یانکی ها-اتباع برجسته MLB روز افتتاحیه

اگر آن را همه به خوبی می رود و سپس روز افتتاحیه لیگ اصلی بیس بال در این سال خواهد شد از ویژگی های حداکثر Scher

توسط NEWSAMINS در 7 تیر 1399

اگر آن را همه به خوبی می رود و سپس روز افتتاحیه لیگ اصلی بیس بال در این سال خواهد شد از ویژگی های حداکثر Scherzer مقابل Gerrit کول در پایتخت کشور است.

اتحادیه امضا شنبه در جزئیات در عرض 60-برنامه بازی. اما MLB نشده نهایی این محصول هنوز به عنوان تیم نقد و بررسی متغیرها و لیگ همچنان به حرکت چه درک آن هستند و آن را بهترین جایگزین برای بازی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اما این طرح در حال حاضر در به راه اندازی این فصل به طور منظم در جولای 23, اما نه با یک تخته سنگ از بازی ها. برجسته از روز خواهد بود یانکی ها در اتباع پارک در برابر دفاع از شانزه به احتمال زیاد در زمان نخست پست یاد کرده است.

آنقدر به سمت راست بروید در حال حاضر و پس از آن به عنوان MLB تلاش برای آغاز بهار آموزش این هفته آینده در زمانی که coronavirus موارد خونتان در چندین ایالت های مهم برای ورزش بازی مانند آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس.

Yankees
حداکثر Scherzer و Gerrit کولگتی ایماژ, n. y. ارسال: y چارلز Wenzelberg

نگه داشتن پرسنل سالم از این ویروس کار 1, بلکه تلاش برای محدود کردن صدمات در چنین عجیب و غریب, کوتاه آماده سازی محیط زیست نیز کلیدی خواهد بود. اما اگر آن را می تواند خاموش MLB طرح این است که خیمه رویداد در ابتدا با یانکی ها در سی بزرگترین تیم در ورزش برابر 2019 جهان سری شانزه.

محور چنین بازی خواهد بود — بهداشت اجازه — کول در اولین بازی در برابر سه بار Cy جوان برنده Scherzer حتی اگر استارت فقط کشیده به سه یا چهار نوبت توسط آن است. این دو در مواجهه با یکدیگر در جهان سری بازی 1 سال گذشته زمانی که کول هنوز Astro. او به پنج اجرا می شود در هفت نوبت و رنج از دست دادن در حالی که Scherzer به دست آورده و برنده با دو اجرا می شود بیش از پنج نوبت.

آنها برنامه ریزی شده به مربع در 5 بازی به عنوان به خوبی, اما Scherzer خراشیده شد به دلیل یک بیماری بازگشت. کول در بازی نهایی با هوستون اجازه اجرا در هفت نوبت به کسب این پیروزی به عنوان Astros نقل مکان کرد و در عرض یک برنده یک عنوان. اما اتباع برنده نهایی دو بازی در هوستون از جمله بازی 7 که در آن Scherzer معروف آغاز شده و پس از دوره نقاهت به اندازه کافی از بد پشت و کول هرگز در آمد بازی در امداد رسانی به طور خلاصه با وجود هوای گرم است.

اگر این فصل به طور منظم آغاز شده بود در زمان در مارس 28, اتباع در حال حاضر اعلام کرده بود که Scherzer می توانید شروع به در سیتی زمینه در مقابل متس و یعقوب deGrom. کول صف شروع به یانکی ها " بازکن در بالتیمور.

کول اولین — پس از امضای یک تبادل رکورد nine-year, $324 میلیون پیمان — شده است یکی از پیش بینی ترین عناصر 2020 فصل است.

آخرین مطالب