August Alsina شرکت-علائم Jada Pinkett Smith 'گرفتاری,' صحبت می کند خود را در رابطه

راشا علی ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:18 PM EDT ژوئیه 18 سال 2020یک هفته پس از Jada Pinkett Smith علنا

توسط NEWSAMINS در 29 تیر 1399

یک هفته پس از Jada Pinkett Smith علنا اعتراف به داشتن یک "گرفتاری" با August Alsina, the "I Luv آن" هنرمند صحبت کردن.

اگر چه Alsina, 27 اعتراف کرد که او هرگز به تماشای "قرمز جدول بحث" قسمت که اسمیت صحبت در مورد گذشته خود ارتباط او گفت که او موافق با استفاده از کلمه "گرفتاری."

"اگر شما نگاه کردن به تعریف از "گرفتاری" این پیچیده است و ارتباط دشوار است. آن را دقیقا همان است که. من فکر می کنم آن را فقط به زبان است که احتمالا گیر کردن به مردم" Alsina گفت: کرکس در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه. "اما من قطعا باید به توافق برسند با این که گرفتاری. این قطعا چیزی پیچیده پیچیده و پویا است."

در ماه ژوئن مصاحبه به صورت مجتمع با آنجلا یی Alsina خطاب و تایید شایعات در رابطه با Jada که موجب "دختران سفر" بهترین بازیگر زن را خودش به "میز قرمز" برای یک جلسه درمان.

در طول هفته گذشته "قرمز جدول بحث" زانیه, شوهر, Will Smith او پیوست در جدول نمادین که در آن سابق نشان داد او شروع یک دوستی نزدیک با Alsina حدود چهار سال و نیم پیش و گفت: خانواده او در تلاش بود تا به او کمک کند چرا که او "واقعا بیمار است."

"من به یک گرفتاری با اوت" Jada گفت: قبل از تایید او در رابطه با این خواننده در آن زمان.

نیواورلئان هنرمند همچنین گفت: کرکس دلیل او را انتخاب کرد به صحبت کردن در مورد خود و جادا رابطه در حال حاضر است که آن را موثر بر روابط کسب و کار.

"مردم به من نگاه کرد که این مشکل که فوق العاده بود بی پروا مثل من هل دادن کسی را. من واقعا نمی خواهم که. من نمی خواهم صدا که به ویژه هنگامی که آن را به حق" Alsina گفت. "این واقعا تنها دلیل من احساس نیاز به صحبت می کنند حقیقت من. بسیاری از این افراد در مشارکت در آمد در اطراف و عذرخواهی مانند, " Oh, i'm sorry من بد است. من واقعا نمی دانم.

Alsina اشاره کرد که هیچ بی دست و پا و تنش بین او و خانواده اسمیت پس از وحی و او هنوز هم آنها را دوست دارد و نظر آنها خانواده است.

"آنها مردم زیبا. آنها ارواح. آنها واقعا هستند. پس از درگذشت خواهر من (از سرطان در سال 2018) من تصمیم به انجام کاری متفاوت و نوع حل کردن خودم از آنچه که من تا به حال شده است درهم برای مدت طولانی, چرا که آن را نگه داشته من از هم ترازی با خود واقعی پس به صحبت می کنند" را "دور" هنرمند گفت.

Alsina گفت: او نمی چیزی تاسف و با وجود برخی از افراد مانند Charlamagne خدا انتقاد جادا برای گرفتن "استفاده" از Alsina او را احساس نمی کند مانند او "صید" بر.

"من پشیمان نیستم زیرا من می دانم که در این سیاره وجود دارد هماهنگی و بسیار وجود دارد تا زمانی که شما در واقع با توجه love عشق واقعی است که شما هرگز تجربه آن را یک هدیه است" Alsina گفت. "شما از آن یاد بگیرند که آیا خوب است یا بد. من هرگز می تواند می گویند که من حسرت بودن با توجه به هدیه ای از تجربه و عشق است. این یک درس است."

بیشتر: Jada Pinkett Smith, پسر, Jaden 'منزجر' بیش از YouTuber Shane Dawson 'sexualizing' جوان بید



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب