Fauci می گوید واکسن 'احتمال' اما نه در زمان مدرسه: 5 takeaways از سنا coronavirus شنیدن

بارت یانسن و مورین Groppe ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:07 PM EDT مارس 12 سال 2020واشنگتن – Dr. Anthony

توسط NEWSAMINS در 24 اردیبهشت 1399

واشنگتن – Dr. Anthony Fauci هشدار داد مجلس سنا پنل شنبه که, کاهش, اقامت در خانه محدودیت ها باید با دقت انجام شود و درمان و واکسن به احتمال زیاد در نهایت اما نه قبل از مدرسه شروع می شود در پاییز.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی یکی از چهار top مقامات بهداشتی که توصیف دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد برای سلامت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

اجتماعی فاصله محدودیت به معنای برخی از سناتورهای Fauci و دیگر شاهدان شرکت توسط ویدئو کنفرانس از خانه های خود و افسران. چندین سناتور با حضور واشنگتن شنوایی در فرد اما اوباما سناتور. لامار الکساندر رهبری در این جلسه از خانه اش در ایالت تنسی.

در اینجا شش نکته کلیدی از این جلسه:

Fauci: نادیده گرفتن دستورالعمل ها ممکن است منجر به درد و رنج و مرگ'

Fauci گفت: پیروی از دستورالعمل های فدرال مانند آزمایش مردم برای عفونت ردیابی تماس های خود را و آنها را جدا برای جلوگیری از این بیماری از گسترش می تواند منجر به "برخی از درد و رنج و مرگ" است که می تواند اجتناب شود.

راهنمای متحده عبارتند از انتظار تا موارد کاهش یافته است برای حداقل دو هفته قبل از کاهش محدودیت. جوامع نیز باید قادر به اندازه کافی پاسخ هنگامی که این ویروس به ناچار گرداند ،

قهرمانان قانون: دموکراتها از 3 تریلیون coronavirus محرک پیشنهاد شامل $1,200 چک پول برای دولت و دولت های محلی

اما Fauci هشدار داد که اگر متحده بازگشایی بدون اقدامات احتیاطی آن ارائه یک "خطر واقعی است که شما ماشه شیوع" است که می تواند صدمه زدن به اقتصاد است.

"شما می توانید تقریبا تبدیل ساعت به عقب به جای رفتن به جلو" او گفت:. "که نگرانی اصلی من است."

Fauci در coronavirus: "ما لازم نیست که آن را به طور کامل تحت کنترل'

با وجود کاهش عفونت و بستری شدن در بیمارستان در برخی از مناطق Fauci هشدار داد در مورد خوشه و گفت: این ویروس به هیچ وجه نزدیک بودن موجود است.

"ما لازم نیست که آن را به طور کامل تحت کنترل" او گفت: سن. الیزابت وارن د-توده.

سناتور. کریس مورفی, D-Conn., انتقاد تضاد بین کارشناسان بهداشت هشدار در مورد خطرات ناشی از باز متحده خیلی زود صرف ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کشور غالب در برابر ویروس.

"این است که خشم بسیاری از ما به دلیل آن می آید ساعت پس از رئیس جمهور اعلام کرد که ما باید در غالب بیش از کروناویروس که من فقط می خواهم به شما بگویم در حال رفتن به آن را سخت تر بر رهبران دولت به حفظ اجتماعی فاصله محدودیت در محل" او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج تست کشور روز دوشنبه در یک باغ گل رز در کنفرانس خبری گفت: 9 میلیون آزمون تا کنون ساخته شده امریکا یک رهبر در سراسر جهان.

"ما ملاقات لحظه ما غالب گفت:" مغلوب ساختن پیشی جستن که بعدها گفت که او به معنای این کشور غالب در تست.

مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتن به PA: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید آلن تاون پنسیلوانیا کارخانه به عنوان او هل پیام در بازگشایی

مورفی همچنین ناودان عدم دقیق فدرال ارشاد متحده شروع به بازگشایی شده است. رابرت Redfield سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: مقامات دولتی می تواند تماس خود را با آژانس سوالات خود را. او گفت: در سراسر کشور توصیه های تحت بررسی و منتشر خواهد شد به زودی.

مورفی گفت: به زودی به اندازه کافی خوب نیست.

"شما برای یک رئیس جمهور است که رک و پوست کنده تضعیف تلاش های ما مطابق با راهنمایی هایی که به شما داده اند ما" مورفی گفت. "سپس هدایت شما ارائه شده است با عنوان جرم جنایی مبهم است."

Fauci: پیدا کردن یک واکسن 'قطعا یک شوت'

Fauci ابراز خوش بینی روز شنبه که یک واکسن خواهد یافت برای coronavirus در عرض یک یا دو سال. اعتماد به نفس خود را ناشی از این واقعیت است که اکثر مردم می تواند به مبارزه با ویروس ها خود را ارائه دانشمندان یک فرصت برای درست کردن یک راه برای گرفتن بدن به مبارزه با آن بهتر است.

"این قطعا یک لانگ شات" Fauci گفت. "آن را بسیار به احتمال زیاد بیش از آن ما خواهد واکسن."

Fauci نیز رد کرد و چشم انداز است که این ویروس ممکن است ناپدید می شوند بدون واکسن ادعا بوق و کرنا توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

"است که فقط اتفاق می افتد به دلیل آن را چنین شدت انتقال ویروس" Fauci گفت. "حتی اگر ما کنترل بهتر در طول ماه های تابستان این احتمال وجود دارد که ویروس در جایی بر روی این سیاره است که در نهایت خواهد شد به ما."

Coronavirus: همه گیر پروتکل های متفاوت از کاخ سفید به دیوان عالی کشور به عنوان برگ برنده هل متحده به بازگشایی

Fauci گفت: بهتر است آزمایش در دسترس خواهد بود با سقوط به شناسایی و ردیابی که بیمار است و وجود خواهد داشت زمان برای انبار کردن لوازم اضطراری.

"من امیدوارم که اگر ما را از این خطر موج دوم ما خواهد بود قادر به مقابله با آن بسیار موثر برای جلوگیری از تبدیل شدن به شیوع نه تنها بدتر از در حال حاضر, اما, خیلی, کمتر," Fauci گفت.

واکسن درمان بعید است با شروع سال تحصیلی

در حالی که Fauci است که خوش بینانه در مورد دانشمندان در حال توسعه یک واکسن او انتظار ندارد یکی در زمان شروع مدرسه در ماه اوت است.

"در این مورد ایده داشتن درمان های در دسترس و یا واکسن به منظور تسهیل در هنگام ورود دوباره از دانش آموزان به سقوط مدت خواهد بود چیزی است که می تواند یک بیت از پل بیش از حد" Fauci گفت. "حتی در سرعت بالا است که ما در حال رفتن ما نمی دیدن واکسن در توانایی افراد برای بازگشت به مدرسه, این مدت است. آنچه آنها واقعا می خواهید به می دانم که اگر آنها بی خطر هستند."

مقامات بهداشت گفت: "کلید اصلی برای دانش آموزان به احساس امنیت در بازگشت به مدرسه خواهد بود گسترده تر تست برای منزوی کردن دانش آموزانی که ویروس خوب شیوه های درمانی مانند اجتماعی فاصله.

Adm. برت Giroir, معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی برای سلامت گفت: در حال حاضر نرخ 10 میلیون آزمون در هر ماه می تواند گسترش یافته تا 40 میلیون یا 50 میلیون در ماه سپتامبر به ارائه بیشتر نظارت است.

رامنی: تست 'هیچ چیز برای جشن'

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا گفت: آمریکا تست برای coronavirus است که "هیچ چیز برای جشن" از آنجا که این کشور "گران آب" در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر در حالی که کشورهای دیگر مانند کره جنوبی آزمایش مردم به شدت برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت ایالات متحده در غالب تست برای این ویروس به دلیل آن است انجام شده 9 میلیون آزمون تا کنون است که بیشتر از هر کشور و بیشتر سرانه نسبت به اکثر کشورها.

اما رامنی گفت: مارس 6, ایالات متحده آمریکا انجام شده تنها از 2000 تست در حالی که کره جنوبی به اتمام 140,000. رامنی گفت: بیشتر تهاجمی تست شد بخشی از دلیل که چرا کره جنوبی تا به حال 256 مرگ و میر در حالی که ایالات متحده بیش از 80,000.

'بی طبقه': مک کانل می گوید اوباما باید دهان خود را بسته' در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus

اما رامنی گفت در حالی که او می دانست که چرا یک سیاستمدار را در قالب داده های سیاسی برای به دست آوردن او انتظار ندارد که از یک دریاسالار مانند Giroir.

"دیروز شما جشن گرفته می شود که ما در حال انجام تست های بیشتر و بیشتر تست سرانه حتی از کره جنوبی. شما نادیده گرفته شود این واقعیت است که آنها انجام آنها در ابتدای شیوع در حالی که ما گران آب در طول ماه های فوریه و مارس" رامنی گفت. "پیدا کردن من تست ما رکورد چیزی برای جشن گرفتن ندارند."

چگونه به نشانی آینده بیماری های همه گیر

الکساندر رئیس کمیته گفت: بیشتر جلسات به احتمال زیاد به یادگیری از زمان همه گیر در مورد چگونه به آماده شدن برای یک بعدی.

آینده جلسات را پوشش مسائل مانند این که چگونه به توسعه درمان و واکسن سریع تر, او گفت:. قانونگذاران را مطالعه آنچه که باید به عنوان بخشی از ملی ذخایر اضطراری تجهیزات و چه کسی باید آن را مدیریت کند و چگونه برای جلوگیری متحده و بیمارستان ها از فروش تجهیزات اضطراری بین بحران. او همچنین گفت: کنگره باید آدرس چگونه برای جلوگیری از رانندگی بيمارستان به ورشکستگی و چگونه قانونگذاران صندوق باید اولویت های خود را.

"من می خواهم به مطمئن شوید که ما انجام می دهیم که در این سال و جمعی ما حافظه کوتاه است بنابراین در حالی که ما همه نگران این که ما نیاز به نه تنها مقابله با این بحران اما آماده برای یک بعدی" الکساندر گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن