ضد عفونی کننده فاصله homers: داخل روز 1 متس بهار آموزش 2.0

سیتی زمینه باز برای بیس بال جمعه کامل با دست عفونی در نزدیکی هر خط ناپاک اجتماعی فاصله گرفته و نشانگر ماسک برا

توسط NEWSAMINS در 14 تیر 1399

سیتی زمینه باز برای بیس بال جمعه کامل با دست عفونی در نزدیکی هر خط ناپاک اجتماعی فاصله گرفته و نشانگر ماسک برای بازیکنان و کادر.

برخی از 113 روز پس از COVID-19 شیوع توقیف بهار آموزش متس بازگشت به تمرینات برای یک سال 2020 فصل آنها امید تحقق خواهد شد. بیش از سه مبهوت جلسات آغاز شد که در ساعت 9 صبح و راه اندازی شد به این نتیجه 12 ساعت بعد صدای آشنا از توپ جلسه بت و thumping چرم تکرار در طول نزدیک به خالی ورزشگاه.

"این سخت است برای دیدن هم تیمی های من و [فاصله] از آنها را به طوری که بخش سخت است در مورد تمام کسانی که از پروتکل" ویلسون راموس گفت: پس از یک صبح تمرین. "اما در همان زمان من خوشحال هستم از اینکه اینجا و انجام آنچه من می خواهم به انجام به خصوص در اینجا در سیتی زمینه به دلیل آن را در خانه."

راموس خرد اولین پنبه حلاجی تمرین هومر از بهار آموزش 2.0, یک شات به مرکز میدان است که آمار سیاه دیوار حائل در مقابل اپل. او پیوست همکار فو توماس نیدو و رنه ریورا در قفس قبل از حرکت به کار با کوزه.

مدیر لوئیس Rojas برگزار می شود قبل از تمرین زوم جلسات با بازیکنان گسترش در اتاق های مختلف فقط به مجموعه ای از تن برای کمپ و ارائه یادآوری در مورد ایمنی محدودیت.

بازیکنان مجاز به استفاده از وزن اتاق در خانه و بازدید کننده clubhouse در گروه های کوچک و موقت cardio workout منطقه ایجاد شد و پشت راست-زمینه حصار. اضافی تبادل لاستیک در شیب قرار داده شد هشدار مسیر در مقابل bullpens.

"هنگامی که ما ضربه زمینه آن را تقریبا مانند اردوگاه" Rojas گفت. "ما در خارج وجود دارد و ما حفظ فواصل اما هنگامی که آنها شروع به بازی گرفتن و پرتاب توپ در اطراف BP ... این احساس بسیار طبیعی به ما."

راموس و ادوین دیاز در میان متس بازیکنان که تصمیم به ترک خانواده خود در پشت در حالی که حضور در این جلسه سه هفته. راموس که زندگی در فلوریدای جنوبی 6-ماه-پیر پسر و اشاره راحتی از یک استخر در حیاط خلوت خود و در نزدیکی زمین بازی در خانه. دیاز که زندگی در پورتوریکو آن را به نام "مشترک تصمیم" با خانواده اش که او را در سفر به نیویورک به تنهایی.

این فصل به طور منظم آغاز خواهد شد ژوئیه 23-24 با بازی به احتمال زیاد به بازی می شود در خالی ballparks.

"من همان ذهنیت که همه ورزشکاران انجام دهید: ما ترجیح می دهند به طرفداران در اینجا در ورزشگاه" دیاز گفت. "این چیزی است که ما برای بازی اما هیچ فشار و با طرفداران و یا بدون فن. من نیاز به انجام کار من و من می دانم که طرفداران می دانند که. این است که برای هر دو ما ایمنی و خود ایمنی است."

راموس گفت: پرنیان مثبت بود در روز 1.

"بچه ها من شده اند صحبت کردن با آنها احساس خوب," او گفت:. "آنها احساس اعتماد به نفس می شود در اینجا. امروز اولین روز است و ما نمی فرصتی برای بحث زیادی دارد اما همه من امروز این احساس خوب و احساس می کنم خوشحال می شود در اینجا کار کردن. من درک می کنم این قسمت ما به احترام. ما باید به طور جداگانه اما در همان زمان ما باید به نزدیک ذهنی."

راموس در مقایسه با 60-بازی فصل برای این نوع از برنامه او در مواجهه بازی توپ زمستان در ونزوئلا به عنوان یک بازیکن. این متس بازی خواهد کرد و کل برنامه در برابر NL East و آل شرق به حداقل رساندن سفر.

"من می دانم که زمانی که شما بازی در این فصل کوتاه شما باید به فکر می کنم در مورد آن و من به شما اجازه به هم تیمی های من می دانم که چگونه به بازی یک فصل کوتاه," راموس گفت. "شما لازم نیست صبر کنید تا روز بعد. شما باید به بیرون رفتن وجود دارد و بازی سختی در هر روز است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب