تبریک می گویم! بین بگ شما دیگر مرتبط نیست

همه می دانیم هر محصول یا کالا از یک برند معتبر، قیمتی متفاوت از برندهای معمولتر دارد. از جمله مهمترین این فاک

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

همه می دانیم هر محصول یا کالا از یک برند معتبر، قیمتی متفاوت از برندهای معمولتر دارد. از جمله مهمترین این فاکتورها میتوان به قیمت بین بگ، نوع بین بگ (بین بگ دونفره یا تک نفره)، جنس بین بگ، طرح و رنگ، کیفیت دوخت و اندازه بین بگ اشاره کرد. به عبارت دیگر میتوان گفت که هپی چیر های بزرگتر نسبت به ابعاد کوچکتر آن، پارچه بیشتری نیاز دارند، به همین جهت قیمت نهایی آنها نیز بالاتر است. از مشاهیر بزرگ این ایل میتوان به غلامرضاخان ارکوازی (برجستهترین شاعر و عارف ایلامی) و شاکه بولی (دومین شاعر بزرگ ایلامی) اشاره کرد که نام و آوازهٔ آنها در تمام مناطق کردنشین نام آشناست. چند سالی است که وجود مبل شنی برای خانه در ایران ضروری شده است و افراد بخشی از منزل خود را برای راحتی مطالعه و یا استراحت کار قرار می دهند و با قرار دادن یک مبل شنی طراحی دکوراسیون خود را کامل می کنند. بدنه نرم و انعطاف پذیر مبل بین بگ باعث میشود که در هنگام نشستن افراد تمامی قسمت های بدن در بهترین حالت ممکن قرار بگیرد و کاملا پوشش داده شود . انعطاف پذیری آنها باعث می شود فرم بدن افراد را گرفته و این حس خوشایندی است.  Data has  be᠎en gen​er ated wi​th t he help ​of GSA Con tent Gen​erat​or DE MO .

از افراد سرشناس این طایفه می توان به رئیس بگ هاشمی اشاره کرد. بین بگ یا مبل شنی یکی از مدل های مبل راحتي برای نشستن و یا استراحت های مقطعی در طول شبانه روز میباشد که در دو سایز یک نفره و دونفره ساخته میشوند که کاملا طبی و استاندارد میباشد نشیمن راحت و پشتی مناسب برای تکیه دادن و حالت پذیری بدنه مبل از خصوصیت های مهم این محصول به شمار میرود. معمولا بین بگ های چرمی به دلیل نوع جنسی که دارد از دیگر انواع بین بگ گرانتر است. از نوع خود به گفته تولید کننده بهترین بین بگ در فروشگاه های اینترنتی می باشد. به طور کلی کیفیت وسایلی که برای تولید این صندلی استفاده شده است، بر قیمت نهایی صندلی تاثیر مستقیم دارد. اما مبلمان شنی باکیفیت به این راحتی کارایی (نرم بودن و انعطاف پذیر بودن) خود را از دست نمیدهند، زیرا قسمت راحتی یک صندلی یا کیسه لوبیا از فوم ساخته شده است. از دیگر آسیب هایی که ممکن است به مبل بین بگ وارد شود از دست رفتن حجم مواد داخلی آن به مرور زمان و بر اثر استفاده است که در این صورت می توان با استفاده از زیپ محصول به این مواد دسترسی پیدا و آنها را تجدید و یا تعویض کرد.  This po st w as g​en᠎er​at ed by GSA C ontent G ener​ator Demov​ersion​!

پارچه های نایلونی: یکی از بهترین پارچه هایی است که می توانید برای صندلی های بین بگ از آن استفاده کنید. پنبه مورد استفاده در داخل صندلی های بین بگ: قابلیت تنفس دارد، راحت و مقرون به صرفه است، اما در مقابل لکه مقاومت ندارد، مایعات را به سرعت جذب می کند و مدت زمان طولانی برای خشک شدن نیاز دارد. در داخل مبل نیز آستری از جنس پارچه قرار دارد که مواد یونولیتی در آن جای میگیرد . وزن این مبل در مقابل مبلهای راحتی دیگر بسیار ناچیز بوده دلیل آن مواد پرشدهای داخل آن هست که از جنس یونولیت است و جنس بسیار نرمی دارد. در این مطلب به طور کامل بین بگ یا مبل شنی را مورد بررسی قرار دادیم و شما را بیشتر از پیش با کاربردها، مزیتها، جنس و مواد داخل آن آشنا کردیم. اگر پارگی رویه بین بگ زیاد نباشد با روفو کردن و تعمیرات ساده، مشکل حل می شود ولی گاهی پارگی بیشتر از حدی است که بتوان آن را تعمیر کرد و در اینجا باید رویه صندلی را به طور کلی تعویض کنید. یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت صندلی بین بگ و سایر مبلمان، نوع پارچه ای است که برای روکش آنها استفاده شده است.

یکی دیگر از انواع این محصول، نوع Sausage یا همان سوسیسی است که فرم آن برگرفته از فرم استوانهای سوسیس به صورت افقی است. اگر چه پارچه های فراوانی در تولید جنس مبل شنی استفاده شده است اما بهتر است مدل هایی خریداری کنید که جنس پارچه آن از مازراتی ، چرم مصنویی ، پارچه کتان ، مخمل و… بین بگ ها از سری مبل های راحتی بسیار کم وزن و سبک هستند که به راحتی قابلیت حمل و نقل را دارند و به علت ساختاری که دارند با وزن سبک تولید میشوند . بین بگ مدل لابی محصولی زیبا و با کیفیت می باشد که تولید شده با پارچه با کیفیت و دوخت بسیار محکم می باشد . صندلی های بزرگتر و بین بگ دایره ای پارچه بیشتری نسبت به اشکال مربع و مستطیل استفاده میکنند. بین بگ یا مبل شنی، یک مبل و صندلی راحتی است که شما می توانید در اتاق های نشیمن استفاده کنید. This has be​en gen​erat ed  by GSA C᠎ontent G en​er at or ​DEMO!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن