داکوتای جنوبی و فرماندار در مصرف پایین کوه راشمور: 'ساعت مچی'

مایکل Klinski Sioux Falls, آرگوس, رهبرمنتشر شده 11:47 AM EDT Jun 24, 2020SIOUX FALLS, S. D. – مجسمه ای از رئیس

توسط NEWSAMINS در 4 تیر 1399

SIOUX FALLS, S. D. – مجسمه ای از رئیس جمهور سابق جورج واشنگتن و توماس جفرسون شده اند مخدوش پاره کردن معترضان و یا در حال حذف شدن در سراسر کشور است.

کجا که ترک کوه راشمور است که صفحه نمایش دو نفر از کسانی که رئیس جمهور در گرانیت در داکوتای جنوبی, سیاه تپه ؟

داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem یک جمهوری خواه است ساده و در پاسخ به کسانی که سوال که آیا از آن خواهد شد در نظر گرفته شود: "ساعت مچی."

Noem توییتی خود را برای حمایت از این اثر تاریخی در پاسخ به یک صدای جیر جیر از محافظه کار دانشمند بن شاپیرو: "تا زمانی که ما بیدار تاریخی بازنگری روحانیت رفتن به اصرار بر باد تا کوه راشمور?"

این پایان برای مؤتلفه یادبود? ویرجینیا در ریچموند می خواهید به پایین Robert E. Lee دیگر مؤتلفه مجسمه

Noem نقل قول جیر از Shapiro شده است را بازتوییت کرد تقریبا 15000 بار که از جمعه می آید و در میان تظاهرات در سراسر این کشور که منجر به دیگر مجسمه ها به خصوص کسانی که از رهبران مؤتلفه و یا چهره های تاریخی شناخته شده نژادپرستانه pasts بودن حذف شده است.

بحث کنار کوه راشمور فراتر برده برگزاری pasts واشنگتن و جفرسون ،

قبایل بومی آمریکا داده شد سیاه تپه ابد در Fort Laramie پیمان از سال 1868. اما کارگران معدن به دنبال طلا آمد به منطقه ای در سفر به رهبری ژنرال جورج کاستر در سال 1874 و خواستار ارتش ایالات متحده را حمایت می کند. هند تخصیص بودجه قانون سال 1876 قطع تمام جیره تا لاکوتا به پایان رسید خصومت و واگذار سیاه تپه به دولت فدرال است.

قبایل سعی کرده اند به اصلاح سیاه تپه چندین بار در دهه های اخیر.

این بنای تاریخی که همچنین ویژگی های آبراهام لینکلن و تدی روزولت را می توانید به کانون توجه و حتی بیشتر از هفته آینده زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Noem بازدید در جولای 3 برای اولین نمایش آتش بازی در بیش از 10 سال است.

کمک: لیزا Kaczketinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن