرفه. بنابراین شیوه زندگی ما قرار می دهد هیچ فشاری بر ما نمونه کارها و ما تا به حال نیاز به لمس آن.

بیلی: در 2008-09 رکود ما در ادامه سفر به جهان و زندگی ما پرماجرا شیوه زندگی است. امروز ما شده اند مجبور به ماندن قرار داده است. من در پنجچل دریاچه Atitlan گواتمالا در اوایل ماه مارس زمانی که آنها تعطیل فرودگاه بین المللی, همه حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و تاکسی و مرزهای. هیچ راهی وجود دارد که من قرار بود به رد شدن از این کشور و بازگشت به Akaisha در چپلا, مکزیک. من پرداخت می شود سخاوتمندانه برای یک راننده خصوصی به سفر شش ساعته سفر بود اما متوقف موانع پلیس دو ساعت از مرز. پلیس تبدیل راننده من اما من می تواند ادامه. من ایندیانا جونز روز بیش و مسافرت مفتی در کوه های گواتمالا در 67 سال, یک تجربه بود. سه روز بعد من ساخته شده آن را به چپلا.

MW: برخی از افراد ممکن است دیده پرتفوی خود را ضربه سخت با این بیماری همه گیر. شما چه فکر می کنم مردم می توانند انجام دهند برای بازیابی و یا به دنبال از طریق در برنامه های خود را به بازنشستگی زود ؟

بیلی: این واقعا بستگی به جایی که آنها در طول مسیر خود به استقلال مالی. با بازارهای مصرف چنین آمار و اگر شما در این مرحله تمرکز من پیشنهاد داشتن سود سهام مجددا سرمایه گذاری و اقامت در این دوره از دلار هزینه averaging پیشتاز به کل بازار و شاخص. VTI, -0.34% ده سال از در حال حاضر هیچ کس نمی خواهد به یاد داشته باشید این دوره به عنوان آن خواهد شد بر روی صفحه رادار در نمودار. من فرض کنید که کسانی که آتش نشستند در حال حاضر چند سال از زندگی, هزینه های نقدی به عنوان توصیه می کنیم به طوری که آنها لازم نیست برای فروش در زمانی که بازار پایین است برای پوشش هزینه های زندگی.

اگر یکی متمرکز شده است در بازنشستگی زود هنگام, در حال حاضر زمان برای زندگی می کنند که شیوه زندگی با تعدیل هزینه های. مسکن و حمل و نقل و مالیات و مواد غذایی/سرگرمی هستند و این دسته از بزرگترین هزینه بنابراین نگاه وجود دارد برای دیدن آنچه که شما می توانید انجام دهید برای کنترل هزینه ها و هزینه های خود را پیگیری.

MW: تا به حال به دور از ایالات متحده ساخته شده آن را آسان تر یا سخت تر در طول این بحران بهداشتی? چگونه است که خود را در منطقه مقابله به تازگی ؟

بیلی: آن را آسان تر شده است که ما قادر به راه رفتن در هر نقطه به تامین ما بدون نیاز به حمل و نقل عمومی و یا یک ماشین. باز هوا بازار فراوان با مواد غذایی و مواد غذایی در قفسه های فروشگاه شده اند خالی است. بله, وجود دارد برخی از وحشت خرید در این شهر تا جاده اما نه در اینجا در چپلا, مکزیک که در آن زندگی می کنیم. آب و هوا فوق العاده است با آفتاب در روز ابرهای تیره باران یا برف در طول این "پناهگاه در محل" سفارش به طوری که خوب ذهنی و عاطفی. مردم پسند آماده برای, لبخند, و, البته, وجود دارد, ژل بهداشتی در همه جا.

من یک آموزش آشپز فرانسوی, بنابراین من در زمان این فرصت را به ایجاد بسیاری از به یاد ماندنی غذاهای محلی با استفاده از مواد تشکیل دهنده مانند Bolillo خمیر که من پیچیده در اطراف ما ولینگتون گوشت گاو. بنابراین ما قطعا بيش از هر سختی در مورد خانه ناهار خوری.

که می شود گفت سردرگمی وجود دارد در اینجا بیش از حد. یک رستوران ممکن است بسته شود اما دیگر را فراهم می کند گرفتن است. یک فروشگاه ممکن است باز به ما اجازه می دهد برای خرید یک تلفن همراه اما ما نمی توانیم به خرید یک جفت شورت در همان فروشگاه است. باز مکان هایی مانند پیاده روی مسیر دریاچه بسته است اما پیاده رو تمام طول شهر باز هستند.

متاسفانه بسیاری از فروشندگان کوچک و رستوران کسب و کار خود را از دست داده اند و هیچ منبع درآمد و نه وجود دارد بسیاری از خالص ایمنی در اینجا. ما بهترین های ما برای کمک به جامعه ما با مواد غذایی به بی خانمان و بیکار و ترک بزرگ راهنمایی برای سرور هنگامی که کسب و کار باز است. آن است که رفتن به آنها را در یک مدت زمان طولانی برای بهبود مالی.

همچنین نگاه کنید به: COVID-19 بحران جرقه 'بازنشستگی پیش از موعد' موج

MW: چگونه نگرانی های بهداشتی مانند COVID-19 (اما واقعا هر چیزی) تاثیر می گذارد اوایل بازنشستگان? و چگونه شما برنامه و یا برای آن حساب متفاوت در مراحل مختلف از جمله در 30s و 40s, 50s, 60s ،

Akaisha: برای اولین بار من می خواهم بگویم آن بستگی دارد که در آن یک انتخاب برای بازنشستگی زود است. دسترسی به مراقبت های بهداشتی و هزینه های در ایالات متحده بسیار متفاوت از ما زندگی می کنند در خارج از کشور. و البته داشتن کودکان همه چیز را تغییر میدهد.

که گفت:, ما تا به حال روال خدمات عملیات اضطراری colonoscopies, سالانه, امتحانات دندانپزشکی و مراقبت از چشم همه انجام می شود در خارج از کشور. ما پرداخت از جیب برای این خدمات هستند زیرا هر دو مقرون به صرفه و با کیفیت بالا از مراقبت.

پس ما نداشته ما مبتنی بر سیاست بیمه بهداشت و درمان برای سال (ما در حال حاضر در مدیکر) پول ما که به طور معمول برای این پرداخت می شود, بیمه ما قرار داده شده در یک حساب شخصی مانند شخصی حساب پس انداز سلامت مورد استفاده قرار گیرد برای نیازهای پزشکی. برخی از کشورها مانند مکزیک و پاناما و اکوادور را اندوخته بیمه نامه برای شرح است که مقرون به صرفه اگر یک چیزی را نیاز دارد عمده مانند سرطان و درمان قلب بای پس یا تعویض مفصل ران. اما در مقایسه با آمریکا قیمت گذاری حتی کسانی که هزینه های نسبتا معقول اگر یکی از نیاز به پرداخت از جیب.

تا آنجا که زندگی در آمریکا, من می خواهم بگویم برای اولین بار است که برای بسیاری از افراد عمده مشکلات پزشکی بعد اتفاق می افتد در زندگی است. بنابراین اگر یک زن و شوهر جوان است و با فرزندان من نشان می دهد چند چیز است:

• دریافت یک سیاست با معافیت به طوری که حق بیمه قابل کنترل;

• چک کردن سلامت-های سیاست های که در دسترس هستند (این بیمه نامه اما هزینه صورتحساب های پزشکی است که مشترک در میان اعضا);

• برخی از پزشکان که ارائه خدمات به صورت نقدی و قیمت گذاری آنها بسیار پایین تر است و یا شما می تواند احتمالا خرید یک سرایدار طرح است. برای یک هزینه سالانه یک دکتر به شما ارائه خواهد شد تا بسیاری از بازدیدکننده داشته است بسیاری از اشعه ایکس و دیگر چیزهایی که لازم است در سال است. این می تواند سلامتی خود را حفظ هزینه های پایین ،

• اگر یک همسر کار می کند در حالی که دیگر ماندن در خانه که اغلب مرد متاهل می تواند با ارائه بیمه برای تمام خانواده است. و اگر یک کار دیجیتالی از خانه این ترتیب نیست چنین مشکلات;

• و البته همیشه وجود دارد گردشگری پزشکی به خصوص برای چیزهای بزرگ. (یادداشت سردبیر: گردشگری پزشکی است که شما خود را ترک دولت-شهر یا کشور برای دریافت درمان های پزشکی.)

MW: وجود هر گونه مشاوره شما باید برای افراد علاقه مند به جمع کردن بازنشستگی پیش از موعد — به خصوص کسانی که با شروع کردن در یک سن و سال مانند 20s یا 30s?

بیلی: این یک فرصت عالی پور به عنوان آنجا که می توانید آنها را در طول این رکود زمانی که سهام در قیمت ارزان تر. قدرت زمان چیزی است که ما لازم نیست. ترکیبات پول در طول زمان فقط شگفت انگیز است بنابراین فقط به عنوان بسیار به عنوان شما می توانید و اجازه دهید بازار کار برای شما.

Akaisha: جزء عاطفی تحلیلگران مالی اشاره نمی کند مهم تر از تعدادی از آنجا که شما همیشه می توانید انتخاب کنید تا برخی از پول را در راه های مختلف. من می خواهم بگویم نه برای فرار از کار خود را — یک چیزی که من می شنوم از افراد جوان است که آنها نمی توانید صبر کنید به کار نمی اما رویای شما چیست ؟ برو سمت رویای خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن