'آقا او ندارد': Fox کریس والاس واقعیت-چک مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که بایدن پشتیبانی از defunding پلیس

ساوانا Behrmann ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:55 PM EDT Jul 17, 2020واشنگتن – رادیو فردا میزبان Chris W

توسط NEWSAMINS در 28 تیر 1399

واشنگتن – رادیو فردا میزبان Chris Wallace واقعیت-بررسی رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نادرست ادعا می کنند در طی مصاحبه ای که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حمایت از defunding پلیس منجر به testy واکنش.

در یک کلیپ منتشر شده بین "فاکس نیوز یکشنبه" لنگر و مغلوب ساختن پیشی جستن – کل مصاحبه را هوا یکشنبه – رئیس جمهور مقصر "ابلهانه اجرای" دموکراتیک دولت های محلی برای افزایش خشونت در برخی از شهرستانها و ضمنی این افزایش گسل پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت.

'شما نمی توانید انجام دهید که': رادیو فردا میزبان والاس مواجه DeVos در تهدید به تغییر مسیر وجوه از مدارس

"آن را بدست کاملا خارج از کنترل و آن را واقعا به دلیل آنها می خواهند به پال خواستار قطع بودجه دولت و بایدن می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این کلیپ در مورد presumptive دموکراتیک نامزد.

والاس interjected "آقا او نیست."

"نگاه او امضا منشور با برنی ساندرز" مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با اشاره به وحدت پلت فرم منتشر شده توسط بایدن و مترقی سناتور ورمونت که پرده برداری از چندین ایده های مترقی و سیاست های پیشنهادی.

بیشتر: بایدن-ساندرز وحدت نیروهای وظیفه انتشار طرح های پیشنهادی برای پیاده کردن عدالت کیفری مهاجرت

پیشنهاد حزب دموکرات پلت فرم شامل یک سری از پلیس اصلاحات از جمله ممنوعیت چوک دارای پایان دادن به دهها و اجازه می دهد قربانیان سوء به دنبال دادخواهی مدنی.

این پلت فرم پشتیبانی نمی کند defunding پلیس به عنوان بایدن و مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرده اند در موارد متعدد.

والاس امتیاز این گفته این طرح می گوید: "هیچ چیز در مورد defunding پلیس است."

"اوه واقعا ؟ آن را می گوید لغو آن می گوید پال خواستار قطع بودجه دولت. اجازه دهید به! من منشور لطفا" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عطف به صحبت می کنند به کارکنان خارج از قاب.

آژانس فدرال: حمایت از 'Black Lives Matter' نیست حزبی یا سیاسی

والاس توضیح داده شده در فاکس نیوز' "لایحه Hemmer گزارش" که رئیس جمهور تا به حال کارکنان خود را بازیابی برجسته وحدت پلت فرم است که "بسیاری از چیزهایی که او در اعتراض به آن بایدن موافقت کرده است."

"اما او نمی تواند پیدا کردن هر گونه نشانه ای – از آنجا که وجود ندارد – که جو بایدن به دنبال پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس" فاکس نیوز لنگر گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مبارزات انتخاباتی شده اند به طور مستمر محل سکونت حملات و تبلیغات در بایدن ادعا او می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس.

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز جمعه گفت "جو بایدن را تضعیف خط نازک آبی رنگی که ما را جدا از هرج و مرج" و ادامه داد: "شما نمی تواند امن در جو بایدن امریکا" تصرف در سخنان بایدن به تازگی ساخته شده که در آن وی با بیان پشتیبانی برای هدایت برخی از وجوه, اما نه همه بهتر خدمات اجتماعی.

اجرای قانون تبدیل شده flashpoint بین بایدن و تهمت به دلیل اعتراضات پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

بیشتر: جورج فلوید خانواده شکایت, شهر, مینیاپولیس, Derek چوین و 3 سابق افسران

بایدن شد presumptive نامزد با حمایت از رای دهندگان در ایالت های مهم که پلیس خواستار اصلاحات. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی است که قانون و نظم جمهور مبارزه با هرج و مرج است که فوران در برخی از تظاهرات.

بایدن متعهد شده است برای حمایت از مرکزی علت سیاه زندگی موضوع اعتراض – مبارزه با نژادپرستی نظاممند و پیشنهاد پلیس تغییرات.

بعد جمعه تهمت تکرار ادعای خود در توییتر:

کمک: Joey پادگان بارت یانسن ربکا مورنtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن