'بین': سه رئیس جمهور سابق برای حضور در, John Lewis,' مراسم تشییع جنازه در آتلانتا

Nicquel تری الیس و کریس Woodyard ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:37 PM EDT Jul 29, 2020آتلانتا – سه رئیس

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

آتلانتا – سه رئیس جمهور سابق در حال انتظار برای شرکت در مراسم تشییع جنازه پنج شنبه برای حقوق مدنی آیکون, John Lewis, قابل توجه nod احترام از بالاترین سطح دولت است.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون را به حضور منابع تایید به ایالات متحده آمریکا امروز. خواهد شد, باراک اوباما, که انتظار می رود به ارائه یک مداحی از مجله آتلانتا قانون اساسی گزارش شده است.

این سرویس برای لوئیس که درگذشت جولای 17 در 80 از سرطان لوزالمعده را در تاریخی Ebenezer کلیسای باپتیست افق پناهگاه در مارتین لوتر کینگ جونیور پارک تاریخی ملی در آتلانتا. لوئیس یکی از سازمان دهندگان این راهپیمایی در واشنگتن دی سی در سال 1963 همراه با پادشاه است.

لوئیس در زمان آخرین سفر یکشنبه به آتلانتا که در آن او به نمایندگی از خیلی از شهرستان ها و برخی از حومه در کنگره از سال 1986. جمعیت را تشویق به عنوان لوئیس' در صفوف منظم وارد گرجستان کاپیتول.

عزاداران توصیف لوئیس به عنوان یک شخصیت رهبر که خود قربانی هموار راه را برای بسیاری از حقوق که شهروندان امروز لذت ببرید.

در مراسم قبل از مردم دعوت شد تا به فایل با تابوت گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه نیز توضیح داده شده Lewis, حزب دموکرات به عنوان یک "تیتان جنبش حقوق مدنی مورد علاقه گرجستان یک قهرمان آمریکایی و یک دوست به همه کسانی که به دنبال بهتر و عادلانه تر بیشتر متحد و جامعه."

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: لوئیس یادآور شد همه به " خوش و هرگز از دست دادن حس امید."

لوئیس' نهایی خانه سفر به آتلانتا بود و آخرین در یک سری از خاطرات به افتخار او. ذخیره کردن بدن خود را در وزارت امور خارجه در کنگره آمریکا در آلاباما دولت که در آن او متولد شد به sharecroppers و کنگره که در آن او خدمت در کنگره از سال 1986. منطقه خود شامل بسیاری از آتلانتا و برخی از حومه.

یک خط از عزاداران پیچیده در اطراف دولت و کنگره آمریکا در آتلانتا پیش از مشاهده عمومی. برخی از به یاد می آورد نشست لوئیس که شناخته شده بود با شوق و ذوق استقبال کرد.

هدر Ribbs چشم شد آبکی به عنوان او به یاد می آورد نشست لوئیس در سال 2017 زمانی که او بازدید او نوه مدرسه در شهرستان دکالب برای مارتین لوتر کینگ جونیور بعد برنامه. لوئیس او را در آغوش گرفت – یک لحظه Ribbs می گوید: او هرگز فراموش نخواهم کرد.

"او یک غول از یک مرد و او به معنای بسیار به من گفت:" Ribbs, 70, از آتلانتا. "او شجاعت و قدرت خود را به او تواضع او فقط یک مثال از یک انسان و غیره اختصاص داده شده به امریکا است."

بسیاری از عزاداران متوقف شد و به امضای یک غول همدردی کارت برای لوئیس بود که در گوشه خیابان.

Bruce W. Griggs که به همراه کارت از واشنگتن دی سی گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط لوئیس' فروتنی.

"بهترین چیزی که می توانم بگویم دربارهی او این است که اگر وجود دارد یک تصویر که رفت در فرهنگ لغت وبستر تحت فروتن' آن خواهد بود او" Griggs گفت.

Deloris سرعت آورده نوه او و رفیق او را از تالاهاسی فلوریدا به طوری که آنها می توانید ببینید "وجود دارد خوبی هنوز در این جهان است."

او را تحسین لوئیس برای همیشه پیشرو تظاهرات صلح آمیز است.

"او در زمان ضرب و شتم فقط به طوری که آنها (معترضان) می تواند نشان می دهد صلح است. آنها را خشونت آمیز مسیر" سرعت گفت. "او به یک مرد کوچک اما او تا به حال یک صدای قدرتمند."

در یکی از دراماتیک ترین احترامات به لوئیس' میراث تابوت خود را گرفته بود با اسب و کالسکه در سراسر ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما در روز یکشنبه – همان پل او راه می رفت با رای گیری فعالان حقوق در 7 مارس 1965. لوئیس بود به شدت مورد ضرب و شتم سربازان دولت همراه با سایر راهپیمایان در این روز که معروف شد به عنوان یکشنبه خونین در یکی از منی لحظات جنبش حقوق مدنی.

قبل از انتخاب شدن به کنگره لوئیس بود آتلانتا و عضو شورای شهر. یادبود حوادث چهارشنبه داده شد موضوع "آتلانتا بنده رهبر."

واشنگتن ادای احترام: نهایی بعد از ادای احترام در واشنگتن به عنوان برخی از قانونگذاران فشار به افتخار میراث با رای گیری لایحه حقوق

عزاداران بودند که نیاز به پوشیدن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش coronavirus. لوئیس' خانواده تشویق مردم به برگزاری مجازی حوادث در خانه های خود و تماشای وقایع در livestream سیستم عامل است.

آتلانتا جامعه است که خواسته به کراوات آبی یا بنفش روبان در اطراف خود درهای جلو به افتخار Lewis.

خواهد شد که حمل مشعل: در John Lewis' قدم به قدم: چهار خانه نامزدها از یک نسل جدید به تماشای

E گزارش از آتلانتا و Woodyard از لس آنجلس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب