کنگره گزارش: هیچ عکاسی به حفظ $600 بیکاری بهره مند add-on, کاخ سفید را مراتع می گوید

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع برگ یک جمهوری خواه سیاست ناهار در کاپیتول هیل در روز سه شنبه. خبرگزاری گ

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع برگ یک جمهوری خواه سیاست ناهار در کاپیتول هیل در روز سه شنبه.

خبرگزاری گتی ایماژ

یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: روز جمعه موقت پسوند اضافی $600 بهره مند از بیمه بیکاری در حال حاضر دریافت هفتگی در کارت به عنوان خواهان ادامه داد: در جدید COVID-19 لایحه کمک.

"ما واقعا به دنبال در تلاش برای مطمئن شوید که ما یک لایحه جامع که معاملات با مسائل است. هر کوتاه مدت پسوند را سرپیچی تاریخ کنگره است که نشان می دهد که این امر فقط ملاقات با یکی دیگر از کوتاه مدت پسوند" علامت مراتع کامپیوتری کاخ سفید به خبرنگاران گفت: پس از خروج از اواخر جلسه روز جمهوری خواه مجلس سنا تصاحب در کنگره.

این 600 دلار اضافه پرداخت بارگیری در این هفته در بالای یک دولت منظم مزایای بیکاری ارائه بسیار مورد نیاز برای حمایت از کارگران فقیرتر بدون شغل و افزایش مصرف با توجه به برخی از اقتصاددانان. بسیاری از جمهوری خواهان کنگره هر چند باید گفت که آن را تشویق می کند بطالت چون مقدار سنگین تر بودن می تواند حقوق و دستمزد به دست آورده در کار است.

در حالی که این هفته آخرین برای که بیکار هستند واجد شرایط برای پرداخت هفته آینده نهایی خواهد بود زمان آن پرداخت شده است. اما کار کارشناسان می گویند ناتوانی ادارات دولتی برای برنامه ریزی مجدد سیستم های خود را به سرعت به این معنی حتی کوچک گذشت اگر آن را تمدید جمعه را در دو تا چهار هفته فاصله برای دریافت کنندگان.

متوجه آمدن صخره تسلیت گفت وجود داشته است بحث کوتاه مدت تمدید بیمه بیکاری اضافه کردن در. گسترش نگرانی در هر دو طرف راهرو هر چند به عنوان تشکر. Steny Hoyer دوم-رتبه بندی دموکرات در مجلس روز سه شنبه گفت: این امر می تواند "حداقل بهتر" گزینه است.

مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شد و در تپه روز چهارشنبه به کمک جمهوری خواهان مجلس سنا می آیند تا با یک لایحه به عنوان یک counteroffer به خانه $3.4 تریلیون coronavirus کمک تصویب در مه. یک گام مهم به دست آمد چهارشنبه زمانی که بالای جمهوری خواه مجلس سنا تصاحب گفت: آنها می خواهم توافق با کاخ سفید در بخشی از این لایحه برخورد با کنگره صرف.

"ما باید یک بسته فردا" گفت: سناتور. ریچارد شلبی رئیس مجلس سنا کمیته تخصیص بودجه.

سناتور. Roy Blunt, میسوری جمهوری خواه گفت که او امیدوار است برای دیدن سایر نقاط ایران coronavirus لایحه آمده با هم پنج شنبه به عنوان به خوبی. "هدف این است که فردا به همه کسانی که صورتحساب وجود دارد. بنابراین ما باید یک aappropriating لایحه. ما باید چندین اجازه اسکناس است که در جزئیات بیشتر توضیح دهید که چگونه است که اختصاص پول می تواند صرف" او گفت:.

بی پرده گفت: توافق بین جمهوری خواهان مجلس سنا و کاخ سفید بوده است رسیده پول به صورت ابتدایی و متوسطه در برخورد با کروناویروس. او گفت: کل مبلغ خواهد بود 70 میلیارد دلار به طور مساوی تقسیم بین پرداخت پول به مدارس بر اساس سرانه و پرداخت پول به مدارس است که با بازگشایی کلاس های حضوری که بی پرده گفت که نیاز به پول بیشتری به کار گیرند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن