Plaxico Burress تیراندازی هزینه غول شانس در سلسله

در یک هفته ای سری پست این است که به دنبال واقعیت های جایگزین در نیویورک ورزشی. ما در حال بررسی "چه می شود اگر"

توسط NEWSAMINS در 11 خرداد 1399

در یک هفته ای سری پست این است که به دنبال واقعیت های جایگزین در نیویورک ورزشی. ما در حال بررسی "چه می شود اگر" سناریو برای تیم ما وارونه از ثروت است که باید تغییر نه تنها فرانشیز خود را دارند اما به طور چشمگیری تغییر یافته خود را در لیگ بیش از حد. وجود قوانین: سناریو باید ریشه در واقعیت و صورت گرفته در 30 سال گذشته. امروز نسخه برنامه: اگر چه Plaxico Burress نمی شوت خود را ؟

وجود یک سناریو است که باید کاملا حفظ 2008 نیویورک غول فوتبال از تکرار به عنوان سوپر جام قهرمانان:

Plaxico Burress به طور تصادفی خود را عکسبرداری در سمت راست ران با Glock در سوپر باول هفته قبل به سوپر باول XLIII در برابر استیلرز.

در حال حاضر c'mon چه خواهد شانس بوده است از چیزی بود که اتفاق می افتد ؟

چیزی که در واقع اتفاق می افتد در اوایل یک روز صبح در سه ماهه لاتین در منهتن و آن را ارسال Burress به اونیدا تادیبی تسهیلات برای 21 ماه پس از او pled گناه به اقدام جنایی در اختیار داشتن سلاح و بلافاصله خود پایان غول های حرفه ای.

آن را نیز در هم شکسته 2008 Giants' Super Bowl رویا.

و هزینه 2007-11 غول سه قهرمانی در پنج فصل و حق خود را یک سلسله.

حتی پس از دیوید Tyree کلاه گرفتن حتی پس از Burress گرفتار سوپر باول XLII بازی برنده با 35 ثانیه های باقی مانده از Eli Manning the perfect ending که خراب پرستان' کامل فصل 2008 غول خندید در صورت خوشنودی و rampaged به 10-1 شروع شد که 11-1 زمانی که آنها را ضرب و شتم Redskins 23-7 بدون شماره 17.

سپس آنها را فراموش کرده چگونه به قهرمانان.

قدر از کوه Burress زمین لرزه همچنین در سمت چپ آنها را با احساسی, پس لرزه.

"این بازی به این واقعیت است که ما احتمالا تا به حال چیز دیگری در ذهن ما" کاپیتان جاستین پهلو گفت: پست.

Burress' قوی 6-پا-5 حضور فرمانده دو تیم دلسرد هشت مرد جعبه و کمک براندون Jacobs و دریک بخش هر یک از بیش از 1000 متری عجله دارند.

اگر چه پس از آن-مایکل بلومبرگ شهردار احساس نمی مجبور به اعلام کرد: "هیچ کس نمی خواهد این غول را به نفع خود بیش از من انجام دهد. من دوست دارم برای ارائه یک کاسه فوق العاده با غول و جت. اما قانون قانون است."

خواهد 2008 غول برنده سوپر باول ؟

"Back-to-back" جاکوبز گفت: پست. "ما به راحتی بهتر از هر تیم NFL است که در سال. به راحتی. من صحبت کردن در مورد یک زمین من صحبت کردن در مورد 10 امتیاز بهتر از همه است."

پهلو احساس 2008 غول شد بهتر از سال 2007 غول.

"من فکر می کردم اگر Plaxico نمی شوت خود ما بهترین تیم در NFL است که در سال" پهلو گفت.

در سال 2013 YES شبکه "CenterStage" مصاحبه تام کولین گفت: میزبان مایکل کی: "ما بهترین تیم در NFL در زمان عکسبرداری است."

کوین Gilbride شد حمله هماهنگ کننده.

"این بود که ما بهترین تیم" Gilbride گفت: پست. "بدون شک در مورد آن است. ما در هر جنبه ای است. من فکر می کنم ما می تواند برنده. این که آیا شما برنده شوید و یا برنده نیست, چه کسی می داند ؟ اما ما نشان داد که ما به اندازه کافی خوب برای برنده شدن یکی دیگر از سوپر باول من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه سوال در مورد آن."

Plaxico Burress
Plaxico BurressAP

Gilbride را انتخاب کنید-شما-سم جرم دیکته شده به دفاع.

"این فقط ساخته شده playcalling راه شما در مورد خواب" Gilbride گفت. "شما تقریبا می دانم نگاه شما میخوای کنید قبل از اینکه شما بازی."

Burress — پس از امضای پنج سال 35 میلیون فرمت ساعت قبل از فصل بازکن — گرفتار 15 از 35 گذشت بیش از دو هفته از فصل قبل از دفاعی هماهنگ وسواس حاوی بیش از او. وارد Jacobs بخش و احمد بنوا.

"ما فقط فرار وحشی تقریبا" جاکوبز گفت.

هیچ کس می ترسید Domenik Hixon یک رایتر با dropsies. امانی Toomer بود در 13 و فصل نهایی. استیو اسمیت بود در حال ظهور سال دوم گیرنده.

هیچ Burress.

سال بعد پهلو ناعادلانه سرزنش خود را برای سال 2008 سقوط.

"کار من به عنوان کاپیتان این تیم است که صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد همراه با کارکنان مربیگری به بچه ها آماده بازی" پهلو گفت. "من فکر می کنم من پریشان شد. من فکر می کنم من تلاش برای کشف کردن بهترین راه برای تجمع نیروهای نظامی و بدیهی است که نمی انجام یک کار خوب به اندازه کافی از آن است."

حتی پس از یک ماه دسامبر swoon, غول به شماره 1 دانه. آنها استراحت و انتظار در غول ورزشگاه برای ششم-کشت عقاب وحشی-کارت فاتحان در مینه سوتا است. چرخش بادها مانع منینگ بیش از داناون McNabb.

"Plaxico خیلی قد بلند" عقاب دفاعی هماهنگ کننده جیم جانسون گفت: پس از 23-11 ناراحت پیروزی "این سخت بود برای مطابقت گاهی اوقات."

اگر این امر سخت است دوباره غول را میزبانی کورت وارنر کاردینالها در NFC قهرمانی بازی در یک هوای زمستانی یکشنبه.

"ما ضرب و شتم 'em [37-28 با Burress کنار گذاشتهشدن راست مصدومیت همسترینگ] در طول فصل در خانه" جاکوبز گفت: "به طوری که آنها باید به نیوجرسی در ماه ژانویه در سرما و بازی در NFC قهرمانی بازی ؟ آمده در حال حاضر واقعا؟"

منینگ در مقابل بن Roethlisberger شده اند بعدی. Burress پیش بینی کرده بود غول 23, میهن پرستان 17 در سوپر باول XLII. البته او را به ارائه یک پیش بینی در برابر اولین تیم NFL.

"من فکر می کردم ما همسان خوبی با استیلرز" جاکوبز گفت.

استیلرز ضرب و شتم کاردینالها در سوپر باول XLIII. 2008 غول تماشا از دور بدانم. چه می شود اگر ؟ ...

"من فکر نمی کنم آن شما ثابت شده. ... این قطعا چیزی است که من آرزو می کنم من می تواند بازگشت و بازنویسی" پهلو گفت: "اما آن چه در آن است." و یا ممکن است شده اند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن