تجارت-جنگ خسارت های ناخواسته: تخریب $1.7 تریلیون دلار در شرکت ارزش بازار

چگونه می توانم شما را $1.7 تریلیون ناپدید می شوند ؟ تجارت جنگ است و یکی از راه, گزارش جدیدی پیدا کرده است. یک

توسط NEWSAMINS در 10 خرداد 1399

چگونه می توانم شما را $1.7 تریلیون ناپدید می شوند ؟ تجارت جنگ است و یکی از راه, گزارش جدیدی پیدا کرده است.

یک مطالعه توسط بانک فدرال رزرو نیویورک می افزاید: به یافته های قبلی که با وجود اظهارات از کاخ سفید آمریکایی ها پرداخت و پرداخت stiffly — ایالات متحده-چین تجارت جنگ است.

" آن است که آیا واشنگتن و پکن و یا حتی یک شخص ثالث کشور اعلام آن اغلب pugnacious تجارت قصد ایالات متحده کسب و کار با مته سوراخ تقریبا تمام هزینه های.' "

— فدرال نیویورک

میلیاردها تعرفه پرتاب به عقب و جلو بین واشنگتن و پکن را کاهش ارزش بازار آمریکا-شرکت های فهرست شده توسط $1.7 تریلیون دلار در طول دوره 2-در سال مالیاتی توهین آمیز است. این درگیری ادامه خواهد داد به تضعیف سرمایه گذاری نرخ رشد این کسب و کار تا دو درصد تا پایان سال این مطالعه گفت.

تجارت جنگ است و باعث از دست دادن مالی به دلایل مختلف از ناکارآمد قیمت گذاری که مالیات می تواند ایجاد به اختلال در عرضه به شرکت های گران سازگاری به levies, در میان دیگران. اما این خاص باعث ضرر و زیان است که احساسات تا حد زیادی مبتنی بر.

از MarketWatch آرشیو (دسامبر 2019):تغذیه, مطالعه می یابد تهمت تعرفه معکوس

نویسندگان دریافتند که ایالات متحده و چین تجارت-جنگ سیاست اطلاعیه ها — معمولا از طریق کنفرانس های مطبوعاتی و یا اظهارات سیاست — باعث تیز بازار-کاهش قیمت, کاهش بازگشت سرمایه و نرخ سرمایه گذاری.

مدل مطالعه در بر داشت که سیاست اطلاعیه کاهش سهام آمریکا قیمت 3000-شرکت نمونه در مجموع از شش درصد است. کسانی که در لباس با هم فرمان $28 تریلیون بازار سرمایه پس از شش درصد نقطه سقوط پاک و دور از $1.7 تریلیون.

که محو ارزش معادل ملی GDPs از روسیه و کانادا و یا کره جنوبی.

چند یافته های تعجب اقتصاددانان. یکی بود پایدار رسید که سهام در زمان از 11 خاص سیاست اطلاعیه ها بیش از دو سال است. اما این که آیا آن بود که واشنگتن و پکن و یا حتی یک شخص ثالث کشور اعلام آن اغلب pugnacious تجارت قصد ایالات متحده کسب و کار "با مته سوراخ کردن تقریبا تمام هزینه های" این گزارش گفت:.

و با کمال تعجب, این, نیست, فقط در چین در معرض شرکت. مشوق های سرمایه گذاری برای بازیکنان خارج دوجانبه کشمکش بودند غالبا رسید.

شاید قابل توجه ترین یافته بود طولانی طبیعت از آسیب در بازار عادت کرده اند به نوسانات اغلب اندازه گیری در ساعت یا چند روز یا یک ریاست جمهوری جیر زودگذر عمر.

"کاهش قیمت سهم با توجه به جنگ تجاری اطلاعیه ها به طور قابل توجهی پایین تر شرکت-سطح سرمایه گذاری نرخ چهار بعد" گزارش یافت می شود. "بسیاری از 2019 اثر رانده است تاثیر تعرفه ها در آمریکا شرکت انجام کسب و کار با چین اما 2020 اثرات رانده بیشتر توسط این واقعیت است که تعرفه اطلاعیه سوار بازده شرکت بدون در نظر گرفتن قرار گرفتن در معرض خود را به چین است."

حتی زمانی که آن را از چین بود که صدمه دیده بود وجود دارد اغلب بود و درد ناشی از شرکت های آمریکایی در طول راه. از کندی اقتصاد چین تا حدودی به دلیل خصومت و چین nontariff ضد حمله "احتمال کاهش بازده [ایالات متحده] شرکت در سرمایه گذاری در بازار چین است."

هیچ کس انتظار حمایت از تولیدات داخلی مسابقه بین ابرقدرت جهان بود و ارزان. اما این هزینه ها را در اشکال مختلف و اغلب با امریکا چپ برگزاری این لایحه است.

تنر قهوه ای را پوشش می دهد چین برای MarketWatch و بارون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن