کاخ سفید تحت فشار قرار دادند که شامل $1.75 میلیارد دلار برای جدید FBI ستاد در ایران همه گیر کمک بیل: سنا منبع

Ledyard شاه و فیلیپ M. Bailey منتشر شده 3:17 PM EDT Jul 28, 2020واشنگتن – رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است که م

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

واشنگتن – رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است که مخالفت با یک $1.75 میلیارد دلار ارائه شده توسط کاخ سفید در یک جمهوری خواه coronavirus امداد لایحه پرده برداری کرد روز شنبه به ساخت جدید FBI دفتر مرکزی آن در شهر واشنگتن است.

"من مخالف هستم به غیر وابسته اصلاحات که آیا این بودجه برای FBI ساختمان و یا برای مثال در خانه لایحه که آیا این کاهش مالیات برای درآمد بالا در آبی متحده و یا دیگر غیر وابسته اصلاحات مانند ماری جوانا مطالعات و یا کمک به مهاجران غیر قانونی."

"این بود که یک دولت درخواست, اما (McConnell) معتقد است که این باید گنجانده شده در عمل بهبود می یابد," سنا منبع با آگاهی از قانون گذاری مذاکرات گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شنبه به شرط ناشناس ماندن به منظور آزادانه صحبت می کنند.

حتی اگر او پرده برداری کرد این لایحه در سنا کف دوشنبه مک کانل بود گرفتار کردن گارد در مورد FBI کمک های مالی که در این طرح با هدف ارائه کمک به آمریکایی ها اخراج توسط pandemic تا زمانی که یک خبرنگار هشدار او در مورد زبان.

در مورد FBI ساختمان بودجه در کاپیتول هیل در کنفرانس خبری او در ابتدا گفت: e فکر نمی کنم آن را در وجود دارد و بعد از آن به خبرنگاران گفت: ""شما باید به سوال" کاخ سفید در مورد درخواست.

سردرگمی نمایندگی نادر پذیرش برای مک کانل که هواداران به طور منظم مشتری جلب کردن او به عنوان یک استاد از سنا که کوچک می شود و به عنوان رهبر اکثریت.

این لایحه که در حال حاضر تحت آتش از سناتورها در حزب خود او هنگامی که خبر FBI ساختمان بیرون آمد.

"است که باعث می شود هیچ حس به من" لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. به خبرنگاران گفت: روز شنبه اضافه کرد که او می تواند "خوب" سلب پول است.

دیگر جمهوری خواهان از جمله ریچارد شلبی ایالت آلاباما پت Toomey از پنسیلوانیا گفت: آنها شگفت زده برای پیدا کردن آیتم گنجانده شده است.

FBI ستاد تنها چند بلوک از کاخ سفید بوده است در یک حالت خرابی برای سال. دولت های قبلی را تایید و جابجایی به مریلند یا ویرجینیا حومه.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل که یک مقر جدید این است که یک "نیاز مبرم." در حالی که او در دفاع از گنجاندن آن مراتع گفت: نمی توان آن را یک مانع برای عبور از یکی دیگر از امداد لایحه.

"وجود دارد تعدادی از چیزهایی که در آخرین لایحه ای که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با کروناویروس" او گفت:. "من فکر می کنم همه اذعان دارد که این مکانیزم بودجه. و من آن را نمی بینم ایستاده در راه از ما گرفتن یک معامله."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب