پس از دو ماه رگولاتور حذف کوتاه-ممنوعیت فروش

سهام اروپا-تنظیم بازار باید کنار گذاشته خود را کوتاه فروش ممنوعیت پس از دو ماه با استناد به کمتر-آشفته شرایط.

توسط NEWSAMINS در 29 اردیبهشت 1399

سهام اروپا-تنظیم بازار باید کنار گذاشته خود را کوتاه فروش ممنوعیت پس از دو ماه با استناد به کمتر-آشفته شرایط.

اتریش, بلژیک, یونان, فرانسه, ایتالیایی و اسپانیایی اوراق بهادار تنظیم کننده باید به طور مشترک تصمیم به پایان دادن به خود را کوتاه فروش ممنوع بود که در جای خود از اواسط ماه مارس. کشورهای دیگر از جمله آلمان و انگلستان نمی تحمیل ممنوعیت.

فرانسه در بازار سهام تنظیم کننده های Autorité des Marchés سرمایه داران و ایتالیا Commissione Nazionale per le Società e la Borsa گفت: آنها تا به حال مشاهده "مترقی عادی" در بازار.

"بازار تا حدودی کاهش ضرر و زیان خود را حجم معاملات و نوسانات بازگشته اند به سطح است که هنوز هم بالا در مقایسه با اواسط ماه فوریه با این حال این نشان دهنده فعالان بازار عدم قطعیت در زمان زمینه گفت:" این بیانیه از AMF. تنظیم کننده گفت: آنها را به اقامت در تماس نزدیک با یکدیگر است.

در هفته گذشته تعدادی از گروه تجارت تا به حال اعتراض به ممنوعیت.

"اطلاعات بازار در اوراق بهادار موضوع به محدودیت های اعمال شده در محل در اتریش, بلژیک, فرانسه, یونان, ایتالیا و اسپانیا در دسترس هستند و نشان می دهد که آن دسته از اوراق بهادار هستند و نه به صورت جمعی انجام بهتر از آن در مقایسه با حوزه های قضایی که موضوع به محدودیت; سهام آنها بیشتر فرار از آنها قبل از ممنوعیت; و بازارهای نمایشگاه گسترده تر گسترش می یابد پس از محدودیت های قرار داده بودند در محل گفت:" نامه ای از سرمایه گذاری جایگزین مدیریت انجمن مدیریت وجوه انجمن FIA اروپایی اصل معامله گران انجمن و فدراسیون جهانی بورس.

حجم داد و ستد در محدود سهام ساخته شده تا 30 درصد از حجم کل معامله شده در اروپا است. پس از ممنوعیت این مقدار کاهش یافته و به 23 درصد در گروه تجارت گفت.

استراتژیست در بارکلیز گفت: حرکت به لغو ممنوعیت نباید دوباره نوسانات. آنها نگاه کوتاه فروش ممنوعیت در طول بحران مالی جهانی و متوجه شد که سهام اروپا رشد پیدا کردند و پس از حذف آنها. "بنابراین به نظر می رسد که تا زمانی که اصول, بهبود, فروش نباید مانع برای بهبود بیشتر در بازارهای سهام ،" استراتژیست گفت.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +2.04% بسیج روز دوشنبه به طور مشابه قوی سود هر دو برای بازار است که حذف ممنوعیت مانند CAC 40 فرانسه PX1, +2.16%, و آنهایی که هرگز اعمال آنها مانند شاخص DAX در آلمان DAX +2.84%tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de