SEC می دهد go-ahead برای ورزشکاران به سر در دانشگاه تمرینات ژوئن 8

برت هادسون در تاسکالوسا اخبارمنتشر شده 3:12 PM EDT 22 مه سال 2020Southeastern Conference مدارس خواهد شد که ورز

توسط NEWSAMINS در 3 خرداد 1399

Southeastern Conference مدارس خواهد شد که ورزشکاران و برگشت در محوطه دانشگاه شروع ژوئن 8.

SEC اعلام کرد بعد از ظهر جمعه که موسسات عضو مجاز به ورزشکاران و برگشت در محوطه دانشگاه به صورت داوطلبانه شروع تمرینات در آن تاریخ همه تحت "نظارت دقیق تعیین شده از پرسنل دانشگاه و دستورالعمل های ایمنی طراحی و توسعه توسط هر نهاد است." SEC گفت: در انتشار آن هدف است که به آغاز یک دوره گذار است که اجازه خواهد داد که ورزشکاران به تدریج در انطباق با آموزش و فعالیت های ورزشی.

SEC گفت: این تصمیم توسط لیگ بازگشت به فعالیت و راهنمایی های پزشکی نیروی کار یک مقطع بهداشت عمومی بیماری های عفونی و پزشکی ورزشی حرفه ای از 14 عضو نهاد.

عمل می آید دو روز پس از NCAA بخش شورا رای اجازه می دهد تا ورزشکاران در فوتبال مردان بسکتبال و بسکتبال زنان برای بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات آغاز ژوئن 1. NCAA تصمیم گسترش به سقوط دیگر ورزشی مانند والیبال و فوتبال زنان است که اغلب با شروع فصل خود را چند روز قبل از فصل فوتبال.

"امن و سالم بازگشت از ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و مدیران و ما بیشتر دانشگاه جوامع شده است و ادامه خواهد داد به عنوان ما اصل راهنما که ما این حرکت پیچیده و دائما در حال تکامل وضعیت" SEC کمیسر گرگ سنکی گفت: در انتشار. "در این زمان ما در حال آماده سازی برای شروع فصل پاییز ورزش به عنوان در حال حاضر برنامه ریزی شده و این محدود سرگیری داوطلبانه فعالیت های ورزشی در ژوئن 8 گام اولیه مهم است که در فرایند.

اعلام پایان مهلت قانونی در دانشگاه فعالیت های ورزشی آغاز شد که مارس 12, وقتی بهار دو و میدانی ورزش لغو شد, شروع با SEC مردان, مسابقات بسکتبال و اولین آخر هفته از کنفرانس بازی در بیس بال. پنج روز بعد تمام بهار ورزش لغو شد.

نیروی کار به مدارس یک سری از بهترین شیوه ها برای غربالگری, تست, اجتماعی, فاصله, تمیز کردن و شیوه های دیگر را در دانشگاه امکانات امن برای ورزشکاران است. در علاوه بر این به کسانی که شیوه های SEC توصیه می شود آموزش و پرورش بیشتر از همه اعضای تیم در سلامتی و تندرستی, بهترین شیوه سه مرحله فرآیند غربالگری قبل از ورزشکاران می رسند در دانشگاه و تست و فوری جداسازی علامتی بازیکنان.

در ماه مارس, آلاباما, مربی تیم فوتبال, نیک سابان گفت که امیدوار به استفاده از تابستان تمرینات به عنوان یک راه به جای بهار عمل.

"اگر وجود دارد راه ما می تواند 14 روز آموزش با بازیکنان ما مدتی قبل از سقوط اردوگاه اتفاق می افتد, من فکر می کنم که احتمالا می تواند مفید باشد" سابان گفت. "Historicall y ما مجاز به کار با بازیکنان ما در فصل تابستان است. این امر می تواند فرضی که در برخی از نقطه در زمان در تابستان, ما باید بازیکنان به اینجا و ما خواهد بود قادر به کار با آنها.

"من صحبت کردن در مورد داشتن پد, اما فقط قادر به تدریس در سیستم آموزش طرح. ما باید به ارزیابی بازیکنان بر اساس سقوط اردوگاه. من فکر می کنم بازیکنان که به نفع بسیاری از بهار عمل و داشتن این (جلسات) واقعا بازیکنان جوان در تیم است."

NCAA اما محدود فعلی داوطلبانه تمرینات برای کسانی که به رهبری قدرت و تهویه پرسنل.

LSU مدیر دو و میدانی اسکات وودوارد گفت: در یک تلفنی هفته گذشته — قبل از NCAA بخش شورا اقدام — که به مدرسه آماده می شد برای یک ماه ژوئن 1 بازگشت و در حال بازی فوتبال در تعطیلات آخر هفته روز کارگر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن