Oklahoma State مایک Gundy معذرت خواهی برای پوشیدن OAN پیراهن

اکلاهما سیتی — یک روز پس از ایالتی اوکلاهما در حال اجرا پشت Chuba هوبارد شدت انتقاد کرد در مربی مایک Gundy در

توسط NEWSAMINS در 28 خرداد 1399

اکلاهما سیتی — یک روز پس از ایالتی اوکلاهما در حال اجرا پشت Chuba هوبارد شدت انتقاد کرد در مربی مایک Gundy در رسانه های اجتماعی برای پوشیدن یک تی شرت ترویج راست news channel Gundy عذرخواهی کرد.

هوبارد, که سیاه و سفید است, دوشنبه پیشنهاد او ممکن است تحریم این برنامه پس از Gundy عکس پوشیدن یک تی شرت ترویج یک امریکا, اخبار شبکه کانال کابل و وب سایت است که بحرانی از زندگی مهم جنبش و ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در روز دوشنبه هوبارد و Gundy به نظر می رسد در یک فیلم با هم, با Gundy گفت: او را به ایجاد تغییرات.

Gundy که سفید است, آن را در زمان یک گام بیشتر در روز سه شنبه.

"ما بازیکنان ابراز احساسات خود را به عنوان افراد و به عنوان اعضای تیم است. آنها به من کمک کرد دیدن از طریق چشم خود را, چگونه تی شرت آسیب دیده قلب خود" Gundy گفت. "هنگامی که من آموخته است که چگونه است که شبکه مورد احساس Black Lives Matter من منزجر بود و می دانست که آن را کاملا غیر قابل قبول به من. من می خواهم برای معذرت خواهی به همه اعضای تیم ما بازیکنان سابق و خانواده های آنها برای درد و ناراحتی است که باعث شده است در طی دو روز گذشته. سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به من. بازیکنان ما موضوع را به من."

Gundy دیده می شد در یک عکس در توییتر پوشیدن پیراهن با حروف OAN. هوبارد پاسخ داد و گفت: "من نه برای این است. این است که به طور کامل نسبت به همه چیز که در جامعه و این غیر قابل قبول است. من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا همه چیز تغییر کند."

هوبارد جیر جلب پشتیبانی از گذشته و حال Oklahoma State بازیکنان. مدرسه جمهور و مدیر ورزشی با صدور بیانیه در حمایت از سیاه ورزشکاران محکوم حساس رفتار و ابراز نگرانی در مورد پاسخ به صدای جیر جیر به طور مستقیم و بدون تماس Gundy.

هوبارد شده است فعال تر در رسانه های اجتماعی پس از جورج فلوید, گزارشی مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن برای چند دقیقه.

Gundy نیز عذرخواهی کرد در ماه آوریل پس از یک نشست رسانه ها که در آن او به نام coronavirus این "چینی است. virus."

فصل گذشته هوبارد که از کانادا شد, یک تیم آمریکایی و AP بزرگ 12 توهین آمیز بازیکن سال. او برای 2,094 فتح کرد گرفته شد متری دوم-بهترین تک فصل و در مجموع در مدرسه تاریخ به پایان رسید و هشتم در Heisman جایزه انتخابات. او پیش نویس NFL-واجد شرایط اما تصمیم به بازگشت به مدرسه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب