این Moneyist: من درگذشت شوهر از COVID-19. خواهد IRS اجازه من به استفاده از $1,200 محرک بررسی برای تشییع جنازه و هزینه های پزشکی?

عزیز Moneyist,

من و همسرم ظ مشترک درآمد-مالیات بازگشت. من آگاه هستم که محرک برای چک کردن یک زن و شوهر $2,400 و از آن خواهد شد به احتمال زیاد یکی بررسی کنید.

متاسفانه شوهر من گذشت در مارس 12 از COVID-19 و من هنوز موفق به دریافت ما محرک حق.

از دست ندهید:“ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است.” مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

اگر من دریافت محرک چک های صادر شده برای هر دوی ما می تواند من فقط آن را امضا و واریز چک در بانک ما حساب و بازپرداخت خدمات درآمد داخلی بعد ؟

من برنامه ریزی به درخواست نمایندگان به استفاده از آن برای کمک به پرداخت برای هولوکاست هزینه و صورتحساب بیمارستان که به مقدار $8,000. من مطمئن هستم که وجود دارد دیگر شهروندان ارشد که همان مسائل به عنوان من.

[نام محفوظ]

خواننده عزیز

با تشکر از شما برای نامه خود را و به اشتراک گذاری داستان خود را. من امیدوارم که شما دوستان و یا خانواده در اطراف شما در این زمان.

آن را برای تلفن های موبایل مانند شما انجام می دهند درست: قرار دادن یک پا در جلو از دیگر تلاش برای باقی می ماند و عملی و همچنین بررسی همه گزینه های خود را به مطمئن شوید که شما ملاقات این تعهدات. امور مالی اغلب آخرین چیزی که دوستان و بستگان سوگوار فکر می کنم در یک زمان مثل این.

شده است وجود دارد سردرگمی در اطراف این موضوع اما من باور نمی کنم شما قادر خواهید بود به استفاده از این پول برای هزینه های مراسم تشییع جنازه و یا صورتحساب بیمارستان. “پرداخت شده به کسی که جان قبل از دریافت پرداخت باید بازگشت به IRS” آژانس می گوید. (شما می توانید این دستورالعمل را دنبال کنید.)

“بازگشت کل پرداخت مگر این که پرداخت ساخته شده به مشترک filers و یک همسر نداشته درگذشت قبل از دریافت پرداخت که در این صورت شما فقط نیاز به بازگشت بخشی از پرداخت های ساخته شده در حساب از مرحوم. این مقدار خواهد بود $1,200,” IRS می افزاید.

اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله’

این یک آسیب برای افرادی که عزیزانشان را از دست داده. کمیسیون تجارت فدرال به اجرا در تشییع جنازه حکومت در سال 1984 به مردم حق انتخاب تنها کالا و خدمات آنها می خواهند و یا نیاز به طوری که اقوام بیشتر به راحتی می توانید مقایسه قیمت ها در میان خانه های مراسم تشییع جنازه.

باور کنید یا نه وجود دارد اصلاحیه به این قانون در سال 1994 نهی از خانه های مراسم تشییع جنازه از شارژ هزینه حمل و نقل تا مصرف کنندگان دریافت نمی شارژ اضافی برای در آوردن خود را خاتم از یک شخص ثالث خرده فروش. من نمی توانم تصور کنید آنچه در آن مانند به رفتن را از طریق در طی این بیماری همه گیر.

یکی دیگر از واقعیت تکان دهنده وجود دارد: نیاز توسط قانون برای یک مراسم تشییع جنازه در ارائه به لیست قیمت های خود را آنلاین. این می تواند منجر به افرادی که فردا نماينده ايران در مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی. در واقع تنها 25 درصد از خانه های مراسم تشییع جنازه ارائه آنلاین قیمت برای مصرف کنندگان با توجه به بررسی های مراسم تشییع جنازه مصرف کنندگان داد.

خواندن خوانندگان پاسخ به این نامه: “نه هر کس که مدیون پشت حمایت از کودک است و سکون.’ آیا این عادلانه برای رئیس جمهور تهمت به چاشنی محرک چک از پدران که پشت در پرداخت ؟

نیویورک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز یک دموکرات در هفته گذشته معرفی یک لایحه با همکار دموکرات کالیفرنیا در کنگره باربارا لی به دولت فدرال پرداخت تا $10,000 برای هزینه های مراسم تشییع جنازه به بستگان کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 در هفته های اخیر.

در یک بیانیه Ocasio-کورتز گفت که مردم باید قادر به دفن عزیزان خود را با عزت در یک زمان مثل این: “ما می دانیم COVID-19 است مخربی بر جوامع کم درآمد. مطلق حداقل ما می توانید انجام دهید این است برای کمک به این خانواده ها دفن عزیزان خود را,” او گفت:.

پرداخت خواهد اعمال می شود به کسانی که پس از فوت Jan. 21, 2020. فدرال مدیریت اضطراری آژانس پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه برای قبلی بلایای طبیعی است. “این خانواده ها هستند که به طور نامتناسبی سیاه یا Latinx هستند وضعیتی وخیم از غم و اندوه و اقتصادی فشار” Ocasio-کورتز گفت.

همچنین نگاه کنید به:تخمین های جدید در coronavirus مرگ و میر را برای سرد خواندن به عنوان ایالات متحده سهولت و محدودیت های اجتماعی فاصله

در ضمن IRS ارسال در حدود 130 میلیون تاثیر اقتصادی پرداخت و میلیون ها نفر بیشتر به ارسال. برخی از این محرک چک شده اند از طریق پست به افرادی که در گذشته به دلیل این پرداخت ها در حال رفتن به افرادی که در زمینه مالیات در سال 2019 یا به عنوان یک طرح B 2018.

اگر پرداخت می آید به عنوان یک مقاله بررسي IRS شما توصیه می کند نوشتن “جای خالی” در پشت چک را تایید بخش و ایمیل آن را به عقب به IRS. متناوبا, شما می توانید با نوشتن یک چک یا حواله برای 1200 $و آن را به “وزارت خزانه داری ایالات متحده.”

آژانس همچنین می گوید مردم در موقعیت خود را باید بنویسید “2020EIP” در توجه داشته باشید و همچنین به عنوان شماره امنیت اجتماعی یا شماره شناسایی مالیات دهندگان از بررسی گیرنده و اگر ممکن است شامل توجه داشته باشید سریع در توضیح دلیل برگشت چک.

لطفا قبول عمیق ترین تسلیت من در از دست دادن از شوهر خود و لطفا اجازه دهید من می دانم چگونه شما می توانید همراه.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected] می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +1.96% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>