متس' Dellin Bentances می بیند نتایج پس از shutdown: "برکت و رحمت در لباس مبدل'

Dellin Betances گرفت بیس 3 ½ -ماه shutdown در گشاد گشاد راه رفتن. به عنوان آموزش بهار توقیف شد در ماه مارس در

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

Dellin Betances گرفت بیس 3 ½ -ماه shutdown در گشاد گشاد راه رفتن.

به عنوان آموزش بهار توقیف شد در ماه مارس در متس مسکن هنوز ساخت تا قدرت خود را در سمت چپ مچ پا پس از گذراندن offseason rehabbing از یک پاره چپ آشیل. در حال حاضر right-hander می خواهم به این باور او را آماده برای کمتر سخت کار کردن از 60-بازی برنامه بر روی یک قوی تر از مچ پا.

"برای من این نوع یک برکت و رحمت در لباس مبدل" Betances روز جمعه گفت: با اشاره به COVID-19 shutdown. "من احساس مثل من در حال رفتن به آماده برای شروع فصل اما احتمالا جایی که من را دوست داشته شده است بنابراین در حال حاضر من فکر می کنم من از رفتن در مسیر درست است و ما حدود سه هفته آماده می شود و من آماده خواهید بود به سنگ است."

Betances مواجه هفت مورد در یک بازی شبیه سازی شده در lenders روز یکشنبه برای اولین بار از حدود هفت حضور او انتظار برای دریافت علیه hitters قبل از متس', درب بازکن, در جولای 24. فصل گذشته Betances به نظر می رسد تنها در یک بازی برای یانکی ها هزینه های زیادی از فصل rehabbing از گیرافتادگی شانه و عرض آسیب قبل از پارگی آشیل در اولین فصل خود در ماه سپتامبر.

کردن, از جان گذشته برای اغل گاو یا حشم کمک به امضا سابق همه ستاره به یک سال قرارداد به ارزش $10.5 میلیون. که 5.3 میلیون دلار در آمد به عنوان یک تضمین امضای جایزه — جزئیات قابل توجهی با توجه به این که اکثر بازیکنان بزرگ پرداخت کاهش این فصل بر اساس خلاصه برنامه.

Dellin Betancesچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

Betances کار می کرد در هفته های اخیر در یک مرکز در نزدیکی خانه خود در نیوجرسی و گفت: او به صورت هارون قاضی تاد فریزر و جو Panik در میان دیگر لیگ بازیکنان کار کردن در همان منطقه.

Betances شد و هنوز هم در جستجوی خود را fastball که گریپ فروت لیگ به این نتیجه رسیدند — او اوج اطراف 91 مایل در ساعت. که در آن او در حال حاضر ؟

"من مطمئن نیستم, اما من فکر می کنم آن را بهتر از بهار آموزش," او گفت:.

Betances' همسر Janisa است باردار با زن و شوهر و فرزند دوم و با توجه به تولد نزدیکی پایان فصل به طور منظم. پارچ نشان داد قصد او این است که به نگه داشتن رفتن حتی به عنوان دیگر بازیکنان با انتظار همکاران ابراز نگرانی کرده اند با توجه به همه گیر.

"من قطعا متعهد" Betances گفت. "ما کودک علت دیر سپتامبر بنابراین ما باید یک ایده بهتر است که چگونه همه چیز را در این جهان و آن جهان بیس بال جهان و همچنین, بنابراین من احساس می کنم قطعا متعهد است. من فقط سعی خواهد کرد برای محافظت از خودم و امن در تمام هزینه.

"من فکر می کنم متس در حال انجام یک کار فوق العاده ای را به مطمئن شوید که ما از راه دور و همه است که به عنوان امن به عنوان آنها می توانند. برای من بازی نمی در یک زن و شوهر از سال, و من می خواهم به بازی اما در همان زمان من می دانم که من باید امن برای خودم و خانواده ام نیز هست."

Betances اگر سالم را متس گزینه دیگری در نزدیک باید ادوین دیاز مبارزه است. مدیر لوئیس Rojas عمومی حداقل می گوید او تنظیم نشده است هر گونه نقش خود را مسکن. اما این امر می تواند تعجب آور است اگر کسی دیگر از Diaz شروع فصل به عنوان نزدیک — با وجود مبارزات خود در سال گذشته — با توجه به میزان استعداد در این متس تسلیم برای به دست آوردن او را از دریانوردان با کانو رابینسون.

"[Betances] فقط یک دارایی بزرگ," Rojas گفت. "او یکی از بچه ها ... او که بالقوه نزدیک و توانایی را به ما می دهد که عمق در یک فصل کوتاه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب