نظر: MLB فصل در حال حاضر در معرض خطر پس از COVID-19 شیوع بازدید Miami Marlins

باب Nightengale ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:46 AM EDT Jul 27, 2020از آن زمان چهار سال برای این فصل ل

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

از آن زمان چهار سال برای این فصل لیگ بیس بال برای شروع و در حال حاضر فقط 72 ساعت به این فصل می تواند به طور ناگهانی ،

کمیسر راب مانفرد باید تصمیم بگیرد که آیا به تاخیر 2020 فصل به تعویق انداختن آن تا اطلاع ثانوی و یا به سادگی امید میامی مارلینز' شیوع مورد جدا است.

در حال حاضر لیگ اصلی بیس بال به تعویق افتاد دو بازی برنامه ریزی شده برای دوشنبه شب Marlins' بازی خانگی برابر Baltimore Orioles و نیویورک یانکیز' بازی در مقابل فیلادلفیا فیلیز.

Marlins باید حداقل 14 بازیکنان و اعضای کادر که آزمایش مثبت برای COVID-19 و تیم خود را لغو پرواز از فیلادلفیا پس از بازی سه بازی وجود دارد این آخر هفته.

آن را در حال حاضر چگونه ناشناخته شیوع رخ داده است و با مارلین که با بازی در نمایشگاه بازی در آتلانتا قبل از سفر به فیلادلفیا.

از اواخر سال صبح روز دوشنبه در بازی های باقی مانده برنامه ریزی شده برای به روز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به بیس رسمی با دانش MLB برنامه های.

شیوع این خصوص در اوایل 60-بازی فصل بیس بال است بدترین کابوس.

تنها وجود دارد نه بازیکن که تست مثبت در تمام بیس بال از دو هفته گذشته و فقط 29 بازیکنان و اعضای کادر (0.1 درصد) دارای آزمایش مثبت پس از بیس دوباره آغاز شده اما محک بود و همیشه برای رفتن به چگونه سالم تیم می تواند باقی بماند هنگامی که شروع به سفر.

پس از تنها سه روز جواب شوم است.

این بازی را در, در حال حاضر, اما MLB هیچ چاره ای جز به بالا هشدار و لغو بازی بیشتر اگر حتی بوی شیوع.

در حقیقت MLB هرگز باید اجازه Marlins به میدان یکشنبه در برابر فیلیز شهروندان در بانک پارک پس از سه بازیکن تست مثبت برای COVID-19 روز دیگر بازیکن تست مثبت است.

Marlins مدیر همین Mattingly گفت: این تیم در نظر گرفته هرگز بازی نمی کند اما آن را در حال حاضر روشن است که یک اشتباه بود و قرار است کل فصل در معرض خطر است.

در حال حاضر ما ببینید که اگر هر یک از اعضای این فیلیز آزمون پس از مثبت بودن در همین زمینه در شهروندان بانک پارک.

"ما با ارسال یک متن به بازیکنان ما و مطمئن ساخته شده است که آنها می دانستند چه می گذرد," فیلیز مدیر جو Girardi روز یکشنبه گفت. "ما به طور مداوم یادآوری بچه ها. منظورم این است که شما باید امن است. شما واقعا نمی تواند به بسیاری از تماس با افراد دیگر به دلیل شما را همه در خطر است."

جای تعجب نیست که چرا فیلیز ستاره outfielder برایس هارپر عینک ماسک در این زمینه برای اولین بار.

قطعا Marlins' شیوع این است که ایجاد ترس در سراسر صنعت است. چگونه بسیاری از بازیکنان خواهد شد در حال حاضر انتخاب کردن ؟ خواهد لس آنجلس فرشتگان ستاره مایک ماهی قزل آلا, چهره بازی انتخاب کردن با همسر خود انتظار اولین فرزند خود را در اوت. 3? اگر ماهی قزل آلا نمی بازی چه خواهد شد ؟

"آنها می توانند صادقانه حاضر نیست برای بازی مناسب است؟" Marlins مدیر همین Mattingly روز یکشنبه گفت. "همه انتخاب می کردن امروز. من فکر می کنم ما در حال گرفتن پایین جاده اما من فکر می کنم در بحث وجود دارد.

"من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که بچه ها در مورد همه چیز و آنها می خواهند احساسات خود را به شنیده می شود. من فکر می کنم آن را عادلانه است. ما در حال صحبت کردن در مورد سلامت سفر بازگشت به خانه های خود و خانواده خود و بچه های خود را. این دلیل ما می خواهیم به امن است. آنها یک صدا."

شما نمی توانید سرزنش MLB و بازیکنان ارتباط برای تلاش. هر کس می خواست به دیدن این کار. بازیکنان. صاحبان. طرفداران. شبکه های تلویزیونی.

و در عین حال مهم نیست که چقدر اقدامات ایمنی و روش به دنبال, مهم نیست که چگونه بسیاری از آزمون ها داده می شود و هر روز دیگر COVID-19 حاضر به متوقف شود.

بیس بال فصل است که در یک چهارراه. نباید آن را لغو نشده است. اما از آن روز به بعد. یک تیم شیوع و آن را ممکن است غیر ممکن است اگر نه غیر مسئولانه را ادامه خواهد داد.

زشت ترین کلمات در بیس بال در حال حاضر معلق در هوا بیش از کل صنعت: "صبر کنید تا سال آینده."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب