TSN گوینده برنامه ورزشی دن اوتول عزیزم بود نمی ربوده شده: پلیس منبع

کانادا ورزشی شخصیت رسانه های اجتماعی پست پنج شنبه نشان می دهد خود را 1 ماهه نوزاد بوده است “گرفته شده” از او نادرست به هیچ عنوان آدم ربایی قرار گرفته بود دورهام (انتاریو, کانادا) منطقه ای منبع پلیس گفت: روز شنبه.

TSN پخش Dan اوتول نوشت: در یک پس-حذف پست پنج شنبه که نوزاد دختر اوکلند تا به حال از دست رفته است که این منبع گفت: درخواست فوری بررسی است.

نوزاد پیدا شد ساعت بعد با مادر بیولوژیکی پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر آن نیز در نظر گرفته شود.

تحقیقات تکمیل شد و هیچ دستگیری ساخته شد.

“اطلاعات ارائه شده به ما نادرست بود وجود نداشت از جمله آدم ربایی” یک پلیس تماس گفت: روز شنبه با اشاره به اولیه اوتول پست.

“عزیزم من اوکلند. من دعا که هر کس از شما این است که نگه داشتن شما” 44 ساله اوتول نوشت: در این پست. “که هر کس از شما گرفته شده از من حمایت از شما. که به شما اجازه شما دوباره به آغوش من” که پس از حذف پست بخوانید. “من شما را دوست دارم اوکلند. من نمی توانم صبر کنید برای یک روز نگه دارید و شما دوباره. قلب من شکسته است. من شکسته است. برای روشن اوکلند زنده است ما فکر می کنیم. اما ما نمی دانیم. من یک ماه کودک و من نمی دانم که در آن او است.”

اوتول در یک پس-حذف صدای جیر جیر صبح روز جمعه نوشت که پلیس به من اطلاع داد “کودک من اوکلند یافت شده است امن است و گفته می شود امن است.”

این منبع پلیس گفت: آنها نمی دانند که چرا این گروه را در حساب رسمی را توییت, نشان می دهد که کودک تا به حال یافت شده است با مادر بیولوژیکی گرفته شده بود پایین.

یک درخواست برای نظر از بخش روابط رسانه ای تیم شد و بلافاصله بازگشت.

اوتول به ظاهر خطاب به منتقدان خود را در یک پس-حذف صدای جیر جیر جمعه: “5 هفته کودک است. 5 هفته. یک کودک که قرار بود در مراقبت از من. 5 هفته است. من هنوز دیده نشده یک عکس از او اجازه دهید به تنهایی برگزار شد. در عین حال شخصیت من را زیر سوال ؟ حمله کردند. میگیرد. مردم ‘سوال’ ، من هیچ کلمه ای. من انجام می شود.”

تلاش برای رسیدن به o’toole, سابق, Fox Sports, شخصیت ناموفق بود.

اوتول دارای دو دختر دیگر با همسر سابق خود کوری است که اعتقاد بر این بود که از اوکلند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>